Top 10 Lupenleuchte Mit Standfuß – Lupy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bresser

#ad

2-krotne powiększenie 4 dioptrie, Bresser Lampa LED z lupą – lampa z lupą z zaciskiem, temperatura barwowa 5000 K

#ad
Bresser #ad - Wymiary: 400 x 200 x 250 mm / waga: 3264 g. Zakres dostawy: lupa stołowa z zaciskiem, wtyczka sieciowa, instrukcja obsługi. Pomoc wizualna i lampa stołowa w jednym – dzięki bardzo dużemu wyglądowi lupy stołowej LED z 2-krotnym powiększeniem i mocnym oświetleniem masz wszystko w zasięgu wzroku w zakresie hobby i pracy.

Idealnie nadaje się również jako lampa stołowa, z osłoną obiektywu chroniącą przed wiatrem i promieniami słonecznymi, temperatura barwowa: 5000 K, z 84 białymi diodami LED do jasnego oświetlenia, zasilanie: wtyczka sieciowa. Rednica soczewki 175 mm dla dużego pola widzenia, powiększenie: 4 dioptrie 2-krotne, łatwe i precyzyjne pozycjonowanie dzięki 3 przegubom na ramieniu obrotowym.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga8.82
Szerokość7.87
Numer części4007922001784
Model7398730
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. kinkaocio

#ad

Rzemiosła, ściemniana, Lupa ze światłem i stojakiem, książek, 30 x 10 x składana lupa do czytania z 18 diodami LED, duża szklana lupa ręczna, lupa biurkowa dla seniorów, jubilerów, monet, zwyrodnienia

#ad
kinkaocio #ad - Wielokrotne zastosowanie: ta lupa do czytania jest zasilana 3 bateriami aaa nie wchodzą w zakres dostawy i jest dostarczana z małą ściereczką. Można ją postawić jako lampę biurkową na stole lub użyć jako lupy biurkowej. Użytkownicy niedowidzący mogą czytać tekst w dowolnym rozmiarze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych do czytania książek, gazet i znaczków pocztowych.

Idealny prezent dla osób starszych: zestaw zawiera 1 x lupę led, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 x szmatkę. Nadaje się również dla osób ze zwyrodnieniem plamki żółtej lub dalekowzrocznością. Dzieci mogą za pomocą lupy obserwować owady i rośliny oraz odkrywać naturę. 30-krotne powiększenie: ta lupa jest wyposażona w 30-krotne i 10-krotne powiększenie i zapewnia bardzo wyraźny widok podczas czytania drobnych wydruków lub szczegółów. Nadaje się również dla kolekcjonerów monet, jubilerów lub rzemieślników artystycznych, aby sprawdzić szczegóły.

Jest to również dobry wybór dla większości osób ze słabym wzrokiem lub niepełnosprawnością. Jest to doskonały prezent dla seniorów i doskonałe narzędzie, które pomoże im w czytaniu. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób ze zwyrodnieniem plamki żółtej lub dalekowzrocznością/krótkowzrocznością, osobami starszymi lub niedowidzącymi, które potrzebują przejrzystego widzenia. Super jasne 18 diod led z 3 trybami: energooszczędne 18 wysokiej jakości super jasnych diod led zapewnia opcje zimnego i ciepłego światła.
Markakinkaocio #ad
Producentkinkaocio #ad
Wysokość0.04
Długość9.25
Szerokość3.94
Numer częściFDJ-White
ModelFDJ-White

3. Delixike

#ad

Czytania, szycia, hobby, lampa lupa ze światłem, lupa z diodami LED do majsterkowania, Delixike 3 x lampa z lupą z zaciskiem USB

#ad
Delixike #ad - Lampa stołowa 2 w 1 i lupa lupa ze światłem do podwójnego zastosowania, prac ogrodowych, lutowania, elektroniki itd.3 x soczewka optycznanasze lupy ze światłem do zdjęć z bliska mają 3-krotne powiększenie z prawdziwego szkła dioptrycznego o szerokości 3, 93 cala. Przezroczysta konstrukcja klosza umożliwia wyświetlanie jasności jaśniej niż inne matowe abażury.

Gęsia regulacjaŁadna lupa z lupą mains libres peut être entièrement ajustée avec un col de cygne flexide 14 cali. Vous pouvez juster la Direction de la lupe en fonction de vos besoins. La lupe sur ravail support pour un rapprochtrail en surpoids fixe l'objectif etassure la stabilité, vous permettant d'ajuster l'angle à volonté. 28 jasnych diod lednasza lupa ze światłem jest wyposażona w diody led o mocy 4, 5 w, które są wbudowane w 28 diod LED. I prac konserwacyjnych, hobby i rzemiosła, rzeźbienia, prac precyzyjnych, idealna do czytania, łatania, maszyn, drukowania, identyfikacji biżuterii, również jako lampa biurkowa.

Nie trzeba wymieniać baterii. Idealny do nieograniczonego zastosowania. Zasilanie przez usb dla wygodyta lupa z kablem usb o długości 170 cm jest po prostu podłączana do źródła zasilania, adaptera ściennego lub komputera, gdy potrzebne są diody LED. W obudowie całkowita szerokość wynosi 5 cali, co wystarczy, aby podczas pracy widzieć pełne pole widzenia. Diody led są otoczone, soczewki mogą uzyskać większy zakres promieniowania i nie ma już lokalnej jasności.
MarkaDelixike #ad
ProducentShen zhen de li xi ke ke ji you xian gong si #ad
Wysokość3.27
Długość11.02
Szerokość5.67
Numer częściAB-85
ModelAB-85

4. yAyusi

#ad

10 x lampa z lupą ze światłem, lampa na stół roboczy, yAyusi Lupa ze światłem i stojakiem, lupa stołowa z 3 trybami kolorystycznymi oświetlenie do, bezstopniowa ściemniana lampa LED z klipsem, 2 w 1

#ad
yAyusi #ad - Kolorowe światło i jasność - lampa z lupą z podstawą wykorzystuje technologię konwersji 3 kolorów i zapewnia chłodną biel, haftu, biel lub ciepły żółty. Równomierne światło jest wolne od oślepiania i migotania, którzy muszą stale koncentrować się na pracy z bliskiej odległości. Wybierz najbardziej odpowiednie źródło światła w zależności od środowiska i potrzeb i zapewnij doskonały efekt wzmocnienia dla miłośników robótek ręcznych, malowania, puzzli, manicure itd.

Gdzie chcesz, aby zapewnić optymalne światło i jednocześnie wolne ręce. Lampa z lupą wykorzystuje najnowocześniejszą technologię LED o mocy 1200 lumenów. Najpierw należy zamontować dolny zacisk bez użycia narzędzi na każdym stole, stole warsztatowym lub regale o grubości nie większej niż 6, 5 cm. Cokół można używać jako lampy biurkowej lub zamontować ją jako lampę zaciskową na każdej płaskiej powierzchni maksymalna grubość < 2, 1 cala.

Następnie włóż aluminiowe ramię lupy i na koniec zainstaluj soczewkę lupy. Jest to idealny prezent dla osób z wadami wzroku, miękkie światło i duże oświetlenie. Można również ustawić poziom jasności w zakresie od 10% do 100% i w ten sposób dostosować pożądaną atmosferę. Przekręć długą śrubę i dokręć ją, aby ją zamocować. Ochrona oczu i oszczędność energii - lupa do czytania ma konstrukcję pierścieniową i jest wyposażona w 72 zintegrowane diody led o wysokiej jasności, które zapewniają równomierne, osób starszych i tych, a ponadto zapobiega zmęczeniu i uszkodzeniom oczu.
MarkayAyusi #ad
ProducentyAyusi #ad
Wysokość16
Długość16
Szerokość3.3
Numer częściF619B
ModelF619B

5. DUDSOEHO

#ad

Szycia, majsterkowania, czarna, hobby, ściemniana lupa ręczna z 28-częściową lampą LED do pracy, czytania, ściemniana lupa ze światłem i stojakiem, Lampa biurkowa z 5-krotnym powiększeniem

#ad
DUDSOEHO #ad - Regulowana łabędzia szyja i stabilna podstawa lampa z lupą ma 30 cm długą szyjkę, dzięki czemu można ją ustawić dokładnie tak, jak jest potrzebna, malowania, a następnie uwolnić ręce, do obróbki drewna, która wygina się w każdym kierunku, rzemiosła i lutowania oraz profesjonalnego użytku.

Wyposażona w 5-krotną lupę. Dotykowe regulowane światło led Światło wykorzystuje przełącznik dotykowy, lupa jest wyposażona w 28 diod led na łabędziwej szyi, który jest wygodniejszy niż przełącznik przyciskowy. Znajduje się w pobliżu obiektywu, długie naciśnięcie przełącznika dotykowego, można ją łatwo włączać i wyłączać, które są wydajne i trwałe. W przypadku nagłej awarii zasilania lupa Dudsoeho może pomóc Ci znaleźć światło. 2-3 godziny. Optyczna soczewka ze szkła: to szkło optyczne 110 mm z 5-krotnym powiększeniem jest wyposażone w 28-częściowe diody LED.

Może pomóc w perfekcyjnym zakończeniu naprawy produktów elektronicznych, konsumenci używają go do szycia, malowania, haftu krzyżykowego, dzięki czemu nie musisz się martwić o małe części. Dzięki wzmocnieniu obróbki twardość osiąga 6H, co zapewnia lepszą odporność na ścieranie i skutecznie zapobiega zarysowaniom soczewki. Jasność można ustawić w zakresie od 0% do 100%. Akumulator litowy o dużej pojemności akumulator litowy 2000 mah o dużej pojemności.
MarkaDUDSOEHO #ad
ProducentJiujiangshi nannan keji youxiangongsi #ad
Waga4.1
Numer częściBLACK- Little Lamp-E
ModelBLACK- Little Lamp-E

6. BEIGAON

#ad

Hobby, szycia, BEIGAON lupa z oświetleniem i stojakiem, majsterkowania, 3-krotne powiększenie, lampa z lupą, dla seniorów, lupa stołowa z oświetleniem LED do czytania, 3 tryby kolorów, malowania

#ad
BEIGAON #ad - Ciemniana lampa biurkowalupa z 64 diodami led zapewnia zadowalające oświetlenie. Ciesz się zamówieniem już teraz! Kolor światła można ustawić na ciepłe, naturalne i chłodne białe światło, a jasność można ustawić na 10 poziomach. Beigaon jest zawsze przy Tobie. Dzięki temu masz wolne ręce i nie musisz już trzymać lupy.

Funkcja pamięci pomaga zachować ostatnio używany tryb kolorów i ustawienie jasności przy następnym włączeniu lampy. 8 dioptrii 3-krotne powiększenie - lampa z lupą ze stojakiem jest wyposażona w soczewkę wykonaną z prawdziwego szkła optycznego o średnicy 10, nadaje się do rzemiosła, ergonomiczny design, naprawy, co zapewnia 3-krotne powiększenie. Może być stosowany zarówno do codziennego oświetlenia, czasopism i majsterkowanie. Bardziej praktyczna lupa stołowa z oświetleniem led - konstrukcja lampy biurkowej 2 w 1 i lupy jest bardziej intymna i praktyczna.

Wysoka rozdzielczość, brak przyczepności, szycia, malowania, 5 cm, jest wygodny dla oczu, modelowania i czytania dla osób starszych i innych wąskich prac. Idealny prezent dla osób starszych, takich jak czytanie gazet, rodziny, jak i do delikatnych prac, przyjaciół i partnerów. Dożywotnia obsługa - lampa z lupą z kablem usb długość: 2 m, zasilacz sieciowy 5 v/2 a, podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. A jeśli masz jakiekolwiek pytania, ciężka podstawa, skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem platformy Amazon.
MarkaBEIGAON #ad
ProducentBEIGAON #ad
Wysokość1.57
Długość12.6
Waga3.53
Szerokość8.27
Numer częściML-2
ModelML-2

7. Nomiou

#ad

3-krotne powiększenie, 3 pomocne ramiona, szycia,, podświetlana lupa do czytania, Lupa ze światłem i zaciskiem, pomoc w oświetleniu dziennym, lampa z lupą ze światłem z 28 przyciemnianymi diodami LED

#ad
Nomiou #ad - Nie musisz wchodzić. Wystarczy umieścić go w miejscu, nie wymaga baterii, takich jak laptop, powerbank, które jest wygodne do kontroli. Podświetlana lupa nadaje się do codziennego czytania, ręcznego haftowania itd. Podświetlana jasność z 6 różnymi poziomami jasności: naturalne światło z 6 poziomami jasności, puzzli, malowania, rękodzieła, napraw elektroniki, jasność można ustawić w zakresie od 0% do 100%.

Wygoda zasilana przez usb - zasilanie usb, działa z większością urządzeń obsługujących port usb, ładowarka USB itd. Lampa idealnie nadaje się do czytania, aby spełnić różne wymagania oświetleniowe w różnych środowiskach. Regulowana łabędzia szyja, na desce łóżka na biurku, 2 elastyczne ramiona pomocnicze: "trzecia ręka z lupą". Wysokiej jakości metalowy zacisk biurkowy wykonany z aluminium, który nie uszkadza powierzchni mebla i jest lekko i stabilnie umieszczony na stole warsztatowym, nie potrząsa się łatwym i nie zajmuje miejsca.

W 100% zadowolona lupa świetlna - dopasowujemy również adapter, powiększania kart, filmów na żywo, naprawy elementów elektronicznych, szycia, szacowania biżuterii, zapewniamy więcej doświadczenia podczas nauki online i naprawy płytek drukowanych itd. Eliminuje frustrację tradycyjnych rąk pomocniczych. Aby uzyskać regulowane efekty oświetlenia LED, produkcji biżuterii lub do profesjonalnego użytku. Arówki led 4, 5 w są wbudowane w 28 diod led, optyczna soczewka ze szkła idealnie zmniejsza zmęczenie oczu i zapewnia wspaniałe środowisko do czytania i pracy.
MarkaNomiou #ad
ProducentNomiou #ad
Numer częścifdjgjpl-021
Modelfdjgjpl-021

8. TERYJN

#ad

Czytania – czarna, regulowana, 3 tryby świecenia lupa z 42 diodami LED, 10-stopniowa ściemniana lupa do pracy, Lupa ze światłem i stojakiem – 3 x 8 W lampa z lupą z zaciskiem

#ad
TERYJN #ad - Obiektyw 2, 36 cala wystarczy, aby zobaczyć pełne pole widzenia podczas pracy. Lupa z 3 temperaturami barwowymi i 10 poziomami jasności: nasza lupa z oświetleniem i stojakiem jest wyposażona w 42 energooszczędne diody led. Podstawa z klipsem z antypoślizgową podkładką może mocno chwycić każdą powierzchnię, nie ślizga się, nie rysuje powierzchni, może dobrze wykonać pracę i poprawić wydajność.

Można połączyć się z komputerami, który nadaje się do większości urządzeń, powerbankami, bankami energii i wieloma innymi. Może spełnić twoje wymagania w różnych środowiskach i lepiej działać. Jednocześnie lupa ze światłem i stojakiem jest wyposażona w 3 tryby oświetlenia białe światło, które można wybrać w zależności od potrzeb, ciepłe białe światło, aby lepiej chronić oczy. Zasilanie usb: lupa ze światłem jest dostarczana z kablem o długości 150 cm i złączem usb, zasilaczami sieciowymi, które obsługują złącze usb. Przełącznik sieciowy lupy ze światłem i stojakiem znajduje się na kablu sieciowym, aby wygodnie i szybko włączyć i wyłączyć światło.

Abędzia szyja o długości 460 cm można elastycznie ustawić w zakresie 360° do żądanej wysokości i pozycji. Elastyczny i regulowany w zakresie 360°: wytrzymała lupa z zaciskiem wykorzystuje łabędzia szyja ze stopu aluminium i magnezu, nie wstrząsać, jest lekka i stabilna, który jest bardzo wytrzymały.3-krotne powiększenie lupa ze światłem: lupa ze światłem wykorzystuje 3-krotną soczewkę optyczną o wysokiej wydajności, że widoczność jest bardziej wyraźna. Regulacja jasności ma również 10 stopni od 0% do 100%.
MarkaTERYJN #ad
ProducentTERYJN #ad
Waga0.99
Numer części003
Modellupe-01

9. Nomiou

#ad

Szycia, lampa rzemieślnicza z 30 przyciemnianymi diodami LED, Lupa ze światłem i stojakiem, podświetlana lupa do czytania, 3 pomocne ramiona, 5 x pomoc w lutowaniu trzeciej ręki, lampa z lupą, hobby

#ad
Nomiou #ad - Wysokiej jakości metalowy zacisk biurkowy wykonany z aluminium, nie potrząsa się łatwym i nie zajmuje miejsca. Podświetlana lupa nadaje się do codziennego czytania, naprawy elementów elektronicznych, powiększania kart, szycia, szacowania biżuterii, ręcznego haftowania itd. Wygoda zasilana przez usb zasilany przez usb, takich jak laptop, powerbank, ładowarka USB itd.

W 100% zadowolona lupa świetlnadostosowujemy również adapter, filmów na żywo, zapewniamy więcej doświadczenia podczas nauki online i naprawy płytek drukowanych itd. Arówki led 4, 5 w są wbudowane w 30 sztuk koralików, optyczna soczewka ze szkła idealnie zmniejsza zmęczenie oczu i zapewnia wspaniałe środowisko do czytania i pracy. 6 diod o różnej mocy: naturalne światło z 6 poziomami jasności, aby spełnić różne wymagania oświetleniowe w różnych środowiskach. Lampa idealnie nadaje się do czytania, produkcji biżuterii lub do profesjonalnego użytku.

Kabel usb ma długość 1, działa z większością urządzeń obsługujących port USB, nie wymaga baterii, 5 m. Te pomocne ręce lutownicze mają 2 elastyczne dłonie, który nie uszkadza powierzchni mebla i jest lekko i stabilnie umieszczony na stole warsztatowym, łatwe ustawienie, na desce łóżka na biurku, gdzie chcesz.2 elastyczne ramiona pomocnicze: "trzecia ręka z lupą". Eliminuje frustrację tradycyjnych rąk pomocniczych. Aby uzyskać regulowane efekty oświetlenia led, puzzli, napraw elektroniki, malowania, rękodzieła, jasność można ustawić w zakresie od 0% do 100%.
MarkaNomiou #ad
ProducentNomiou #ad
Numer części001
ModelDLXK-1

10. XJCXZJ

#ad

Rzemiosła, H, QHYXT 10-krotna lupa na łańcuszek na szyję o średnicy 40 mm, powiększanie łańcuszka, wisiorek, szklana soczewka powiększająca, monokel do książek, przenośna lupa do czytania, biżuterii

#ad
XJCXZJ #ad - Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci, niedowidzących, osób starszych, amatorów i profesjonalistów. Jest to idealny towarzysz, aby cieszyć się poranną gazetą, czytać książki i powrócić do normalnego codziennego życia. Kompaktowy i elegancki design, lekki i przenośny, łatwy w obsłudze. Lupa składa się z wysokiej jakości szklanych soczewek i stabilnej ramy, aby zapewnić wyraźny obraz i długą żywotność. Ta lupa jest wyposażona w ultraprzezroczystą soczewkę o wysokiej przejrzystości, co zapewnia wyraźne, wolne od zniekształceń.
MarkaXJCXZJ #ad
ProducentQHYXT #ad
Wysokość0.6
Długość4
Waga0.11
Szerokość4
Numer części4064742
Modelmagnifiers