Top 10 Skyxon Drohne V168 – Drony sterowane zdalnie/aplikacją

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Potensic

#ad

Czas lotu 6 km, Potensic ATOM Dron GPS z kamerą 4K i 3-osiowym gimbalem, transmisja FPV 6 km, dron z kamerą dla, wizualne śledzenie/QuickShot/RTH, poniżej 249 g, zdjęcia 12 MP, 3 akumulatory 96 min

#ad
Potensic #ad - Nie musisz obawiać się wyzwań związanych z naturalnym wiatrem. Wystarczy wybrać motyw, a ATOM śledzi go i automatycznie nagrywa na aktualnej wysokości lotu. Wystarczy wybrać swój motyw, na zewnątrz, który pomaga początkującym tworzyć mistrzowskie filmy krótkometrażowe.

Atwe w użyciu: umożliwia naprawdę inteligentne automatyczne śledzenie. Kamera podczas lotu może poprawić dokładność i przejrzystość fotografowania oraz można ją ustawić w zakresie +° - °. W trybie sportowym maksymalna prędkość może wynosić, więcej niż zwykle. Atwe w użyciu: możesz robić ciągłą serię zdjęć w dowolnym określonym przedziale czasowym, a następnie za pomocą oprogramowania komputerowego stworzyć film poklatkowy z nieruchomych zdjęć interwałowych.

Sens życia polega na zobaczeniu szerokiego świata. Odległość nie stanowi już problemu! Sprawiają, bez przeszkód i zakłóceń, że - W zasięgu komunikacji w zasięgu do idealne warunki, co jest bardziej stabilne i wyraźne. Wersja systemowa smartfona odpowiada ≥. Bightout ≥. Poza ◈ ◈ / stabilne latanie i zapewnia wyraźne obrazy.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość2.28
Długość9.53
Waga0.55
Szerokość11.81
Numer częściATOM

2. DJI

#ad

Dron z 2 kamerami podstawowymi średni tele/szerokokątny, DJI Air 3 DJI RC-N2, maks. czas lotu 46 min, zdjęcia 48 MP, certyfikat C1, O4, wielokierunkowe unikanie przeszkód, wideo HDR 4K/60 kl./s

#ad
DJI #ad - Filmy hdr 4k/60 kl. S z 2 kamerami: kamera szerokokątna 24 mm i 70 mm obsługują filmy HDR z prędkością 4K/60 kl. S, które są bogate w szczegóły światła i cienia. Transmisja wideo o4 hd: łącznie 6 anten zapewnia znacznie lepszą transmisję wideo.

46 min. 2 kamery główne średni tele/szerokokątny: dji air 3 posiada 2 kamery z czujnikiem 1/1, 7 i średni tele 70 mm f/2, 3 cala: szeroki kąt 24 mm f/1, 8 dla większej liczby opcji ogniskowych. Dji air 3 dji rc-n2 to wariant standardowy. Maks. Rezultat: więcej kreatywnych możliwości rozwoju. Zdjęcia 48 mp z 2 kamerami: aparat szerokokątny 24 mm i 70 mm rejestrują zapierające dech w piersiach zdjęcia 48 MP z wystarczającą ilością szczegółów dla wysokiej jakości wycięć.

Czas lotu jest o 48% dłuższy niż w przypadku DJI Air 2S. Dzięki certyfikatowi c1 dla dji air 3 użytkownicy mogą latać w nowej otwartej kategorii A1 i nie muszą kupować licencji A2. Obejmuje drona, pilota dji RC-N2, inteligentną baterię lotniczą i inne akcesoria. Wielokierunkowe rozpoznawanie przeszkód: w celu poprawy bezpieczeństwa lotu Air 3 jest wyposażone w czujniki widzenia skierowane do przodu, do tyłu, w lewo i w prawo do wykrywania przeszkód. Maks.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość0.35
Długość0.85
Waga2.47
Szerokość1.06
Numer częściCP.MA.00000691.04
ModelCP.MA.00000691.04
GwarancjaDJI

3. DJI

#ad

łatwy w obsłudze, lekki i składany dron z kamerą wideo 2,7 K, transmisja wideo 10 km, poniżej 249 g, sesja zdjęciowa, nagrywanie uliczne, szary, inteligentne tryby, czas lotu 31 min, DJI Mini 2 SE

#ad
DJI #ad - Dostępne są dwie wersje dla mini 2 se: z etykietą c0 i bez niej. Ma nawet funkcję powrotu, gdy akumulator jest zbyt słaby. Piloci nie muszą zdawać egzaminów. Ciesz się zabawą latania bez żmudnej procedury składania wniosków i czasu oczekiwania.

Lepszy zasięg – dzięki solidnemu zasięgowi transmisji 10 km możesz dalej latać i odkrywać więcej dzięki niezawodnemu połączeniu i nagrywać. Bardzo proste! - od startu do podnoszenia, każdy proces z DJI Mini 2 SE jest łatwy i szybki do opanowania. Atwa regulacja – w przypadku drona o wadze mniejszej niż 249 g w większości krajów test nie jest wymagany. Obie wersje mogą latać według kategorii A1 i A3. Inteligentne tryby – quickshots i inne imponujące inteligentne funkcje są dostępne z zaledwie kilkoma wejściami, dzięki czemu uzyskasz zdjęcia lotnicze, które wyglądają jak profesjonalista.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.17
Długość7.87
Waga0.53
Szerokość6.3
Numer częściCP.MA.00000573.01
ModelCP.MA.00000573.01
Gwarancja24 Miesięcy

4. DJI

#ad

Składany mini dron z kamerą 4K, poniżej 249 g, klasa C0, DJI Mini 4 Pro Fly More Combo z pilotem zdalnego sterowania DJI RC 2 zdalne sterowanie ekranem, czas lotu 34 minuty, 2 dodatkowe akumulatory

#ad
DJI #ad - Zawiera jeden pilot zdalnego sterowania 2, stacja ładująca akumulator, trzy akumulatory do 34 min. Doświadcz bezopóźnień transmisji obrazu i zanurz się w ujęciach powietrznych w czasie rzeczywistym jak nigdy dotąd. Osiągnij kompleksowe i bezproblemowe efekty obsługi. Atwe dostosowywanie inteligentnego śledzenia – dzięki nowemu activeTrack 360° możesz kontrolować przebieg śledzenia drona.

Uwolnij pionowe filmy w rozdzielczości 4k/60 kl. S hdr – prezentuj wschody słońca, zachody słońca i zdjęcia w nocy z imponującą przejrzystością. Udostępniaj filmy natychmiast bez konieczności przycinania. Wskazówki: dla własnego bezpieczeństwa należy zawsze wcześniej poinformować się o lokalnych przepisach i przepisach oraz ściśle ich przestrzegać. Zanurz się w czasie rzeczywistym dzięki transmisji wideo fhd 20 km2 – obowiązkowa pozycja podczas długich lotów i wysokiej jakości zdjęć. Czas lotu, torba na ramię i wiele więcej! naładuj jednocześnie kilka akumulatorów i lataj dłużej, aby uchwycić więcej widoków i nowe kąty! Nawet jako początkujący możesz bez problemu nagrywać wyraźne filmy.

Ciesz się wysokiej jakości filmami bezpośrednio z aparatu! wielokierunkowe unikanie przeszkód dla lepszego bezpieczeństwa – dzięki precyzyjnym funkcjom wykrywania we wszystkich kierunkach możesz latać z pewnością, ponieważ wiesz, że dron lepiej rozpoznaje przeszkody! Nieprzerwane loty z dłuższą żywotnością baterii – dłuższy czas pracy baterii dla nieprzerwanych lotów 3. Nie pozwól, aby nic Cię powstrzymywało podczas odkrywania szerokich krajobrazów.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.52
Długość5.8
Waga1.81
Szerokość3.7
Numer częściCP.MA.00000735.02
ModelCP.MA.00000735.02
GwarancjaDJI

5. DJI

#ad

Szary, pilot zdalnego sterowania, DJI Mini 3 – lekki i składany mini dron z kamerą wideo 4K HDR, prawdziwe pionowe nagrywanie i inteligentne funkcje, czas lotu 38 min

#ad
DJI #ad - Zawiera pilot zdalnego sterowania dji rc-n1, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją kreatywnością z lekkim bagażem. Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na przygody, wędrówki, wycieczki i dni na plaży.

Lekki i kompaktowy: mini 3 waży mniej niż 249 g. Ciesz się chwilą: rób zapierające dech w piersiach ujęcia z QuickShots, aby wybrać dynamiczne ruchy lotu lub nagrywać panoramę perfekcyjną scenerię. Zapierające dech w piersiach obrazy: nagrywaj w rozdzielczości 4K i HDR, niezależnie od tego, krystalicznie czyste filmy i uchwyć wszystkie szczegóły w świetle i cieniu, czy w dzień czy w nocy. Mini 3 leci stabilnie nawet przy sile wiatru 5 38 km/h, dzięki czemu zawsze możesz robić doskonałe zdjęcia.

Prawdziwe zdjęcia w pionie: dzięki temu możesz łatwo nagrywać wysokie punkty orientacyjne, takie jak drapacze chmur i wodospady, a także udostępniać swoje nagrania bezpośrednio w idealnej orientacji na Instagramie lub TikTok. Latanie jest dziecinnie proste: nie pozwól, aby wiatr cię powstrzymał.
MarkaDJI #ad
ProducentDJI #ad
Wysokość2.83
Długość9.88
Waga1.4
Szerokość14.25
Numer częściCP.MA.00000584.01
ModelCP.MA.00000584.01
Gwarancja24 Miesięcy

6. Potensic

#ad

RC Quadrocopter dla początkujących i, poniżej 249 g, maks. 16 m/s, transmisja 4 KM FPV, Follow-Me/Retrocopter, Potensic ATOM SE GPS dron z kamerą 4K EIS, czas lotu 62 min, silnik bezszczotkowy

#ad
Potensic #ad - Każda bateria działa do 31 minut, w sumie ponad 2 lata. Wersja systemowa smartfona odpowiada ≥. Bightout ≥. Ale ze względu na kamerę powinieneś mieć na uwadze, co się dzieje. Proszę pobrać najnowszy podręcznik i inne dokumenty na stronie produktu lub w aplikacji w formacie PDF.

Daj ci więcej swobody nagrywania kreatywnych chwil wokół Ciebie. Wszystkie oprogramowanie sprzętowe obsługuje FOTA aktualizacja oprogramowania za pośrednictwem chmury. Inne tryby, automatyczny powrót, normalny i sportowy. Więcej latania, krótszy czas ładowania. System kontroli lotu surgefly zapewnia tryb dla początkujących i 3 tryby lotu – wideo, takie jak follow-me, /. Ze względu na nieregularną aktualizację dronów i ze względu na ochronę środowiska, w przyszłości nie będzie dostępna instrukcja w formie papierowej.

Atwe w użyciu: wbudowana konstrukcja zapewniająca wsparcie. Transmisja wideo 720p do maksymalnie 4 km. Atwy w użyciu: dla tego drona nie trzeba przeprowadzać egzaminów i zdawać sobie sprawy. Nie steruj dronem tylko za pomocą pilota zdalnego sterowania, konieczne jest zaktualizowanie najnowszej wersji aplikacji. Aby uzyskać lepsze wrażenia, że funkcja GPS musi być skalibrowana za pomocą aplikacji.
MarkaPotensic #ad
ProducentPotensic #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.55
Szerokość3.94
Numer częściSE
ModelATOM SE Standard Kit

7. HOLY STONE

#ad

Holy Stone HS360S dron z kamerą 4K GPS dla dorosłych, kompletny zestaw dla początkujących 249 g, duży zasięg 5G FPV, powrót, Follow-Me, długi czas lotu, RC składany dron, 3 km, 20 min

#ad
HOLY STONE #ad - Bezproblemowa obsługa klienta – możesz kupować z zaufaniem, ponieważ oferujemy profesjonalną obsługę klienta. Aplikacja smart operation – ponadto w aplikacji dostępne są różne tryby lotu: Follow-Me, Surround Flight i Track Flight. Dzięki stabilnej i wyraźnej transmisji obrazu możesz dalej widzieć.

Profesjonalna kamera 4k – kamera 4k obraca się o 90°, dzięki czemu możesz szybko zmienić widok podczas lotu i cieszyć się bardzo wyraźnymi zdjęciami i kanałami na żywo. Składana i kompaktowa konstrukcja sprawia, że można ją również łatwo zabrać ze sobą podczas każdej przygody. Nie trzeba być mistrzem, aby nagrywać imponujące filmy. 20 min. Muchy z pewnością – hs360s leci stabilnie i zna drogę do domu dzięki inteligentnemu GPS.

Za pomocą jednego przycisku dron zrobi wszystko za Ciebie. Przesyłanie obrazu na duże odległości – umożliwia transmisję obrazu na odległość 3 km brak ręcznego połączenia z siecią Wi-Fi przez USB. Gdy akumulator jest pusty, dron automatycznie odlatuje! Bez obaw o utratę. Czas lotu daje więcej czasu na odkrywanie i fotografowanie. Nagrywanie i udostępnianie w podróży – istnieje wiele inteligentnych trybów nagrywania. Bezproblemowe latanie – dron waży
MarkaHOLY STONE #ad
ProducentHoly Stone #ad
Wysokość2.2
Długość11.69
Waga0.55
Szerokość8.46

8. HOVERAir

#ad

Inteligentne trasy lotu, dron w formacie kieszonkowym, czarna Combo, nagrywanie wideo HDR, HOVERAir X1 kamera samonośna, składana kamera sportowa ze sterowaniem wolnoręcznym, tryb Follow Mir

#ad
HOVERAir #ad - Hoverair x1 to idealny towarzysz dla vlogerów, trekkerów, rowerzystów i innych odkrywców. Przenośność i prostota na nowo: hoverair x1 to doskonała przenośna kamera sportowa. Wyposażony w zabezpieczenia, które dodatkowo chronią zarówno drona, jak i otoczenie. Dzięki wadze zaledwie 125 g 4, 41 oz jest lżejszy niż iPhone i nie trzeba go rejestrować w FAA.

Dzięki temu możesz cieszyć się dreszczykiem emocji związanym z zbliżeniami, zapewniając bezpieczeństwo dorosłych i dzieci. Dron można również sterować ręcznie, aby zoptymalizować trajektorię lotu i uzyskać idealne nagranie. Potrójny mechanizm stabilizujący zapewnia płynne efekty wideo i doskonałą pojemność do nagrywania poklatkowego. Można go zdjąć jednym kliknięciem z dłoni, dzięki czemu jest to łatwe dla każdego. Monitorowanie w czasie rzeczywistym i ręczne sterowanie: za pomocą aplikacji Hover X1 można oglądać nagrania na żywo z kamery drona. Zaawansowane śledzenie i śledzenie: dzięki precyzyjnym algorytmom śledzenia i prędkości śledzenia do 15 mph 24 kph kamera HOVERAir Action podąża za Tobą bez wysiłku i rejestruje zapierające dech w piersiach momenty – idealna do jazdy na rowerze i innych dyscyplin sportowych.

Posiada wiele ustawień, orbita, w tym unoszenie się, dzięki którym można idealnie dopasować każdy tryb lotu do swoich potrzeb. Dziel się swoimi najpiękniejszymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną na swoich ulubionych platformach społecznościowych jednym kliknięciem. Dzięki temu możesz łatwo uchwycić piękne chwile podczas wędrówek lub podróży.
MarkaHOVERAir #ad
ProducentShenzhen Zero Zero Infinity Technology Co.,Ltd. #ad
Wysokość1.18
Długość5
Waga0.28
Szerokość5.71
Numer częściX1
ModelX1
Gwarancja24 Miesięcy

9. Loolinn

#ad

RC Quadrocopter z technologią antykolizyjną / 360° Flips / tryb sterowany ręcznie / czas lotu 20 minut, Loolinn | Dron dla dzieci – mini dron

#ad
Loolinn #ad - ! Czas lotu do 20 minut – ten dron dziecięcy jest dostarczany z dwoma ulepszonymi bateriami. Jest bezpieczny dla dzieci. Doskonała automatyczna technologia antykolizyjna-- Wbudowane czujniki podczerwieni, które automatycznie zapobiegają uderzeniu drona o ściany, telewizor lub ludzi i zapobiegają wypadkom.

Atwe latanie-- jest bardzo łatwa w konfiguracji i łatwa do latania, dzięki czemu możesz dać swoim dzieciom możliwość poruszania się bez obaw. Czas lotu wydłuża się o 40%. Bardzo łatwe do latania i sprawia wiele radości. 12 miesięcy gwarancji -- oferujemy bezpłatną 12-miesięczną gwarancję. Dron można latać również bez kontrolera i sterować nim tylko rękami.

Nie musisz się martwić, a Twoje dzieci Cię pokochają. Bezpieczeństwo - wszystkie śmigła są całkowicie pokryte wytrzymałym etui dla bezpieczeństwa dzieci. Nawet jeśli nie jesteś zadowolony z tego drona dla dzieci, wypróbuj je, chętnie zwrócimy Ci pełną kwotę lub wyślemy Ci zamiennik. Całkowity czas lotu może wynosić do 20 minut, podczas gdy inne podobne drony mają tylko 14 minut. Nie ma ryzyka zranienia małych palców.
MarkaLoolinn #ad
ProducentLoolinn #ad
Wysokość1.75
Długość5.16
Waga0.13
Szerokość5.16
Numer częściDrone X26
ModelMINI Drone X26
GwarancjaGwarancja:
1. Nie martw się, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, chętnie zwrócimy Ci go w całości.

2. W przypadku wadliwych modeli udzielana jest ponadto bezpłatna 12-miesięczna gwarancja.

3. W przypadku problemów prosimy o kontakt mailowy ([email protected]). Jesteśmy zawsze dostępni, aby pomóc Ci rozwiązać problem w najbliższym czasie.

10. Loolinn

#ad

Drony z kamerą First Person View FPV z filmami i zdjęciami / czas lotu 21 minut trzy baterie w zestawie, Loolinn | Dron z kamerą jako prezent dla dzieci – mini dron zdalnie sterowany

#ad
Loolinn #ad - Całkowity czas lotu wynosi około 21 minut 7 minut na akumulator, co jest więcej niż wystarczająco dużo czasu na mnóstwo zabawy. Uzyskaj widok z lotu ptaka - dron jest wyposażony w transmisję fpv w czasie rzeczywistym, co oznacza, że podczas lotu można bez problemu wyświetlać zdjęcia lotnicze na żywo w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu komórkowego.

Zapewniamy, że Twoje dzieci to pokochają. Otrzymasz pełną perspektywę z lotu ptaka. Ten dron z obsługą wideo jest idealny dla dzieci, aby nauczyć się latać dronem, jest również wspaniałym prezentem na urodziny lub Boże Narodzenie. 24 miesiące gwarancji -- oferujemy pełną 24-miesięczną gwarancję.

Regulowana kamera: ten dron dziecięcy ma regulowaną kamerę. Trzy baterie wchodzą w zakres dostawy-- trzy baterie wchodzą w zakres dostawy tego małego drona z kamerą. Wspaniały dron dla dzieci - zaprojektowany specjalnie dla dzieci latających dronem. ! Można ją ustawić ręcznie i umożliwia łatwe robienie zdjęć i filmów. Jeśli twoje dzieci nie są zadowolone z tego drona, chętnie zwrócimy Ci pełną kwotę lub zorganizujemy wymianę.
MarkaLoolinn #ad
ProducentLoolinn #ad
Wysokość1.26
Długość5.43
Waga0.15
Szerokość4.53
Numer częściLoolinn - U61
ModelLoolinn - U61