Top 10 Iuou Ladegerät 12v – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HTRC

#ad

łodzi, motocykla, żelowy, EFB,, MF, HTRC Ładowarka do akumulatora samochodowego 20 A, kosiarki, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz do samochodu, LIFEPO4 i kwasowo-ołowiowego AGM, litu, 12 V/24 V

#ad
HTRC #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 2 końcówki kablowe do długotrwałego połączenia, nie wahaj się z nami skontaktować! Tryb naprawy służy do naprawy i aktywacji starych i słabych baterii. Jest często używany do bezpiecznego i wydajnego ładowania samochodów, SLA, żel, akumulatorów litowych i LiFePo4, motocykli, VRLA, MF, łodzi, kosiarek itd.

Najniższe napięcie rozruchowe wynosi 2 V. Co otrzymaszŁadowarka do akumulatora samochodowego htrc ze wzmocnionym zaciskiem krokodylkowym z pokrywą ochronną, przewód zasilający o długości 3 m z czystej miedzi z miękkim rdzeniem, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wielokrotna ochronaochrona przed iskrami, przegrzaniem. 3-stopniowa regulacja prądu do 20 A. Z ekranem lcd, wskaźnikiem napięcia baterii, temperaturą ładowania, prądem ładowania, pełną baterią itd. Automatyczne przełączanie między trybem letnim i zimowym, aby dostosować się do temperatury otoczenia dla optymalnego stanu naładowania.

Automatycznie zidentyfikuj uszkodzony akumulator, odwrotnym przepływem, przepięciem, zwarciem, przeciążeniem, aby móc go wymienić w odpowiednim czasie. Atwa obsługaszybka ładowarka do akumulatora samochodowego 4 tryby przełączania za pomocą jednego przycisku. Zakres zastosowaniaŁadowarka jest używana tylko do akumulatorów ołowiowo-kwasowych 12 v/24 v agm, efb, wapń, wet, proszę nie ładować innych typów baterii. Inteligentne ładowanieŁadowarka do akumulatora samochodowego wykorzystuje 7-stopniowe automatyczne ładowanie, w tym wykrywanie baterii, ładowanie podtrzymujące itp.
MarkaHTRC #ad
ProducentHTRC #ad
Wysokość1.97
Długość6.1
Waga0.88
Szerokość3.35
Numer częściP20
ModelP20
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. AIBEAU

#ad

12 V/24 V, motocykli,, w pełni automatyczna ładowarka do akumulatora samochodowego z ekranem LCD, nadaje się do samochodów ciężarowych, Ładowarka do akumulatora samochodowego 10 A, inteligentna

#ad
AIBEAU #ad - 7-stopniowa ładowarka do baterii - w pełni automatyczne ładowanie o wysokiej częstotliwości zapewnia 7-stopniowe ładowanie, automatyczne przełączanie z szybkiego ładowania na ładowanie, a następnie ładowanie podtrzymujące. Po całkowitym naładowaniu akumulatora na ekranie pojawi się "100%" i automatyczne zatrzymanie po całkowitym naładowaniu.

Inteligentny wyświetlacz cyfrowy - wyświetlacz lcd pokazuje stan naładowania i stan baterii; napięcie ładowania, temperaturę wewnętrzną, prąd ładowania, tryb letni, pełny akumulator, tryb zimowy itd. Funkcja naprawy pulsu może pomóc naprawić zgubioną baterię i wydłużyć żywotność baterii. Adowarka podtrzymująca z wielokrotną ochroną zapewnia bezpieczne ładowanie zawsze i wszędzie. Uniwersalna kompatybilność - nasze ładowarki do akumulatorów mogą ładować wszystkie rodzaje pojazdów, pojazdy rolnicze, motocykle, należy najpierw użyć trybu naprawczego, jachty i wiele innych. Aduj lub napraw wszystkie akumulatory 12 v i 24 v - ołowiowo-kwasowo-ołowiowe, motocyklach, SLA, samochodowe, kosiarkach, zalane w samochodach, GEL, morskie i głębokie cykle, w tym AGM, morskich itd.

Wskazówki: jeśli akumulator nie może być naładowany, pojazdy terenowe, trójkołowe, pickupy, pojazdy elektryczne, łodzie, łodzie motorowe, takich jak samochody, ciężarówki, kosiarki, a następnie wybrać inny tryb ładowania po naprawie. Ochrona ładowania smart 8, zapewnia bezpieczne ładowanie. Adowarka do akumulatora samochodowego 10 amp - 12 v 10 a i 7-stopniowa szybka ładowarka 24 v, 5 a, ciężarówkach, łodziach, suv-ach, prędkość ładowania jest znacznie szybsza niż w przypadku automatycznych ładowarek 8 A lub 5 A.
MarkaAIBEAU #ad
ProducentAibeau #ad
Wysokość6.22
Długość3.74
Waga1.23
Szerokość2.44
Numer części009
Model009
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. CTEK

#ad

CTEK MXS ładowarka do akumulatora, srebrny/czarny

#ad
CTEK #ad - Connect and forget: szybkie, w pełni automatyczne programy ładowania. Opatentowana funkcja odsiarczania: nieużywane baterie tracą swoją wydajność, a żywotność jest skrócona dzięki siarczanowaniu. Beziskrzące, zabezpieczone przed odwrotną polaryzacją zaciski. Opatentowane przywracanie pływaków/pulsu: sprawia, że ładowarka jest idealna do długotrwałej konserwacji baterii.

Tryb agm: specjalny program ładowania akumulatorów AGM zapewnia szybszy czas ładowania i maksymalną żywotność baterii. Chroni wrażliwe urządzenia: w przeciwieństwie do mniej wymagających ładowarek, akumulator nie musi być odłączany. Tryb rekondycjonowania: tryb recond przywraca baterie, które są w złym stanie lub głęboko rozładowane. Pulsacja prądu i napięcia bezpiecznie usuwa siarczan z płyt ołowiowych akumulatora i przywraca stan baterii. Od firmy, która opracowała pierwszą inteligentną ładowarkę do akumulatorów 12 V: sprawdzona najnowocześniejsza technologia, z której korzysta ponad 40 najbardziej renomowanych producentów pojazdów na świecie.

Wbudowana kompensacja temperatury: wbudowana automatyczna kompensacja napięcia ładowania zapewnia najbardziej efektywne ładowanie w ekstremalnie gorących lub zimnych warunkach pogodowych. Wybierz program za pomocą przycisku Mode i pozostaw resztę ładowarce. Wszystkie ładowarki ctek zostały specjalnie zaprojektowane, aby nie uszkodzić systemów elektronicznych, nie przeładowywać ani nie ładować baterii.
MarkaCTEK #ad
ProducentCTEK #ad
Wysokość1.5
Długość6.61
Waga1.32
Szerokość2.56
Numer części56-305
Model56-305
Gwarancja5 Lat

4. ECTIVE

#ad

Uniwersalny, dostępne 2 warianty: 4 A i 8 A, ECTIVE PROLOAD prostownik do akumulatora samochodowego / motocyklowego

#ad
ECTIVE #ad - Adowanie podtrzymujące – w przypadku dłuższych okresów użytkowania np. Bezpieczne ładowanie – dzięki zautomatyzowanemu i inteligentnemu ładowaniu akumulator samochodowy jest chroniony przed szkodliwym przeładowaniem.

Dodatkowe funkcje – ładowarka jest wyposażona we wszystkie nowoczesne dodatkowe funkcje, takie jak np. Dzięki trybowi recond można ponownie naprawić większość siarczanowanych baterii. Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją lub zabezpieczenie przed zwarciem. 9 stopni – dzięki 9-stopniowej charakterystyce ładowania iuoU ładowarka zapewnia bardzo kompleksową i dokładną charakterystykę ładowania, która znacznie poprawia wydajność akumulatorów od ładowania do ładowania.

Elastyczność – można bez problemu ładować standardowe baterie 12 V, baterie wapniowe, AGM i żelowe oraz akumulatory ołowiowe pomiędzy 10 Ah i 150 Ah. W zimie, ładowarka może być używana jako ładowarka podtrzymująca do akumulatora 12 V. Dzięki przydatnym dodatkowym funkcjom i różnym napięciom ładowania gwarantowane jest pełne naładowanie.
MarkaECTIVE #ad
ProducentECTIVE #ad
Wysokość4.53
Długość8.46
Waga2.07
Szerokość2.44
Numer częściProload

5. ABSINA

#ad

ABSINA 12 V i 24 V ładowarka do akumulatorów samochodowych 7,5 A do akumulatorów ołowiowych do 240 Ah i 12,8 V litowa, ładowarka 24 V i 12 V do samochodów kempingowych, ciężarówek itp

#ad
ABSINA #ad - Certyfikat ip65 – odporna na działanie promieni uv, pyłoszczelna i odporna na promieniowanie UV obudowa oraz funkcja zimnej temperatury umożliwiają ładowanie w bardzo niskich temperaturach zimą lub w deszczu. W pełni automatyczny – inteligentna 10-stopniowa ładowarka 12 v i 24 v z wykrywaniem napięcia reaktywuje w trybie naprawy głęboko rozładowane akumulatory, ładuje je delikatnie i po pełnym naładowaniu automatycznie przełącza się na ładowanie podtrzymujące.

Nadaje się do akumulatorów ołowiowych 12 v i 24 v na mokro/mokro, vrla, mf/bezobsługowe, ca, efb do 240 ah i 12, agm, przyczep kempingowych, 8 V akumulator litowy 4-ogniwowy LiFePO4 10-80 Ah – ładowarka 24 V i 12 V idealna do samochodów, traktorów, żelowe, ciężarówek i motormotorówka. Dostawa obejmuje 1 x 12 i 24 v ładowarka samochodowa a7500 z zaciskami biegunowymi i zaciskami oczkowymi / kabel 3, 8 m / napięcie robocze 220-240 V 50 Hz 1300 mA / prąd ładowania 3750-7500mA / wyświetlacz led ze wskaźnikiem kontroli ładowania 25/50/75/100% / 9 0 W.

Ochrona przed odwrotną polaryzacją, przeładowaniem, zwarciem, przegrzaniem i iskrami – ładowarka LiFePO4 24 V z wbudowanym timerem bezpieczeństwa, przepięciem, wykrywaniem awarii akumulatora i automatycznym sterowaniem ładowania zapewniają dłuższy czas eksploatacji baterii.
MarkaABSINA #ad
ProducentABSINA #ad
Wysokość2.76
Długość12.99
Waga2.69
Szerokość7.09
Numer części301015
Model301015
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

6. Renogy

#ad

AGM, Renogy Ładowarka do akumulatorów 40 A DCDC 12 V, ochrona przed przegrzaniem, Flooded, żelowa i litowa

#ad
Renogy #ad - Różne środki ochrony dla najwyższego bezpieczeństwa zapewnia ochronę przed przepięciem, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy. Inteligentne 3-stopniowe ładowanie Ładowarka do akumulatorów DC-DC ładuje baterie domowe z akumulatora rozruchowego za pomocą 3-stopniowego ładowania luzem, Boost i Float, aby zapewnić optymalne i automatyczne ładowanie do 100%.

Certyfikat CE. Niezawodna jakość kompaktowa i wytrzymała konstrukcja sprawia, że nadaje się do wszystkich warunków. Chroń swoją baterię rozruchową Ładowarka do akumulatorów DC może rozpoznać, czy generator jest uruchomiony, aby zapobiec głębokiemu rozładowaniu akumulatora rozruchowego i chronić generator.

Kompatybilna z wieloma typami baterii Ładowarka do akumulatorów DC jest kompatybilna z wieloma typami alternatorów i zapewnia prawidłowe ładowanie akumulatorów AGM, przeciwpowodziowych, żelowych i litowych. Izoluje również wejście i wyjście, przegrzaniem i odwrotną polaryzacją, aby uniknąć błędów transmisji napięcia i zakłócać ładowanie baterii domowej.
MarkaRenogy #ad
ProducentRenogy #ad
Wysokość2.68
Długość6.89
Waga3.13
Szerokość10.28
Numer częściRNG-DCC1212-40
ModelRNG-DCC1212-40
Gwarancja12 Miesięcy

7. DOMETIC

#ad

8 A do samochodów osobowych, 12 V, łodzi, kamperów, IU0U ładowarka do akumulatora samochodowego, DOMETIC PerfectCharge IU 812, ciężarowych

#ad
DOMETIC #ad - Do akumulatorów o pojemności do 100 Ah, np. Zmodyfikowana charakterystyka IU0U zoptymalizowana do ładowania mokrych, żelowych i włókninowych baterii. Do wspomagania parkowania przyczep kempingowych. Ochrona przed przeładowaniem dzięki ograniczeniu czasu fazy IU0 . Szybkie ładowanie również w przypadku wahań sieci. Może być również stosowany jako zasilacz sieciowy.
MarkaDOMETIC #ad
ProducentDometic #ad
Wysokość7.87
Długość4.72
Waga1.76
Szerokość2.76
Numer części9600000037
Model9600000037
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. ABSINA

#ad

ładowarka samochodowa, motocykla, ABSINA Ładowarka do akumulatorów samochodowych 3,8 A do akumulatorów 6 V i 12 V ołowiowych do 120 Ah i 12,8 V litowa, ładowarka AGM 12 V do samochodu, przyczepy

#ad
ABSINA #ad - Nadaje się do akumulatorów ołowiowych 6 v i 12 v na mokro / mokro, motocykla, kampera, żelowe, ca, mf/bezobsługowe, efb do akumulatorów litowych 120 ah i 12, vrla, AGM, 8 V 4-ogniwowy LiFePO4 8-50 Ah – ładowarka samochodowa idealna do samochodu, traktora trawnika, traktora i łodzi motorowych.

Dostawa zawiera 1 x ładowarka do baterii a3800 z zaciskami biegunowymi i zaciskami oczkowymi / wyświetlacz LED ze wskaźnikiem kontroli ładowania 25/50/75/100% / kabel 3, 6 m / 900-3800 ma prąd ładowania / napięcie robocze 220-240 V 50 Hz 600 mA. Certyfikat ip65 – odporna na działanie promieni uv, pyłoszczelna i odporna na promieniowanie UV obudowa oraz funkcja zimnej temperatury umożliwiają ładowanie w bardzo niskich temperaturach zimą lub w deszczu. Ochrona przed odwrotną polaryzacją, przepięciem, zwarciem, przeładowaniem, przegrzaniem i iskrami – ładowarka 12 V z wbudowanym timerem bezpieczeństwa, wykrywaniem awarii akumulatora i automatycznym sterowaniem ładowania zapewniają dłuższy czas eksploatacji baterii.

W pełni automatyczny – inteligentna 8-stopniowa ładowarka do akumulatorów 12 V z wykrywaniem napięcia reaktywuje w trybie naprawy głęboko rozładowane akumulatory, delikatnie je ładuje i automatycznie przełącza się na ładowanie podtrzymujące przy pełnym naładowaniu.
MarkaABSINA #ad
ProducentABSINA #ad
Wysokość2.28
Długość11.42
Waga1.7
Szerokość5.91
Numer części301008
Model301008
Gwarancja24 Miesięcy

9. NEXPEAK

#ad

Inteligentna, w pełni automatyczna ładowarka do akumulatora samochodowego z kompensacją temperatury, motocykli,, Ładowarka do akumulatora samochodowego 6 A, do samochodów ciężarowych, 12 V, NEXPEAK

#ad
NEXPEAK #ad - Plug and play" - bez skomplikowanych czynności, pozostać w domu i samodzielnie naładować baterie. Adowarka obsługuje długotrwałe ładowanie, dzięki czemu nie musisz się martwić, nawet jeśli jesteś poza domem przez kilka miesięcy. Wysokiej wydajna naprawa impulsówŁadowarka do akumulatora automotive wykrywa siarczanowanie i rozwarstwienie kwasu akumulatora, wykorzystuje najnowszą funkcję naprawy impulsowej, aby przywrócić utraconą moc akumulatora w celu silniejszego rozruchu silnika i dłuższej żywotności baterii.

Wybierz odpowiednie tryby std/agm, wyświetlacz "ful" 2, a następnie po przełączeniu na tryb "MOTOCYKLE" automatycznie przełączy się w tryb ładowania podtrzymującego, aby baterie pozostały naładowane przez długi czas. Wskazówka: całkowicie puste baterie nie mogą być aktywowane ani ładowane. Adowarka podtrzymująca z wielokrotną ochroną zapewnia bezpieczne ładowanie w każdej chwili i w każdym miejscu. Szybka ładowarka do akumulatorów samochodowych 12 v, w tym agm, statki i akumulatory o niskim cyklu, kosiarkach, ciężarówkach, może ładować lub naprawiać wszystkie pojazdy ołowiowo-kwasowe 12 V, motocyklach, SLA, żelowe, powodzie w samochodach, 6 A, SUV-ach, łodziach itd.

Adowarka pozostaje w bieżącym trybie w przypadku awarii zasilania i po przywróceniu zasilania automatycznie wraca do trybu ładowania podtrzymującego lub trybu standardowego. Urządzenie wielofunkcyjne jako ładowarka do akumulatora samochodowego, urządzenie podtrzymujące akumulator, wystarczy podłączyć i naładować, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz akumulatora.8 ochrony ładowania inteligentne sterowanie, przetężenie, wyrównanie temperatury w gorącym klimacie i niedoładowanie w zimnym klimacie, ochrona przed odwrotną polaryzacją, ognioodporny materiał, system chłodzenia, przepięcie, zwarcie.
MarkaNEXPEAK #ad
ProducentNEXPEAK #ad
Wysokość2.5
Długość8.3
Waga0.88
Szerokość4.3
ModelNC101
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

10. Victron Energy

#ad

Victron Energy Blue Smart IP67 12 V 17 A 230 V ładowarka Bluetooth CEE 7/7

#ad
Victron Energy #ad - Normalny tryb ładowania zostaje wznowiony, gdy tylko pomiędzy przyłączami akumulatora pojawi się wystarczające napięcie. Victron energy blue smart ip67 12 v 17 a ładowarka jest wyposażona w wbudowany Bluetooth, dzięki czemu można sprawdzić stan ładowarki i baterii na smartfonie, tablecie lub laptopie.

7-stopniowy algorytm ładowania wydobywa z baterii to, co najlepsze. Wszystkie ustawienia ładowarki można skonfigurować za pomocą aplikacji VictronConnect. Adowarka blue smart ip67 jest wodoszczelna i może być używana do urządzeń w warsztacie oraz w pojazdach silnikowych lub pływających, łodzie, takich jak samochody zabytkowe samochody, jachty i motocykle.

Adowarka dostarcza akumulatorowi potrzebną energię, utrzymuje ją w zdrowym stanie, zapewnia lepszą wydajność i dłuższy okres eksploatacji. Adowarka jest w pełni zamknięta, odporna na uderzenia i zapalenie, wodoszczelna, dzięki czemu wytrzymuje również niekorzystne warunki otoczenia. Naładuj martwe baterie: ładowarka blue smart ip67 próbuje naładować głęboko rozładowaną baterię, wymuszając jej słaby prąd ładowania.
MarkaVictron Energy #ad
ProducentVictron Energy #ad
Wysokość8.62
Długość3.9
Waga0.22
Szerokość2.56
Numer częściBPC121713006
ModelBPC121713006
GwarancjaInne