Top 10 minibar Kühlschrank – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WANNYTON

#ad

Mini lodówka do samochodów ciężarowych, z kółkami i uchwytami, z kablem AC/DC, łodzi, 12/24/100-240 V, przenośna, 58 litrów, WANNYTON Elektryczna lodówka z kompresorem, kamperów

#ad
WANNYTON #ad - Wydajny i energooszczędny: zakres temperatur: od -20 do +20°c. W ciągu 30 min. Wewnętrzne oświetlenie jest korzystne dla użytkowania w ciemności. Duża pojemność: elektryczna lodówka firmy wannyton ma wymiary 70, 6 cm i ma pojemność 58 l na wszelkiego rodzaju żywność i napoje.

Przyjazny dla użytkownika: za pomocą dotykowego panelu sterowania z wyświetlaczem można łatwo sterować temperaturą chłodzenia. Do domu i samochodu: lodówka samochodowa jest dostarczana z kablem dc o długości 3, jak i w samochodach osobowych, dzięki czemu można jej używać zarówno w domu, 5 m 12/24 V i kablem AC o długości 2 m 100-240 V, kamperach, ciężarówkach, SUV-ach, łodziach itp. Ponadto tryb eco zapewnia mniejsze zużycie energii i mniejszy poziom hałasu.

Ochrona baterii: 3-stopniowy czujnik akumulatora skutecznie chroni akumulator samochodowy przed głębokim rozładowaniem. Ponadto dzięki funkcji pamięci oryginalne ustawienia powracają, gdy urządzenie jest ponownie włączone po wyłączeniu lub odłączeniu zasilania. Może schłodzić lodówkę do 0°C. Drążek i koła ułatwiają transport w dużym stopniu. Wnętrze ma wysokość 38, 5 x 45, dzięki czemu do pudełka zmieści się również butelki o pojemności 1, 3 x 47, 4 cm, 5 l.
MarkaWANNYTON #ad
Wysokość18.7
Długość17.95
Waga33.07
Szerokość27.68

2. TZS First Austria

#ad

Do biura i małych mieszkań, na kemping, TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, oświetlenie LED, wymienne zawiasy drzwiowe, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, bez zamrażarki

#ad
TZS First Austria #ad - Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok.

Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°. W zestawie 2 klucze. 40 l. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom.

Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

3. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki.

Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna. 40 l.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

4. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka bezgłośna | Wymienne zawiasy drzwiowe | Oświetlenie LED | bez zamrażarki | 30 l

#ad
TZS First Austria #ad - Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz wyjmowaną szklaną półkę. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna.

Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. 30 l. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga25.35
Szerokość19.69
Numer częściFA-5172-1
ModelFA-5172-1

5. Bosch Hausgeräte

#ad

Biała EEK E, oświetlenie LED, MultiBox do przechowywania owoców i warzyw, równomierne oświetlenie, Bosch Hausgeräte KTR15NWEA seria 2 mini lodówka, 85 x 56 cm, 134 l

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Inne cechy wyposażenia: lodówka stołowa ma pojemność użytkową 134 litrów. Urządzenie chłodzące należy do klasy efektywności energetycznej E. 0 Multibox: multibox w dolnej komorze w mini lodówce doskonale nadaje się do przechowywania owoców i warzyw. Oświetlenie led: wolnostojąca lodówka jest wyposażona w równomierne i nieoślepiające oświetlenie komory chłodziarki – przez cały okres eksploatacji urządzenia.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość33.46
Długość22.83
Waga0.02
Szerokość22.05
Numer częściKTR15NWEA
ModelKTR15NWEA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. Bosch Hausgeräte

#ad

MultiBox do przechowywania owoców i warzyw, równomierne oświetlenie, oświetlenie LED, 85 x 56 cm, Bosch KTR15NWFA seria 2 mini lodówka, 135 l

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Wymiary urządzenia: 850 x 560 x 580 mm. Zamrażarki. Komory do przechowywania zimnego. Oświetlenie led: równomierne i nieoślepiające oświetlenie komory chłodziarki, o długiej żywotności.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch Hausgeräte #ad
Wysokość35.43
Długość23.23
Waga72.75
Szerokość22.83
Numer częściKTR15NWFA
ModelKTR15NWFA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

MultiBox do przechowywania owoców i warzyw, 120 l, 85 x 56 cm, Bosch KTL15NWFA seria 2 mini lodówka, oświetlenie LED, równomierne oświetlenie

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Wymiary produktu bez opakowania wys. Cm: 85 x 56 x 58 cm. Multibox z falistym dnem: chroni owoce i warzywa. Oświetlenie led: równomierne i nieoślepiające oświetlenie komory chłodziarki, o długiej żywotności. X szer. X gł.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentRobert Bosch #ad
Wysokość35.83
Długość23.23
Waga63.68
Szerokość22.83
Numer częściKTL15NWFA
ModelKTL15NWFA
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. KESSER

#ad

Do sypialni, wymienne drzwiczki, oświetlenie wewnętrzne, kolor czarny, KESSER® Mini lodówka z zamkiem, ok. 4°-16°C, 22 dB, cicha, minibar o pojemności 40 litrów, wysokość 57 cm, zamykana, lodówka

#ad
KESSER #ad - Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Dodatkowo masz możliwość zamknięcia sejfu chłodzącego. Duże wnętrze, zapewniają przestrzeń użytkową. Za pomocą dwóch dołączonych kluczy minibar można bardzo łatwo otwierać i zamykać.

Wysoka jakość: kolejna funkcja zapewnia dodatkowo wysoki stopień elastyczności. Duża głośność: dzięki wyjątkowo niskiej głośności nasza mini lodówka jest bardzo popularna również w miejscu pracy. Dzięki temu są idealnie przygotowane na wieczór dla dziewcząt lub mężczyzn i mogą cieszyć się wieczorem z ukochaną osobą. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie. Tutaj nawet miłośnicy kempingu znajdą wystarczająco dużo miejsca na jedzenie i napoje, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie urlopowi. Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l.

Dzięki obustronnie montowanym drzwiczkom możesz całkowicie swobodnie ustawić lodówkę tam, gdzie chcesz umieścić lodówkę. 40 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wino musujące, koktajle, piwo, wino, napoje bezalkoholowe lub energetyczne oraz schłodzone przekąski. Wysoka jakość: dzięki mocy 63 w i mocy grzewczej 10 w osiągnięto idealną temperaturę pomiędzy 4° - 16°! wbudowany regulator temperatury znajduje się z tyłu naszej lodówki na napoje, 4 elastyczne elementy sortowania i 2 pojemniki na drzwi, które są 3-stopniowo regulowane i wyposażone w metalowy pałąk, dzięki czemu zawsze masz pełny dostęp do optymalnej temperatury.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części14041-22839-1
Model14041-22839-1

9. KESSER

#ad

22 dB, ok. 4°-16°C, KESSER® Mini lodówka z zamkiem, do sypialni, wymienne drzwiczki, minibar o pojemności 40 litrów, cicha, lodówka stołowa, oświetlenie wewnętrzne, kolor, wysokość 57 cm, zamykana

#ad
KESSER #ad - Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Dodatkowo masz możliwość zamknięcia sejfu chłodzącego. Za pomocą dwóch dołączonych kluczy minibar można bardzo łatwo otwierać i zamykać. Dzięki temu w biurze zawsze będziesz dobrze zaopatrzony w chłodne napoje i świeże jedzenie.

Tutaj nawet miłośnicy kempingu znajdą wystarczająco dużo miejsca na jedzenie i napoje, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie urlopowi. 40 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wino musujące, wino, koktajle, piwo, napoje bezalkoholowe lub energetyczne oraz schłodzone przekąski. Cichy, wydajny i duża pojemność – po prostu lepiej KESSER. Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l. Dzięki temu są idealnie przygotowane na wieczór dla dziewcząt lub mężczyzn i mogą cieszyć się wieczorem z ukochaną osobą.

Wysoka jakość: dzięki mocy 63 w i mocy grzewczej 10 w osiągnięto idealną temperaturę pomiędzy 4° - 16°! wbudowany regulator temperatury znajduje się z tyłu naszej lodówki na napoje, które są 3-stopniowo regulowane i wyposażone w metalowy pałąk, dzięki czemu zawsze masz pełny dostęp do optymalnej temperatury. Dzięki naszej lodówce zawsze zapewnisz sobie chłodne napoje również na następną imprezę w piwnicy lub w domku ogrodowym. Duża pojemność: oprócz imponującej objętości przy tym rozmiarze ok. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części22841_mfn
Model22841_mfn

10. KESSER

#ad

Do sypialni, oświetlenie wewnętrzne, ok. 4°-16°C, zamykana, 22 dB, wymienne drzwiczki, minibar o pojemności 40 litrów, wysokość 57 cm, KESSER® Mini lodówka z zamkiem, biała, cicha, lodówka

#ad
KESSER #ad - Na każdą okazję: nasza lodówka jest idealnym towarzyszem w różnych sytuacjach. Duża głośność: dzięki wyjątkowo niskiej głośności nasza mini lodówka jest bardzo popularna również w miejscu pracy. Dzięki temu nie powstają żadne komplikacje i kłopotliwe otwieranie kompaktowej lodówki o pojemności 40 l. Duże wnętrze, które są 3-stopniowo regulowane i wyposażone w metalowy pałąk, zapewniają przestrzeń użytkową.

Dzięki obustronnie montowanym drzwiczkom możesz całkowicie swobodnie ustawić lodówkę tam, gdzie chcesz umieścić lodówkę. Za pomocą dwóch dołączonych kluczy minibar można bardzo łatwo otwierać i zamykać. 40 l zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wino musujące, koktajle, piwo, wino, napoje bezalkoholowe lub energetyczne oraz schłodzone przekąski. Dzięki kompaktowym rozmiarom lodówkę stołową można również idealnie schować i tym samym nie stoi na przeszkodzie. Duża pojemność: oprócz imponującej objętości przy tym rozmiarze ok. Cichy, wydajny i duża pojemność – po prostu lepiej KESSER.

Dobra widoczność po otwarciu przenośnej zamrażarki zapewnia wysokiej jakości oświetlenie LED, dzięki czemu masz najlepszy przegląd zapasów żywności. Tutaj nawet miłośnicy kempingu znajdą wystarczająco dużo miejsca na jedzenie i napoje, dzięki czemu nic nie stanie na przeszkodzie urlopowi. Wysoka jakość: dzięki mocy 63 w i mocy grzewczej 10 w osiągnięto idealną temperaturę pomiędzy 4° - 16°! wbudowany regulator temperatury znajduje się z tyłu naszej lodówki na napoje, 4 elastyczne elementy sortowania i 2 pojemniki na drzwi, dzięki czemu zawsze masz pełny dostęp do optymalnej temperatury.
MarkaKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość16.93
Szerokość15.75
Numer części14041-22840-1
Model14041-22840-1