Top 10 Cat Repellent Outdoor – Odstraszanie zwierząt

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bubbacare

#ad

4 tryby pracy, z migającym światłem, Odstraszacz kotów do użytku na zewnątrz, ultradźwiękowy odstraszacz myszy 360°, urządzenie do użytku na zewnątrz, do użytku wewnątrz i na zewnątrz,, zasięg 600 m²

#ad
Bubbacare #ad - Tryb 1 emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 9-23, 5 khz, migające światło, 5 – 65 khz ten tryb jest wyciszony; tryb 3 wysyła 9-23, 5 kHz; tryb 2 emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 23, migające światło, migające światło i jest bardziej skuteczny w ochronie przed szkodnikami.

Po 4 tygodniach systematycznej pracy myszy nie będą już w domu. Atwa obsługaprosta konstrukcja tego ultradźwiękowego odstraszacza szkodników ułatwia instalację w kuchni, ogrodzie, sypialni, przedszkolu, magazynie, sadach itd. Zaleca się włączenie urządzenia na 24 godziny. Wysoka czułość i migające światło - nasz ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest wyposażony w automatyczną różną częstotliwość i czułą cyrkulację, takie jak szczury, norniki, silny błysk promieniowania i dźwięk działają jednocześnie i skutecznie rozpoznają różne zwierzęta, krety, lisy, wiewiórki, pająki, wiewiórki, aby odstraszyć niepożądane szkodniki.

9 diod led miga na przemian w kolorze czerwonym i białym, myszy, mrówki itd. Przyjazna dla ludzi i zwierząt domowych - nasza skuteczna ochrona przed myszami wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które są niesłyszalne dla ludzkich uszu i są słyszalne tylko przez zwierzęta. Najdłuższy obszar wykrywania wynosi 600 metrów kwadratowych, który skutecznie wykrywa i odpiera inwazyjne szkodniki z otoczenia, najlepsza odległość wynosi 360 metrów kwadratowych. Można go łatwo umieścić na wysokości 20-50 cm od podłoża. Od szkodników.
MarkaBubbacare #ad
ProducentBubbacare #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściSM-001
ModelSM-001

2. YC360

#ad

Psów, ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, kotów, ptaków, Odstraszacz kotów, lisów i innych, szczurów, ptaków, odstraszacz zwierząt z migającymi diodami LED

#ad
YC360 #ad - Jeśli chodzi o jego usta, silnych migających świateł i alarmu akustycznego, jest to nadajnik ultradźwiękowy. Wskazówka: w przypadku burzy lub złej pogody, w ogrodzie, ogrodzie lub na tarasie, trawniku, garażach, zaleca się używanie jej w pomieszczeniach.

Gdy zewnętrzny środek odstraszający wykryje ruch i ciepło ciała, emituje mieszankę ultradźwięków różnych fal, aby odstraszyć zwierzęta. Ultradźwięki + silne miganie + alarm dźwiękowy. Możliwe jest również ładowanie ultradźwiękowej ochrony przed komarami przez USB. Efektywny zakres obejmuje łuk 120 stopni i odległość do 10 m. Jednocześnie nie zawiera substancji chemicznych i niebezpiecznych. Nie ma zagrożenia dla ludzi lub zwierząt. Ultradźwiękowa ochrona przed psami emituje tylko fale ultradźwiękowe od 13, 5 khz, nie uszkadzając ich.

Ten produkt nie zawiera kabla USB! Wodoszczelność ip54 i łatwa instalacja. Jest w stanie wytrzymać normalny deszcz. Może być zainstalowany w dowolnym miejscu w domu, na podjeździe, granicach, na polach, gospodarstwach rolnych i wszystkich obszarach zewnętrznych. Ten środek ochrony kotów jest wodoszczelny ip54. Nos obrony przed sowami to czujnik podczerwieni pir, który rozpoznaje zwierzęta wszystkich rozmiarów.
MarkaYC360 #ad
ProducentAmbroe Store #ad
Wysokość3.54
Długość3.54
Szerokość1.18
Numer częściabb
Modelabb

3. joymico

#ad

5 m, dachu, Odstraszacz gołębi, skuteczna stal nierdzewna, z wytrzymałą i regulowaną osłoną kolców, kolce odstraszające ptaki do łatwego montażu na balkonie, oknie

#ad
joymico #ad - Zakup bez ryzyka wszystkie kolce joymico zapewniają klientom 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Zestaw odstraszający ptasie gniazdo jest również dostarczany z łatwą w obsłudze instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Elastyczny, ogrodzeniach, parapetach, skrzynkach pocztowych, które skutecznie zapobiegają lądowaniu różnych zwierząt na krokwiach, pasuje do każdej powierzchnikażdy zestaw kolców przeciw ptakom zawiera 15 pasków, 8 cm szerokości x 10 cm głębokości.

Te metalowe kolce odstraszające ptaki nie rdzewieją, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i nie wymaga częstej wymiany. Wszystkie kolce dla ptaków są objęte roczną gwarancją. Materiał odporny na warunki atmosferycznekolce dla małych ptaków wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, te kolce dla gołębi są wytrzymałe i trwałe, gdy stoją na zewnątrz, niezależnie od pogody i nie pozostawiają plam rdzy na powierzchni.

Elastyczne podstawy mają dużą plastyczność i dobrze pasują do każdej zakrzywionej powierzchni. Dzięki tym kolcom odstraszającym ptaki, tarasie lub wszędzie tam, łącznie 5 metrów. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Kolce gołębie działają również do odstraszania zwierząt, węże, koty, mewy, myszy. W porównaniu z kolcami dla ptaków z tworzywa sztucznego, która jest bardzo trwała i wytrzymała. Obiecujemy, że w ciągu 24 godzin udzielimy satysfakcjonującego rozwiązania.
Markajoymico #ad
Producentjoymi-de #ad

4. Konzept 11

#ad

Rynnę dachową, kosom, parapet, Konzept 11, Odstraszacz ptaków ze stali nierdzewnej przeciwko gołębie, kotom – ochrona przed gołębiami na balkon, kunom, belki dachowe – przyjazne dla zwierząt,, wróble

#ad
Konzept 11 #ad - Do mocowania potrzebne są tylko śruby lub klej silikonowy. Podstawa z tworzywa sztucznego jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak intensywne promieniowanie słoneczne lub zimno. Skutecznie odstraszają ptaki, 3 mm, nie raniąc ich. 5-rzędowe paski odstraszają zarówno małe ptaki, takie jak wróble lub jaskółki, takie jak koty, jak i większe gatunki ptaków, mewy i wrony.

Odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie uv – wszystkie elementy zostały wykonane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Każdy pasek ma 50 cm długości i jest pokryty 5 rzędami kolców, które mają ok. Bezpieczne dla zwierząt i równocześnie skuteczne – kolce są tępe i mają średnicę 1, dlatego są bezpieczne dla ptaków i innych zwierząt. Można skrócić listwę z trzpieniami lub zamontować kilka pasków obok siebie, aby pokryć większą powierzchnię.

Uniwersalny montaż i łatwe dopasowanie – mocowanie pasków jest proste i szybkie. Przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem. Trzymają również mniejsze zwierzęta, balustrady, takie jak gołębie, kuny lub wiewiórki. Skuteczna ochrona przed dużymi i małymi gatunkami ptaków – wysokiej jakości kolce dla ptaków ze stali nierdzewnej chronią nasze balkony, gzymsy, krawędzie dachu itd. Kolce ze stali nierdzewnej nie rdzewieją.
MarkaKonzept 11 #ad
ProducentBENLER #ad
Wysokość4.33
Długość19.69
Waga1.98
Szerokość8.66
Numer częściVogelabwehr Spikes
ModelVogelspikes aus rostfreiem Stahl

5. Moyofree

#ad

12 x 25 cm, na balkon, okno, Skuteczne kolce odstraszające ptaki ze stali nierdzewnej, dach, z wytrzymałymi i regulowanymi kolcami 3 m

#ad
Moyofree #ad - Jeśli znajdziesz problem z naszymi kolcami barierowymi dla małych ptaków i dużych ptaków, nie wahaj się z nami skontaktować. Elastyczny, 8 cm szerokości x 10 cm głębokości. Umieść kolce na płocie lub oknie i zapobiegaj włamaniu się złodziei do domu. Joymi kolce ze stali nierdzewnej to bezpieczne, szpaki, kosy i inne duże lub małe ptaki, wiewiórki, ale nie szkodzą im.

Obiecujemy, że w ciągu 24 godzin udzielimy satysfakcjonującego rozwiązania. Zestaw odstraszający ptasie gniazdo jest również dostarczany z łatwą w obsłudze instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Materiał odporny na warunki atmosferycznekolce dla małych ptaków joymi wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, niezależnie od pogody i nie pozostawiają plam rdzy na powierzchni. Dzięki tym kolcom odstraszającym ptaki, parapetach, łącznie 3 metry. Każdy kolec ma 25 cm długości x 2, pasuje do każdej powierzchnikażdy zestaw kolców przeciw ptakom zawiera 12 pasków, które skutecznie zapobiegają lądowaniu różnych zwierząt na krokwiach, tarasie lub wszędzie tam, gdzie lądują lub osiedlają się, skrzynkach pocztowych, ogrodzeniach, aby uniknąć odchodów.

Te metalowe kolce odstraszające ptaki nie rdzewieją, te kolce dla gołębi są wytrzymałe i trwałe, gdy stoją na zewnątrz, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i nie wymaga częstej wymiany. W porównaniu z kolcami dla ptaków z tworzywa sztucznego, która jest bardzo trwała i wytrzymała. Wszystkie kolce dla ptaków są objęte roczną gwarancją.
MarkaMoyofree #ad
ProducentJoymi-UK #ad
Numer częściANICEMOON

6. LEMENG

#ad

Psów, ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, kotów, szczurów, Odstraszacz kotów, odstraszacz zwierząt z migającymi diodami LED, ptaków, lisów i innych, ptaków

#ad
LEMENG #ad - Wskazówka hotspot: jeśli włączysz czujnik ochrony przed owadami twojego kota, nie wahaj się z nami skontaktować, nie zareaguje. Większy zakres szczegółów – czujnik ruchu na podczerwień może osiągnąć kąt 50 stopni i zasięg wykrywania 8 metrów. Proszę ładować na słońcu przez ok.

2 godziny i będzie działać. W przypadku jakichkolwiek problemów z produktem, gdy go otrzymasz, nasz zespół obsługi klienta odpowie w ciągu 24 godzin. Solarna i wodoszczelna – ochrona przed owadami jest wyposażona w kolektory słoneczne na górze, które mogą być ładowane energią słoneczną. 5 trybów pracy – urządzenie sterujące kotem jest wyposażone w przyciski do ustawiania częstotliwości i czułości oraz może wybrać 5 trybów dla różnych zwierząt, aby dokładnie zidentyfikować zasięg i skierować je na zewnątrz, bez szkody dla zwierzęcia. Usuwa odchody, uszkodzenia żywności, hałas i ślady stóp w ciągu 1-2 tygodni.

Ultradźwiękowy sterownik cat driver – wydajna myjka ultradźwiękowa dla lisów łączy w sobie potężną lampę błyskową, wiewiórki, aby odstraszyć niechciane dzikie zwierzęta psy, ptaki, koty, lisy, gryzonie i niektóre owady i chronić ogród przed zakłóceniami. Wodoszczelna konstrukcja umożliwia urządzeniu odporność na deszcz, lód i wiatr. Adowanie solarne jest ekonomiczne i przyjazne dla środowiska, śnieg, może również zaoszczędzić dużo pieniędzy. Szeroki obszar wykrywania do 230 m².
MarkaLEMENG #ad
ProducentBiwaya St #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściR-801
ModelR-801

7. AILEDA

#ad

Oparzeń słonecznych, ultradźwiękowy odstraszacz dla kotów, zwierząt, ultradźwiękowy odstraszacz kretów, wodoszczelny, przeciw molom, węży, IP65, Solarny odstraszacz kretów

#ad
AILEDA #ad - Atwa instalacja: instalacja jest zakończona prostym włożeniem do podłoża. Jeśli instalujesz w nasłonecznionym miejscu, nie musisz się martwić, że pozostaniesz bez baterii. Sprawia, że zwierzęta są niewygodne i można je odrzucić bez uszkadzania ich. Chroni przed kretami różne rzeczy, ogrody willi, takie jak ogrody hotelowe, gospodarstwa rolne, pola ryżowe i rolnicze.

Impulsy dźwiękowe 3-4 s emitowane co 30 sekund wnika w ziemię i zmusza również szkodniki do odstraszania obszaru, przez który przechodzi dźwięk. Adowanie solarnezasilanie za pomocą ogniwa słonecznego, możesz zawsze naładować wbudowany akumulator, nie wymaga dodatkowej baterii. Pełne ładowanie może pracować przez 5-7 dni, aby zapewnić normalną pracę w deszczowe lub pochmurne dni. Wodoodporny i trwały: odstraszacz myszy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów abs i pcw, nie ulega łatwo korozji, jeśli zostanie umieszczony na zewnątrz przez dłuższy czas.

Jest kompaktowy i wygodny do przenoszenia. Dlatego nie musisz się martwić, że będziesz go używać w deszczowe dni. Ponieważ poprawiono precyzję działania panelu słonecznego. Można łatwo zainstalować środki odstraszające w różnych miejscach. Jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt, ale zaleca się umieszczenie go na zewnątrz.
MarkaAILEDA #ad
ProducentAILEDA #ad
Wysokość3.94
Długość1.97
Szerokość0.79
Numer częściSB-001
ModelSB-11

8. Wivico

#ad

Ptaki, 1,72 m 43 x 4 szt., Wivico Ochrona przed ptakami, kolce na gołębie, na balkon

#ad
Wivico #ad - Atwa instalacja - kolce odstraszające gołębie są bardzo elastyczne do zakrzywionych lub nierównych powierzchni. Długość każdego kolca wynosi 43 cm, nie wahaj się z nami skontaktować. Koce odstraszające koty mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz przy każdej pogodzie, zapewniają bezpieczeństwo, dzięki czemu kolce z tworzywa sztucznego mają dłuższą żywotność.

Ostre kolce sprawiają, że lądowanie ptaków lub zamieszkuje powierzchnie takie jak ogrodzenia, listwy i dachy. Taśma klejąca z pożądanym ogrodzenia i żądanej granicy. Szerokie zastosowanie - kolce odstraszające ptaki są skuteczne nie tylko przeciwko gołębiom, ale również innym intruzom takim jak koty, aby wspinać się na posesję.

W ciągu 24 godzin udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi. Zapobiegaj bieganiu i skakaniu koty. Wysokie kolce są doskonałym wizualnym odstraszaczem dla każdego lub zwierzęcia. Zestaw zawiera: 4 kolce odstraszające ptaki, o łącznej długości 1, 72 m. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, niektóre wytrzymałe taśmy z zamkiem błyskawicznym. Na ogrodzenie. Krawaty wchodzą w zakres dostawy.
MarkaWivico #ad
ProducentWivico #ad
Wysokość1.38
Długość16.93
Waga0.44
Szerokość1.57

9. PUTAII

#ad

Psom, odstraszacz zwierząt, szczurom, kunom, solarny, z czujnikiem ruchu PIR, ptakom, skuteczny przeciwko kotom, wodoszczelny, odstraszacz kretów, lisom, Ultradźwiękowy odstraszacz kotów

#ad
PUTAII #ad - Stymuluje centralny układ nerwowy myszy poprzez wibracje i emisję fal dźwiękowych od 400 do 1000 Hz. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, prosimy o podanie cennych sugestii. Urządzenie emituje dźwięki o wysokiej częstotliwości o różnej wysokości, które chcesz chronić i umieścić w nasłonecznionym miejscu.

Następnie można rozpocząć pracę. Ultradźwiękowy odstraszacz kotówwydajne ultradźwięki, dopasowane do syreny. Dźwięki o wysokiej częstotliwości są drażniące dla zwierząt, niszczenia żywności, jednak ludzie prawie ich nie słyszą. Waży tylko 330 g, które nie są słyszalne dla ludzi. Ultradźwiękowy odstraszacz solarny jest skuteczny przeciwko gryzoniom, węże i inne szkodniki, takim jak karaluchy, myszy, szczury, chroni ogród przed zakłóceniami.

Materiał, wytrzymała twarda obudowa jest zabezpieczona przed deszczem, śniegiem i wiatrem oraz nadaje się do trudnych warunków pogodowych. Wysokiej jakości serwis posprzedażowyjeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z produktu, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi. Wyposażony w czujnik ruchu na podczerwień czujnik PIR. Większy zakres wykrywaniaczujnik ruchu pir na podczerwień ma kąt do 110 stopni i zasięg wykrywania do 8-10 metrów.
MarkaPUTAII #ad
ProducentPUTAII #ad
Wysokość3.94
Długość2.36
Szerokość0.79
Numer częściHSC-Katzenschreck-0918
ModelLSR-Solar Katzenabwehr-0406

10. PEHTIY

#ad

4 sztuki, muchom, Ultradźwiękowy odstraszacz szkodników, środek odstraszający owady, myszom, pająkom, przeciw komarom, karaluchom

#ad
PEHTIY #ad - Atwa obsługa – dzięki konstrukcji wtykowej wystarczy użyć tylko jednego z tych urządzeń do zwalczania szkodników, a szkodnik zniknie w ciągu 3-4 tygodni. Nadaje się do domu, hotelu lub gdzie indziej. Cichy i skuteczny – typowe rezultaty mogą trwać od 3 do 4 tygodni, możesz dodać więcej jednostek, w zależności od ilości szkodników.

Efektywne pokrycie – efektywne pokrycie w pomieszczeniach o powierzchni do 1200 m². Bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych – dźwięk ultradźwiękowy jest niespotykany dla ludzi i zwierząt domowych, przyjazna dla środowiska alternatywa dla niebezpiecznych trucizn i sprayów, substancji chemicznych i pułapek, bez nieprzyjemnych zapachów lub zwłok. Zalecany do instalacji tego urządzenia w odległości od 20, magazynu, supermarketu, mieszkania, biura, 3 do 68 cm od podłoża.

Jeśli masz poważne ataki szkodników lub duże powierzchnie magazynowe, aby uzyskać lepsze rezultaty. Powiedz "nie" owadom, jeśli używasz jednego do każdego pomieszczenia. Jak to działa – ten ultradźwiękowy odstraszacz szkodników działa za pomocą ultradźwięków i podrażnia mózg i układ nerwowy słuchu szkodników, skutecznie odpychając większość rodzajów szkodników.
MarkaPEHTIY #ad
ProducentPEHTIY #ad
Wysokość0.79
Długość2.36
Szerokość1.18
Numer częściPRN-Ultrasuoni-4Pack-0608
ModelPRN-Ultrasuoni-4Pack-0608