Top 10 Elektronisches Thermostat Heizkörper – Akcesoria do centralnych systemów ogrzewania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Danfoss

#ad

Danfoss RA 2990 013G2990 z mocowaniem zatrzaskowym średnica szyjki 23 mm

#ad
Danfoss #ad - Wskazówka – modele 2990 są kompatybilne tylko z korpusami zaworów Danfoss RA o średnicy 17 mm. Wystarczy usunąć stary czujnik i wymienić go na nowy. Danfoss spełnia najwyższe standardy jakości na rynku. Zaoszczędź do 8% rachunku za ogrzewanie poprzez wymianę starego termostatu: jeśli masz termostat starszy niż 15 lat, możesz zaoszczędzić pieniądze bez wpływu na komfort.

Adaptacja: zakres temperatury głowicy termostatycznej 5 – 26 °C. Czas reakcji: czas reakcji krótszy niż 10 minut, komfort w domu jest szybszy, a Twój rachunek energii jest znacznie zwolniony! Instalacja w 30 sekund – wymiana starego termostatu trwa mniej niż 30 sekund i nie ma ryzyka wycieku wody. Kupujący powinni zwrócić uwagę na korpus zaworu RA przed zakupem zaworu RA. Its run is more important, allowing for finer regulation. Pasuje do starych zaworów danfoss - termostat działa dobrze w połączeniu z zaworami Danfoss RA.

Trwały termostat – dzięki łatwej konserwacji termostaty danfoss działają bez zarzutu przez wiele lat. Technologia: technologia termostatycznego gazu rozciąga się szybciej niż głowica płynna. Nasze czujniki są produkowane w Danii w wysoce zautomatyzowanym procesie produkcyjnym, który zapobiega wadliwym produktom. Ywotność: prosta i wytrzymała głowa z żywotnością ponad 30 lat! Kontrola: a thermostatic tap control with limited or blocked adjustment according to request/requirements.
MarkaDanfoss #ad
ProducentDanfoss #ad
Wysokość3.15
Długość2.17
Waga0.33
Szerokość2.17
Numer części015G4090
Model015G4090
Gwarancja24 Miesięcy

2. Danfoss

#ad

Głowica termostatyczna do starych korpusów 26 mm firmy Danfoss RA / VL, Danfoss

#ad
Danfoss #ad - Wewnętrzna średnica dętki: 26 mm i wymiary zewnętrzne: 28 mm || zakres temperatury: 5 - 26 c || funkcja przeciw zamarzaniu, może być ograniczona i zablokowana || RAVL z połączeniem z pierścieniem zaciskowym || Wbudowany czujnik z systemem rur falistych wypełnionych parą || Pomiar został wykonany na zewnętrznej stronie głowicy całkowita średnica, a nie w środku.
MarkaDanfoss #ad
ProducentDanfoss #ad
Wysokość2.2
Długość2.91
Waga0.31
Szerokość2.2
Numer częściDANFRAVL2950
ModelDANFRAVL2950
Gwarancja24 Miesięcy

3. AVM

#ad

FRITZ!OS od wersji 6.83, do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejnikowych i FRITZ!Box z podstawą DECT, AVM FRITZ!DECT 302 inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej

#ad
AVM #ad - Energooszczędny wyświetlacz papieru e-paper i liczne komfortowe funkcje, blokada przycisków, serwis push, ochrona przed kamieniem lub funkcja Boost, rozpoznawanie otwarcia okna, takie jak ochrona przed zamarzaniem, przełączanie grupowe i wiele innych. Połączenie z fritz!box za pomocą jednego przycisku i wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika FRITZ!Box FRITZ!Box z bazą DECT i FRITZ!OS od wersji 6.

83, dostępne nowe cechy wydajności dzięki regularnym, bezpłatnym aktualizacjom. Wskazówka: należy przestrzegać wymiarów produktu i informacji producenta kompatybilnych modeli grzewczych. Sterowanie za pomocą komputera, smartfona lub tabletu – również w podróży przez Internet i za pomocą aplikacji, notebooka, FRITZ!Fon, możliwość zaprogramowania indywidualnych profili grzewczych.

Zakres dostawy: fritz!dect 302, 3 x baterie AA w urządzeniu, instrukcja instalacji, adapter do Danfoss RA. Atwy montaż i instalacja na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych z gwintem przyłączeniowym, dodatkowy adapter, bezproblemowe połączenie z FRITZ!DECT 301 i FRITZ!DECT 300 możliwe. Inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej FRITZ!Box, idealny do stworzenia indywidualnego, automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia lub mieszkania, wydajnego rytmu ogrzewania.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.01
Długość2.01
Waga0.33
Szerokość3.66
Numer części20002961
Model20002961
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. Homematic IP

#ad

2 radiowe kontakty okienne z drzwiami. Oszczędność i dobre samopoczucie w Twoim inteligentnym domu., Homematic IP Radiowe sterowanie ogrzewaniem do sterowania za pomocą aplikacji. Zawartość: Access Point, 4 radiowe termostaty grzejnikowe

#ad
Homematic IP #ad - Fraunhofer iee potwierdził, że termostat grzejnikowy homematic IP automatycznie przeprowadza dynamicznie adaptacyjne porównanie na grzejniku. Sterowanie głosem jest możliwe za pośrednictwem Amazon Alexa Amazon Echo lub Google Assistant Google Home. Dostosowana do potrzeb i komfortowa regulacja za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon.

Termostaty homematic ip smart home gwint m30 x 1, 5 mm przekonują niezawodną regulacją ciepła i łatwą obsługą. Oszczędność kosztów energii do 33% / kosztów ogrzewania i emisji CO2. Alexa, ustaw salon na 22 stopniach". Jest to odpowiednik porównania hydraulicznego, który pozwala zaoszczędzić energię i CO2 oraz obniża koszty ogrzewania. Steruj ogrzewaniem w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfona darmowa aplikacja w Google Play i App Store, aplikacja jest i pozostaje bezpłatna, nie ma dodatkowych opłat za użytkowanie.

Kontakt drzwi i okien rozpoznaje otwieranie i zamykanie okien oraz umożliwia automatyczne opuszczanie ogrzewania. Energooszczędne, kompletne rozwiązanie do sterowania 4 grzejnikami – możliwość rozszerzenia o kolejne grzejniki i funkcje o kolejne elementy Homematic IP Smart Home. Ustaw temperaturę dobrego samopoczucia w każdym pomieszczeniu.
MarkaHomematic IP #ad
Wysokość8.27
Długość12.6
Waga4.85
Szerokość10.24
Numer części144602
Model144602

5. AVM

#ad

Inteligentny zawór do domowej sieci, AVM FRITZ.DECT 301 20002822 grzejnikowy zawór termostatyczny, kolor biały, pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejników i FRITZ.Box z podstawą DECT; Fritz.OS od wersji 6.83

#ad
AVM #ad - Inteligentny sterownik ogrzewania do fritz!box: automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia, do FRITZ!Box z DECT i FRITZ. Os od wersji 6. 83.

Programowanie indywidualnych profilów ogrzewania, ochrona przed kamieniem, wygodne funkcje takie jak włączanie grupowe, blokada przycisków, ochrona przed zamarzaniem. Wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika fritz!box, laptopów, sterowanie za pomocą komputerów stacjonarnych, smartfona lub tabletu – również w podróży za pośrednictwem Internetu i za pomocą aplikacji. Zawartość przesyłki:fritz!dect 301, instrukcja użytkownika może nie być dostępna w języku polskim, 2 x bateria AA, adapter do Danfoss Ra/RAV/RAVL. Atwy montaż na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych; z gwintem przyłączeniowym.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.05
Długość3.43
Waga0.32
Szerokość2.09
Numer części20002822
Model20002822
Gwarancja24 Miesięcy

6. ET - EUROTRONIC Technology GmbH

#ad

230 V, adapter do zaworu grzejnika, przyłącze, ET, EUROTRONIC Technology GmbH 700109 Gampper 6 metalowych adapterów, akcesoria do termostatu grzejnikowego, długa żywotność, M20 do głębokości 10 mm

#ad
ET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad - Mały, kompaktowy i ponadczasowy: praktyczne akcesorium grzewcze jest proste i kompaktowe, a dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje również optycznie do każdego otoczenia.

Zakres dostawy: gampper 6, adapter zaworu grzejnika, 5 mm, materiał: mosiądz, 5 x 1, 5 x 1, wymiary: 1, przyłącze: m 20 do 10 mm głębokości, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bezpieczna instalacja przyłącza zaworu do termostatów grzejnikowych: instalacja jest wyjątkowo prosta i bezpieczna, dzięki czemu można ją przeprowadzić w mgnieniu oka. Wyjątkowo długa żywotność: dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałych materiałów akcesoria termostatu grzewczego są wyjątkowo trwałe. Adapter zaworu do termostatu grzejnikowego: zawór termostatu grzewczego umożliwia bezpieczną pracę termostatu grzejnikowego dzięki przemyślanej kompozycji.
MarkaET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
ProducentET - EUROTRONIC Technology GmbH #ad
Wysokość0.59
Długość0.59
Szerokość0.59
Numer części700109
Model700109
Gwarancja2 lata.

7. Homematic IP

#ad

EQ-3 Homematic IP 3-częściowy zestaw termostatów grzejnikowych HMIP-eTRV-2 do inteligentnego domu / automatyzacji domu

#ad
Homematic IP #ad - Komfortowa konfiguracja i obsługa za pomocą aplikacji na smartfon Homematic IP możliwe jest również sterowanie za pomocą Alexa lub Google Assistant. Dzięki zestawowi trzech termostatów grzejnikowych można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury do 13 zmian dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna oraz kontaktem z oknem i drzwiami.

Obsługa termostatów wymaga połączenia z jednym z następujących rozwiązań: homematic ip access Point z bezpłatną aplikacją na smartfon i bezpłatną usługą w chmurze; centralna CCU3 z lokalnym interfejsem obsługi WebUI nie jest już kompatybilna z centralną CCU2; rozwiązania partnerskie innych producentów.

Indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w 3 regulowanych profilach grzewczych. Zastępuje tradycyjne termostaty M30x1. 5, oventrop, danfoss i steruje grzejnikiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 #ad

8. mein haus shop

#ad

Adapter termostatu grzejnika do zaworów Danfoss RA ze stali szlachetnej 1

#ad
mein haus shop #ad - Do zastosowań, w których wygląd i wzornictwo są najważniejsze. Typ zaworu: danfoss RA, RA-N. Przyłącze: gwint M30 x 1, 5. Wersja 2023 ze stali nierdzewnej. Materiał: 1. 4301 nierdzewny.
Markamein haus shop #ad
Producentmein haus shop #ad
Wysokość0.75
Długość1.18
Szerokość1.18

9. Honeywell

#ad

Evohome Homexpert termostat bezprzewodowy

#ad
Honeywell #ad - Umieść jeden z nich na każdym grzejniku i użyj go w połączeniu z evohome Connected Pack, aby stworzyć strefowanie. Aby stworzyć system zagospodarowania przestrzennego, połącz bezprzewodowy kontroler evohome THR99A1000 ASIN B00P12S6BC z tym bezprzewodowym regulatorem grzejnika strefowego.

Bezprzewodowy regulator termostatu do grzejników. Dzięki funkcji zagospodarowania przestrzennego można stworzyć do 12 inteligentnych stref w domu, aby ogrzać tylko te pomieszczenia, których potrzebujesz. Służy do sterowania grzejnikami, które działają zarówno jako czujniki, jak i kontrolery dla inteligentnych stref.
MarkaHoneywell #ad
ProducentHoneywell #ad
Wysokość8.5
Długość2.99
Szerokość4.09
Numer częściTHR92H1002
ModelTHR92H1002

10. HOMEPILOT

#ad

Google i Alexa, 1 x styk okienny + Gateway Premium, HOMEPILOT Ogrzewanie Smart-Home zestaw startowy – 2 x termostat do grzejnika, centrala z aplikacją i sterowaniem głosowym kompatybilny z Siri

#ad
HOMEPILOT #ad - Produkty nadają się również dla najemców, ponieważ można je bez problemu ponownie rozmontować. Start smart – pakiet startowy ułatwia rozpoczęcie pracy w Twoim inteligentnym domu i umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji. W razie pytań do dyspozycji jest nasza obsługa klienta.

Lub użyj alexa, google assistent lub Siri: "Alexa, ogrzewanie w salonie do 20°". Niezależnie od tego, czy chodzi o rolety, oświetlenie, bramę garażową lub centralę Smart Home – sprawimy, ogrzewanie, że Twój dom będzie inteligentny. Aplikacja i sterowanie głosem – ustawianie harmonogramów i procedur za pomocą telefonu komórkowego. Otworzyć okno, wyłączyć ogrzewanie. Oszczędność energii – połącz czujnik w oknie z grzejnikami za pomocą aplikacji.

Reguluj ogrzewanie np. Atwa instalacja – montaż jest szybki i nie wymaga specjalisty. Zakres dostawy – 2 x termostat grzejnikowy smart automatyczna regulacja ogrzewania; 1 x styk drzwiowy i okienny smart rozpoznaje stan okien lub drzwi; 1 x bramka premium sterowanie za pomocą aplikacji i podłączenie innych produktów. W zależności od czasu pracy. Dzięki temu szybko obniżysz koszty energii. Odkryj homepilot – markę rademacher made in germany.
MarkaHOMEPILOT #ad
ProducentHomepilot #ad
Wysokość13.39
Długość5.51
Szerokość2.36
Numer części20221003
Model20221003