Top 10 Maus Bluetooth Multi Device – Myszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Kompatybilny z Mac lub iPad; biały, do ponownego ładowania, Apple Magic Trackpad: Bluetooth, powierzchnia Multi-Touch

#ad
Apple #ad - Magiczne doznania – czujniki pod powierzchnią gładzika dokładnie rozpoznają, jak mocno naciskasz. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i automatycznie łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę.

Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Pełne naładowanie zasila twój magic Trackpad przez około miesiąc, ale również dłużej. Bezprzewodowy, wielokrotnego ładowania, praktyczny – Magic Trackpad łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania.

Wydajne malowanie i przewijanie – duża, ciągła powierzchnia ze szkła sprawia, że przewijanie i malowanie jest przyjemniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu można sterować większą ilością funkcji palcami i jeszcze lepiej połączyć się z treścią. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga0.75
Szerokość23.62
Numer częściMK2D3Z/A
ModelMK2D3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. Apple

#ad

Kompatybilny z Mac lub iPad; czarny, do ponownego ładowania, Apple Magic Trackpad: Bluetooth, powierzchnia Multi-Touch

#ad
Apple #ad - Pełne naładowanie zasila twój magic Trackpad przez około miesiąc, ale również dłużej. Wydajne malowanie i przewijanie – duża, ciągła powierzchnia ze szkła sprawia, że przewijanie i malowanie jest przyjemniejsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

Magiczne doznania – czujniki pod powierzchnią gładzika dokładnie rozpoznają, jak mocno naciskasz. Bezprzewodowy, wielokrotnego ładowania, praktyczny – Magic Trackpad łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Dzięki temu można sterować większą ilością funkcji palcami i jeszcze lepiej połączyć się z treścią.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i automatycznie łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga2
Szerokość27.17
Numer częściMMMP3Z/A
ModelMMMP3Z/A
Gwarancja12 Miesięcy

3. co2CREA

#ad

Co2CREA case twarde etui podróżne etui do Logitech M590 M585 Multi-Device Silent bezprzewodowa mysz, tylko torba

#ad
co2CREA #ad - Materiał: twarde tworzywo eVA, kolor: czarny, opakowanie zawiera: tylko etui Logitech M590 . Twarda osłona logitech m590 może skutecznie amortyzować uderzenia i zmniejszyć uszkodzenia spowodowane przypadkowymi kolizjami oraz lepiej chronić mysz M590 i akcesoria.

Duża ochrona: torba na mysz logitech m590 jest odporna na uderzenia, pyłoszczelność i wodoszczelność. Ponadto proces cięcia jest doskonały, co sprawia, że etui na mysz bezprzewodową Logitech M585 jest bardzo trwałe i piękne. WskazÓwki: tylko do sprzedaży godne uwagi: nie ma myszy Logitech Bluetooth i akcesoriów w środku. Jednocześnie etui wireless m590 jest wyposażone w bardzo wygodny pasek na rękę, który można bez problemu nosić w podróży.

Perfekcyjne wzornictwo: twarda torba podróżna co2crea zaprojektowana specjalnie do bezprzewodowej myszy logitech M590 M585 Multi-Device SILENT i idealnie pasuje do Twojego urządzenia i akcesoriów. Zapewnia lepsze wrażenia. Praktyczny i trwały: wytrzymały zamek błyskawiczny ułatwia otwieranie i zamykanie torby Logi M585.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość2.13
Długość5.16
Waga0.11
Szerokość3.27
Numer częściM585 B-728

4. Apple

#ad

Do ponownego ładowania. Kompatybilny z Mac lub iPad; biały, Apple Magic Mouse: Bluetooth, powierzchnia Multi-Touch

#ad
Apple #ad - Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. W pełni naładowana mysz magic mouse zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i szybko łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic mouse łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth.

Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Ulepszony spód sprawia, że Magic Mouse łatwo przesuwa się po biurku. Malowanie i przewijanie powierzchni multi-touch – dzięki powierzchni Multi-Touch możesz wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie i przewijanie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.18
Długość8.66
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer częściMK2E3Z/A
ModelMK2E3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

5. Logitech

#ad

Połączenie 2,4 GHz przez odbiornik nano USB, opakowanie angielskie, 12-miesięczna żywotność baterii, czujnik optyczny 1000 DPI, PC / Mac, czerwony, dla użytkowników lewo- i praworęcznych, Logitech Mysz bezprzewodowa M185

#ad
Logitech #ad - Sprawdzona niezawodność logitech: Mysz komputerowa M185 charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Nawet jeśli zmienisz urządzenie, mysz pozostaje nienaruszona. Mały odbiornik usb typu nano: może pozostać podłączony do notebooka.

Następna generacja: przełącz się na bezprzewodową mysz M235 dla większej wygody dzięki gumowanym powierzchniom uchwytu, funkcji wielu urządzeń i wskaźnikowi baterii. Atwa konfiguracja - wystarczy podłączyć i zacząć. Uniwersalna kompatybilność: ta mysz logitech działa z komputerami z systemem Windows i komputerami Mac kompatybilne. Rok pracy baterii: wyłącznik i inteligentny Tryb uśpienia pomaga także oszczędzać energię.

Odbiornik może pozostać podłączony przez cały czas: jeśli będziesz musiał go wyjąć, znajdzie swoje miejsce w myszy bezprzewodowej i nie zostanie zgubiony. Bezprzewodowe połączenie plug & play: swoboda przemieszczania się połączenia bezprzewodowego z niezawodnością myszy z kablem - w biurze, podczas grania, z podkładką pod mysz i bez, na komputerach z systemem Windows i Mac.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.1
Długość3.9
Waga0.22
Szerokość2.36
Numer części2227781
Model910-002237
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

6. Microsoft

#ad

Microsoft Nowoczesna mysz mobilna, czarna

#ad
Microsoft #ad - Zoptymalizowane kółko przewijania zostało zaprojektowane do płynnego, naturalnego przewijania. Bez kabla lub dongle – łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z komputerem, notebookiem lub 2 w 1. Elegancki i smukły kształt – wygodnie leży w dłoni. Lekka, przenośna mysz jest idealna do precyzyjnej nawigacji w podróży. Działa na prawie każdej powierzchni dzięki technologii BlueTrack.
MarkaMicrosoft #ad
ProducentMicrosoft #ad
Wysokość1.02
Długość4.21
Waga0.17
Szerokość2.36
Numer częściKTF-00002
ModelKTF-00002
GwarancjaGwarancja producenta od 2 lat od daty zakupu

7. Logitech

#ad

Czujnik 4000 dpi, 7 przycisków, Amazon Exclusive, PC / Mac / Ipados, multi-urządzenie, Logitech MX Anywhere 2 Mysz Bezprzewodowa, akumulator, Bluetooth i 2,4 GHz Połączenie za pomocą zjednoczenia odbiornika USB

#ad
Logitech #ad - Technologia darkfield: skanowanie o wysokiej precyzji do 4000 DPI pozwala nam używać na wszystkich powierzchniach, od podkładki do podkładki do gładkiej powierzchni.

Logitech flow: wraz z bezprzewodową myszą, treścią i dokumenty można przesuwać płynnie między maksymalnie trzema komputerami z systemem Windows lub Mac. Szybkie ładowanie: po zaledwie trzech minutach czasu ładowania Logitech MX w dowolnym miejscu 2 Mysz bezprzewodowa może być używana przez cały dzień. Forma przyjazna ręcznie: bezprzewodowa mysz z Bluetooth jest idealna w ręku i oferuje pełną kontrolę w dowolnym momencie. Hyper-szybki przewijanie: z kołem precyzyjnego MX w dowolnym miejscu 2, zmienia się między precyzyjnym do przewijania Hyper-Snell, czy to w biurze, czy w grach.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.37
Długość3.97
Waga0.24
Szerokość2.44
Numer części910-005314
Model910-005314
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

8. Logitech

#ad

Ciche kliknięcie i przewijanie, 18 miesięcy pracy baterii, 3 przyciski, Bluetooth i połączenie 2,4 GHz przez odbiornik Nano USB, PC/Mac/iPadOS – niebieska, Logitech M350 Pebble bezprzewodowa mysz

#ad
Logitech #ad - Nowoczesny, smukły kształt kamienia: mysz pc logitech pebble urzeka swoją prostotą i designem, który jest przyjemny w dotyku, dobrze leży w dłoni i można ją łatwo przenosić.

Nawet szerokie, gumowane kółko do przewijania obraca się cicho. Ciche kliknięcie i super szybkie przewijanie: mysz zapewnia identyczne uczucie kliknięcia przy redukcji szumów o ponad 90%. Czas pracy baterii zależy od sposobu użytkowania. Wysoce precyzyjne skanowanie optyczne: skanowanie Logitech Pebble działa szybko i precyzyjnie, wszędzie tam, gdzie używana jest mysz komputerowa. Długi czas pracy baterii: bezprzewodowa mysz Logitech Pebble zapewnia do 18 miesięcy energii przy użyciu tylko jednej baterii AA. Dwie opcje połączenia bezprzewodowego: połączenie bezprzewodowe można dowolnie nawiązywać za pomocą Bluetooth lub dołączonego małego odbiornika USB.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.04
Długość2.31
Waga0.22
Szerokość4.2
Numer części910-005719
Model910-005719
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

9. TECKNET

#ad

Szara, 4800 DPI, Android, Windows, ładowalna mysz bezprzewodowa trzy tryby: BT 5.0/3.0 + 2.4G, TECKNET Mysz Bluetooth, Mac OS, ergonomiczna cicha mysz bezprzewodowa do laptopów

#ad
TECKNET #ad - Idealna mysz do biura, zapewniając użytkownikom komfortowe wrażenia. Bezproblemowa konstrukcja: mysz bezprzewodowa jest kompatybilna z windows 11/10/8/7/xp/vista i mac os/linux/android/ios 104+. Podłącz 2 urządzenia jednocześnie: bezprzewodowa mysz bluetooth z 3 trybami bt5.

0 i bt3. 0 + 2, 4 ghz może swobodnie przełączać się między 2 urządzeniami za pomocą przycisku przełączania myszy komputerowej. Ponadto mysz ma cichą konstrukcję przycisków, domu i w czasie wolnym. Możliwość wielokrotnego ładowania i energooszczędna: ta bezprzewodowa mysz z przyłączem typu c jest wyposażona w akumulator 700 mAh, który po zaledwie dwóch godzinach ładowania wytrzymuje 1-2 miesiące intensywnego użytkowania.

Oszczędza ci uciążliwej wymiany baterii i może być nadal używana podczas ładowania. Jego kształt jest szczególnie odpowiedni dla osób praworęcznych. Uwaga: ios ipad i iphone jest obsługiwany przez tryb BT 5. 0, ale musi być iOS 104 lub nowszy. Ponadto mysz obsługuje również funkcję budzenia przycisków i automatyczny tryb uśpienia, aby oszczędzać energię. Optyczne śledzenie tecknet zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie kursorem na większości powierzchni.
MarkaTECKNET #ad
ProducentTECKNET #ad
Wysokość0.04
Długość4.09
Waga0.16
Szerokość2.68
ModelTK-MS317
Gwarancja2

10. Logitech

#ad

Programowalne przyciski, Logitech MX Anywhere 3S Compact mysz bezprzewodowa, 8K DPI Any-Surface Tracking, Chrome, Bluetooth, Mac -, szybkie przewijanie, ciche kliknięcia, Windows PC, USB C, Linux

#ad
Logitech #ad - Multi-device, macos, multi-os: do 3 urządzeń przez bluetooth w systemie Windows, Chrome OS lub Linux. W każdym miejscu, wszędzie: praca na każdej powierzchni, również na szkle 1, mysz Bluetooth MX Anywhere 3S – teraz z czujnikiem 8K DPI i subtelnymi mi zakrywa więcej powierzchni. Szybkie ładowanie, trwała mysz usb c: po pełnym naładowaniu utrzymuje się do 70 dni i wytrzymuje 1 min.

Wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu: części z tworzywa sztucznego MX Anywhere 3S zawierają certyfikowane tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu dla konsumenta: 78% dla grafitu, 61% dla Pale Grey i Rose 10 Optymalizacja przepływu pracy: pracuj na różnych urządzeniach, ustawiaj prędkość śledzenia, dostosuj przyciski i korzystaj z gotowych dostosowań specyficznych dla aplikacji dzięki opcjom Logi + 7. Przewijanie z 1000 wierszy na sekundę: MagSpeed, najszybsze 5 i najbardziej precyzyjne kółko przewijania firmy Logitech 4.

Głębszy przepływ dzięki cichym kliknięciom: mysz bezprzewodowa mX Anywhere 3S z cichymi kliknięciami - równie przyjemna, ale z mniejszym hałasem klikania niż MX Anywhere 3 zapewnia mniejsze rozproszenie uwagi i większą koncentrację. Kompatybilny tylko z odbiornikiem USB Logi Bolt odbiornik nie wchodzi w zakres dostawy 6. Adowanie do 3 godzin 8; ładowanie za pomocą dołączonego kabla USB C. Bezproblemowe połączenie: przenośna mysz mx anywhere 3s zaprojektowana dla Intel EVO spełnia dane techniczne dla optymalnego połączenia Bluetooth: bez kluczy sprzętowych, bez kabli, bez kłopotów.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.35
Długość3.96
Waga0.22
Szerokość2.56
Numer części910-006929
Model910-006929
Gwarancja24 Miesięcy