Top 10 roborock Qrevo Max V – Roboty sprzątające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. roborock

#ad

Opróżnianie, automatyczne napełnianie wodą, stacja ssąca 5500 Pa, opróżnianie worka, mapowanie 3D, czyszczenie, roborock Qrevo robot odkurzający z funkcją wycierania, podwójne mopy obrotowe

#ad
roborock #ad - System dokujący all-in-one i najbardziej zaawansowane technologie czyszczenia. Dzięki systemowi dokującemu roborock all-in-one i robotowi odkurzającemu roborock Qrevo z funkcją wycierania możesz mieć wolne ręce i cieszyć się mądrzejszym czasem. Wymagane wifi 2, rozpoznaje schody i miejsca, 4 GHz.

Roborock znajduje najszybszą drogę do zabrudzenia: przy pierwszym uruchomieniu tworzy szczegółową mapę za pomocą systemu nawigacji LiDAR i aktualizuje ją za każdym razem. Nowo opracowana gumowa szczotka czyści jeszcze dokładniej bez plątania się. Roborock qrevo odkurzacz robot ze stacją ssącą umożliwia jeszcze bardziej wydajne czyszczenie. Reactive 3d omijanie przeszkód, nawigacja precisense lidar. Wystarczy umieścić robota odkurzającego na podłodze. Twój robot odkurzający roborock qrevo z funkcją wycierania może przed pierwszym zadaniem czyszczenia utworzyć mapę do 6 razy szybciej, w których mógłby się zablokować i proponuje je jako strefy zamknięte.

W aplikacji roborock możesz również narysować niewidoczne ściany, aby wykluczyć określone obszary z czyszczenia. Strukturalne światło 3d i technologia obrazu na podczerwień umożliwiają automatyczne i nieprzerwane czyszczenie w tle. Ekstremalna siła ssania 5500 pa zapewnia głęboko leżące pozostałości i cząstki kurzu z twardych podłóg i dywanów. Automatycznie rozpoznaje niezapomniane piętra Twojego domu.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość16.34
Długość24.61
Waga36.16
Szerokość16.73
Modelroborock Qrevo

2. roborock

#ad

Aktywne unikanie przeszkód, sterowanie za pomocą aplikacji/głosem, roborock S7 Max Ultra robot odkurzający ze stacją samoopróżniającą/samosuszącą/samoczyszczącą się 5500 Pa

#ad
roborock #ad - Lepsza wydajność czyszczenia odkurzacz s7 max ultra ze stacją ssącą jest wyposażony w moc ssania 5500 Pa i ultradźwiękowy system wycierania, a mop jest podniesiony o 5 mm, stałe ciśnienie, skutecznie usuwa uporczywe plamy, 3000 razy na minutę z wibracjami dźwiękowymi, aby zapobiec wtórnemu zanieczyszczeniu. Inteligentna aplikacjaautomatycznie wykrywa, takimi jak meble, aby zapobiec czyszczeniu określonych obszarów.

Technologia czyszczenia bez użycia rąk stacja odsysająca może samodzielnie opróżniać, prać samodzielnie, wysuszyć, czyścić i samodzielnie napełniać. Lds precise navigation planuje efektywne trasy sprzątania i pomaga w jak najdokładniejszym przemierzaniu domu – również w ciemności. Robot odkurzający i myjący ze stacją ssącą roborock s7 max ultra jest ponadto wyposażony w oddzielny 3-litrowy zbiornik na wodę i zbiornik na brud o pojemności 2, worek na kurz o pojemności 2, który automatycznie napełnia zbiornik na wodę przed czyszczeniem. Nowa funkcja suszenia suszy mop jednocześnie ze zlewem.

Dzięki kartom 3d możesz wirtualnie zbudować swój dom z detalami, gdzie robot odkurzający roborock może pozostać w miejscu i proponuje je jako zakazane obszary. Unikanie przeszkód dzięki technologii reaktywnejroborock s7 max ultra może mierzyć odległość od obiektów do siebie za pomocą czujników, aby uniknąć potencjalnych zagrożeń. W aplikacji roborock można również rysować niewidoczne ściany, aby uzyskać dokładną mapę i zapewnić najlepsze możliwe czyszczenie. Samooczyszczający i samonapełniający stacja opróżniania wykorzystuje najnowszą metodę opróżniania, 5 l, 5 l i czyści do raz na 7 tygodni.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Waga28.44
Numer częściHU-XI-201
ModelQ100TSC-personnalisé-noir
Gwarancjabrak.

3. roborock

#ad

Omijanie przeszkód 3D, 6000 Pa.., stacja odsysająca, samoczynnie napełniająca, roborock S8 Pro Ultra robot odkurzający z funkcją wycierania, samoczyszcząca, samosusząca

#ad
roborock #ad - Wskazówka: do połączenia z aplikacją wymagana jest sieć Wi-Fi 2, 4 GHz. Roborock s8 pro ultra robot odkurzający i myjący vibrarise 2. 0 to nasz sprawdzony system wycierania, z ulepszonymi modułami wibracyjnymi, jednolitym ciśnieniem mopa i rozpoznawaniem dywanów.

Dzięki mapie 3d zbudujesz swój dom praktycznie precyzyjnie, aby stworzyć szczegółową mapę swojego domu. Dzięki systemowi dokującemu roborock all-in-one, stacja odsysająca może samoczynnie opróżniać, dzięki czemu masz wolne ręce i mądrzej wykorzystaj swój czas. Dzięki temu robot odkurzający zasysa również nisko położone pozostałości i cząstki kurzu z twardych podłóg i dywanów. Roborock s8 pro ultra odkurzacz robot ze stacją ssącą jeszcze bardziej wydajne czyszczenie, jeszcze rzadziej splątane włosy.

Reactive 3d omijanie przeszkód, nawigacja precisense lidar. Wystarczy wytrzeć? tylko odkurzanie? Żaden problem! Zarówno mop, jak i szczotka są automatycznie podnoszone – w zależności od podłoża lub ustawień. W przypadku dywanów Roborock automatycznie podnosi mop o 5 mm. Nowo opracowana podwójna gumowa szczotka czyści jeszcze dokładniej. Szczotka duoroller riser o ekstremalnej sile ssania 6000 pa. Możliwe jest ustrukturyzowane światło 3D i technologia obrazu na podczerwień.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Waga41.67
Numer częściS8PU02-00
ModelS8 Pro Ultra - Blanc

4. NexHarb

#ad

NexHarb 19 sztuk akcesoriów do robota Roborock S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra/ S7 max Ultra zestaw części zamiennych, zawiera 1 x główną szczotkę, 6 worków do kurzu, 4 x ściereczki, 2 filtry HEPA 4

#ad
NexHarb #ad - Filtr hepa o wysokiej gęstości do akcesoriów roborock s7 skutecznie usuwa 99, mogą zatrzymać 99, formaldehydu, sierści zwierząt, alergenów i drobnych cząsteczek oraz oczyszcza powietrze. Bardzo delikatne mopy z mikrofibry do robota S7 max Ultra charakteryzują się wysoką chłonnością i zatrzymywaniem wody oraz skutecznie usuwają suche plamy.

Aby zapewnić optymalną wydajność robota odkurzającego, zaleca się regularną wymianę szczotki głównej/6 miesięcy, szczotek bocznych i filtrów co 3 miesiące, ściereczki / 1-3 miesiące i worki na kurz / 8 tygodni. Ulepszona szczotka boczna z miękkiego silikonu z 5 ramionami i większą powierzchnią do czyszczenia. Ciereczki z mikrofibry: zaktualizowane ściereczki do wycierania roborock s7 maxv ultra są wykonane z wyselekcjonowanych, bardzo cienkich mikrowłókien, które zapewniają lepszą wydajność niż oryginalny materiał i nie rysują podłogi.

Jeśli szczotka boczna do robota s7 pro ultra ulegnie deformacji pod wpływem nacisku, można ją przywrócić przez 10 minut poprzez gotowanie lub namaczanie w gorącej wodzie. Instalacja i wymiana są proste. Worki do odkurzacza roborock s7 pro ultra są dobrze uszczelnione i trwałe, 9% kurzu, dymu, 96% drobnych cząstek kurzu. Można ją łatwo usunąć z włosów i brudu. Ten zestaw jest łatwy w montażu i wymianie. Efektywne worki do odkurzacza i filtr hepa: worki do odkurzacza do robota s7 maxv ultra wykonane są z wysokiej jakości filtrów włókien meltblown i włókniny.
MarkaNexHarb #ad
ProducentNexHarb #ad

5. roborock

#ad

Lekki robot do unikania przeszkód, 6000 Pa i strukturalny 3D, kompatybilny z Alexa do sierści zwierząt domowych Upgrade S7, roborock S8 robot odkurzający z podwójną szczotką

#ad
roborock #ad - Odkurzacz automatyczny s8 może łatwo wykryć zatknięte miejsca i narysować niewidoczne ściany w aplikacji Roborock, aby skonfigurować strefy No-Go. Filtr s8 asin: b0br3c1C7T. Szybko wchłania brud, włosy, kurz i wiele innych twardych podłóg i dywanów. Szczotka duorollerroborock s8 robot odkurzający z funkcją wycierania jest wyposażony w podwójną gumową główną szczotkę, redukuje splątanie włosów i zamiatanie.

To więcej niż dwukrotnie większa wydajność Roborock S7. Po zakończeniu czyszczenia lub gdy bateria jest słaba, automatycznie powraca do stacji ładującej. Moc ssania 6000 pas8 ma większą siłę ssania niż jakikolwiek poprzedni odkurzacz roborock i wytwarza maksymalnie 6000 Pa. Niestandardowe procedury niestandardowe procedury czyszczenia umożliwiają automatycznemu odkurzaczowi regularne lub w razie potrzeby regularne czyszczenie określonych obszarów w domu. Spraw, która skutecznie usuwa brud i małe cząsteczki kurzu, aby Twój dom był czystszy niż kiedykolwiek wcześniej. Uwaga: jeśli potrzebujesz mopa s8, wyszukaj asin: b09HZDNVKD.

Precyzyjny system nawigacji precyzyjny system nawigacji tworzy szczegółowe mapy, aby znaleźć optymalną trasę do szybszego czyszczenia. Bardzo inteligentny wyposażony w rozpoznawanie przeszkód 3d z teksturowanym światłem – proces, który wykorzystuje wzór rzutowany na scenę i wykorzystuje deformacje wzoru, aby dokładnie wykryć przeszkody, dzięki czemu robot odkurzający S8 myśli mądrzej i działa szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ulepszony system wycierania - robot roborock s8 z funkcją wycierania akustycznego, który szoruje do 3000 razy na minutę i podnosi mop do 5 mm, aby głębiej przesunąć zaschnięte plamy.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Waga3.09
Numer częściHU-XI-201
ModelS8 Black
Gwarancjabrak.

6. roborock

#ad

Roborock Q8 Max+ robot ssący z samoopróżniającą się stacją ssącą 7 tygodni / szczotka DuoRoller/ siła ssąca 5500 Pa / strefy No-Go / czyszczenie wzdłuż linii podłogi/aplikacja Q7 max+ aktualizacja

#ad
roborock #ad - Elektroniczny zbiornik na wodę dostosowuje przepływ wody w zależności od stopnia zabrudzenia. Może automatycznie opróżnić kosz na śmieci po każdym czyszczeniu i zatrzymać kurz do 7 tygodni. Dłuższy czas pracy: ulepszona zamiatarka q8 max+ obsługuje czas pracy baterii do 240 minut w porównaniu z poprzednimi 180 minutami pracy baterii i może nadal zamiatać większą powierzchnię.

Kompatybilność z rockdock plus: odkurzacz q8 max+ jest dostarczany ze zbiornikiem na kurz o pojemności 470 ml i zbiornikiem na wodę o pojemności 350 ml do jednoczesnego wycierania i odkurzania. Nowa ulepszona podwójna szczotka: robot odkurzający roborock q8 max+ jest wyposażony w najnowsze gumowane podwójne szczotki, które skutecznie usuwają brud i małe cząsteczki kurzu, redukując w ten sposób plątanie się włosów. Wydajna moc ssania 5500 pa: moc ssania hyperforce została zwiększona z 4200 pa do 5500 pa, dzięki czemu zamiatarka ze stacją ssącą Q8 Max + może bez problemu wchłonąć brud, włosy, kurz i sierść zwierząt, a nawet małe monety z różnych rodzajów podłóg.

W przypadku innych zabrudzeń, takich jak włosy na dywanie, siła czyszczenia zwiększa się o 20%. Reactive tech technologia unikania przeszkód: dzięki strukturalnemu światłu przed robotem odkurzającym Q8 max+ system unikania przeszkód Reactive Tech mierzy odległość od przeszkód i unika ich w inteligentny sposób, aby ułatwić czyszczenie, redukuje kolizje z przeszkodami i kieruje nieautoryzowane strefy powiadomienia o aplikacji. Obsługuje automatyczne wykrywanie ładowania i kontynuuje zamiatanie po zakończeniu ładowania.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Waga25.35
Numer części6970995787740
ModelQ80ULL-max+-Noir
Gwarancja1.

7. roborock

#ad

Roborock Oryginalne akcesoria, 2 sztuki w opakowaniu czarne, silikonowe szczotki boczne do odkurzaczy serii Q7 Max/Q8 Max/S7 Max Ultra/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra/S8 Pro Ultra/Q5 Pro +

#ad
roborock #ad - Boczne szczotki zamiatają krawędzie pomieszczenia i wyrzucają kurz na drogę systemu ssącego. Z łatwością docieraj do narożników i krawędzi pomieszczenia i skutecznie czyści narożniki podłóg i dywanów, aby Twój dom pozostał czysty i uporządkowany.

Zapewnia efektywne czyszczenie i może łatwo usunąć kurz, brud i okruchy z dywanów i podłóg. Roborock q7 max/s7/s7 max ultra/s7 maxv ultra/s7 Pro Ultra/S8/S8 Pro Ultra/S8 Pro Ultra. Roborock original s8 szczotki boczne nadają się do różnych rodzajów podłóg i dywanów, podłóg drewnianych, dywanów, w tym twardych podłóg, płytek i marmuru. Silikonowa konstrukcja czyści dokładnie, nie pozostawiając śladów na meblach lub ścianach i jest trwalsza niż nylonowe włosie.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość4
Długość14
Waga0.1
Szerokość14
ModelS8

8. roborock

#ad

Aplikacja do pielęgnacji, pojemnik na kurz 770 ml, odkurzacz PreciSense LiDAR, roborock Q5 Pro robot odkurzający ze szczotką DuoRoller, zbiornik na wodę 180 ml, siła ssąca 5500 Pa, nawigacja dywanów

#ad
roborock #ad - Robot wycierający z inteligentnymi propozycjami stref blokujących i szybszym tworzeniem map i czyszczeniem. Pojemnik na kurz 770 ml. Roborock q5 pro z niestandardowymi harmonogramami czyszczenia określa czas czyszczenia przez robota odkurzającego. Robot odkurzający tworzy mapę do 6 razy szybciej przed pierwszym zadaniem w celu szybkiego i efektywnego czyszczenia.

Automatycznie wykrywa schody i miejsca, i proponuje je jako strefy zamknięcia. Bardzo duży pojemnik na kurz i bezproblemowe wycieranie robota q5 pro. Niestandardowe procedury czyszczenia i sterowanie głosowe. Robot odkurzający roborock jest idealnie kompatybilny z poleceniami skróconymi Alexa, Google Home i Siri, reaguje na polecenia głosowe i płynnie wpasowuje się w połączony dom.

Robot odkurzający stworzy wirtualny model Twojego domu, aby dzięki szczególnie szczegółowej mapie optymalnie wyczyścić Twój dom. Wymagane wifi 2, w których mógłby się zablokować, 4 GHz. Opcjonalnie dostępna również jako wersja zdejmowana. Podwójne gumowe szczotki znacznie poprawiają chłonność włosów i usuwają brud z dywanów i różnych podłóg. Precisense nawigacja lidar i robot do odwzorowywania 3d. Roborock szczotka duoroller robot odkurzający i mop o ekstremalnej sile ssania 5500 pa.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość3.8
Długość13.9
Waga6.6
Szerokość13.78
Numer części6970995787795
Modelroborock Q5 Pro

9. roborock

#ad

Mapowanie kilku pięter robota odkurzającego, RoboRock Q7 MAX+ robot odkurzający ze stacją odsysającą 2,5 l 4200 Pa nawigacja Lidar, robot odkurzający, WiFi/Alexa/APP aktualizacja maks. 5

#ad
roborock #ad - Elektroniczny zbiornik na wodę utrzymuje mop w stanie wilgotnym podczas czyszczenia i może dostosować przepływ wody do różnych preferencji. Samoopróżniający się odkurzacz automatyczny - odkurzacz robota roborock one-stop zapewnia 4 tygodnie zarządzanego sprzątania. Dzięki temu można wybrać określone obszary, których odkurzacz nie będzie czyszczony, i gdzie ma być czyszczony.

Ciągłe czyszczenie i inteligentne sterowanie dłuższy czas pracy baterii zapewnia do 180 minut pracy i zapewnia więcej czyszczenia. Odkurzacz roborock może skanować i przechowywać do 4 różnych kart – idealny do domów wielopiętrowych i wielu obszarów sprzątania. Po zakończeniu czyszczenia robot powraca do stacji ładującej, 5 litra, a pojemnik na kurz zostanie automatycznie oczyszczony za pomocą wysokiej wydajności funkcji zbierania kurzu. W takim razie wystarczy wymienić worek o pojemności 2, gdy jest pełny.

Cechuje się, szczegółowe odwzorowanie domu i kompleksowe czyszczenie. Siła ssania 4200 pa i ulepszona gumowa szczotkadzięki zoptymalizowanemu materiałowi kanału ssącego, siła ssąca odkurzacza q7 max poprawia siłę ssania do 4200 Pa, ponad dwukrotnie większa siła ssania S5 Max i bez problemu usuwa brud z podłóg i dywanów. Szczotka z pełnej gumy zwiększa trwałość i poprawia odporność na splątanie włosów. Robot odkurzający z funkcją wycierania inteligentnie kontynuuje zadanie czyszczenia po automatycznym ładowaniu.
Markaroborock #ad
Producentroborock #ad
Wysokość2.76
Długość12.99
Waga0.66
Szerokość12.99
Numer częściQ7MAX+ White
ModelQ7MAX+ White

10. roborock

#ad

Sterowanie, czas pracy akumulatora 180 min, obracające się podkładki do mopa 200 obr./min, zbiornik na kurz 350 ml / 80 ml, roborock Q Revo robot odkurzający i mop ze stacją ssącą moc ssania 5500 Pa

#ad
roborock #ad - Automatyczne podnoszenie podwójnych mopów o 7 mm. Obrotowy podwójny mop z prędkością 200 obrotów na minutę bez problemu usuwa uporczywe zaschnięte zabrudzenia. Laserowe czujniki odległości LiDAR zapewniają zasięg 360°. Przechowywanie kart wielokrotnych na maksymalnie 4 piętrach z automatycznym rozpoznawaniem danego piętra. Funkcja ssania o bardzo dużej mocy ssania 55000 Pa i dołączonej stacji odsysającej z workiem do automatycznego opróżniania.
Markaroborock #ad
ProducentAXDA5 #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga27.34
Szerokość19.69
Numer częściR100037
ModelR100037
Gwarancja2 year manufacturer.