Top 10 Travelite Koffer S – Walizki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Travelite

#ad

77 cm, 55 cm, Walizka L 4-kołowa 77 cm, seria VECTOR: wytrzymała twarda obudowa na kółkach w stylowych kolorach, 44 litry, benzyna/limonka., travelite Walizka z 2-kołową walizką z zamkiem TSA spełnia wymiary bagażu pokładowego IATA, czarny/czerwony, 072007-01

#ad
Travelite #ad - Wyposażenie: dzięki czterem dużym, modnym i cichym podwójnym kółkom, zintegrowanemu zamkowi TSA i teleskopowemu drążkowi o regulowanej wysokości walizka VECTOR jest idealnym towarzyszem.

Travelite: rodzinna firma z siedzibą w hamburgu już od 1949 roku zaopatruje podróżujących w lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny. Wnętrze: gumowane pasy do pakowania zabezpieczają bagaż, a ścianka działowa z kieszenią na zamek błyskawiczny zapewnia przejrzystość. Zakres dostawy: 1 x walizka twarda obudowa; wymiary: 77 x 51 x 28 cm; pojemność 103 l; waga 4, 3 kg; materiał ABS; kolor petrol/limonka; z zamkiem TSA. Vector: walizka na kółkach jest wykonana z łatwego w pielęgnacji i wytrzymałego materiału ABS i przekonuje swoim nowoczesnym wzornictwem.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość30.31
Długość11.02
Waga9.48
Szerokość20.08
Numer części072049-22
Model072049-22
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. Travelite

#ad

Travelite Derby walizka na kółkach, Walizka, zielony

#ad
Travelite #ad - Można go bez problemu otwierać i zamykać w wielu krajach podczas kontroli bagażu za pomocą klucza generalnego ważne podczas podróży do USA. Wygodna obsługa: walizka na kółkach derby działa na 4 lekkobieżnych kółkach, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem niezależnie od tego, jaka podróż się zbliża.

Bezpieczny zamek: wózki z serii derby są wyposażone w zamek bezpieczeństwa TSALock. Rozmiary m i l mają dodatkowo zakładkę rozszerzającą objętość. Wszystkie rozmiary wózków mają zamkniętą kieszeń na koszulę i bardzo duże kieszenie przednie. Klasyczne, sportowe wzornictwo: miękkie walizki Derby przekonują swoim dyskretnym wzornictwem. Drążki miękkiej walizki bagażowej są w pełni opuszczane i blokowane na różnych wysokościach.

Funkcjonalna przestrzeń do przechowywania: strukturalne wnętrze sprawia, że pakowanie staje się przyjemnością. Odpowiedni rozmiar na każdą podróż: wózki z serii derby są dostępne w trzech rozmiarach. Bagaż podręczny w rozmiarze s, a także rozmiar M i L na dłuższe podróże, które można dodatkowo rozszerzyć dzięki elastycznej zakładce. Wytrzymały materiał zewnętrzny wspiera stylowy wygląd i nadaje walizce wysoką odporność na zużycie.
MarkaTravelite #ad
ProducentTravelite #ad
Wysokość21.65
Długość7.87
Waga5.29
Szerokość14.57
Numer części87547-80
Model87547-80
Gwarancja24 Miesięcy

3. Travelite

#ad

Travelite Air Base 4w Trolley M bagaż podróżny, 67 cm, lodowy niebieski, bagaż podróżny

#ad
Travelite #ad - Zakres dostawy: 1 x walizka w rozmiarze m ze zintegrowaną zakładką; wymiary: 67 x 45 x 27 cm; pojemność 71 litrów z możliwością rozszerzenia do 82 l; waga 3, 2 kg; materiał polipropylen; kolor lodowy niebieski; z zamkiem TSA.

Wnętrze: przemyślane wnętrze ma wysokiej jakości podszewkę. Dzięki czterem cichym podwójnym kółkom można go wygodnie prowadzić jedną ręką. Travelite: rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Hamburgu już od 1949 roku dostarcza podróżnym lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny. Obustronne elastyczne paski i ścianki do pakowania z dodatkowymi kieszeniami na zamek błyskawiczny zapewniają doskonałą przejrzystość.

Pracownicy ochrony mogą otwierać i zamykać bez szkody podczas kontroli bagażu w przypadku podejrzenia za pomocą klucza generalnego ważne w przypadku podróży po USA. Bezpieczeństwo: zintegrowany zamek szyfrowy tsa zamyka bezpiecznie wózki dzięki powierzchni odpornej na zarysowania. Air base: fajny wygląd ultralekkiej serii wynika z wyjątkowej interakcji szorstkiej i błyszczącej powierzchni.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość26.38
Długość10.63
Waga6.61
Szerokość17.72
Numer części075348-25
Model075348-25
Gwarancja3 lata gwarancji producenta

4. Travelite

#ad

Czarny, rozmiar S, Miękki bagaż wózek pokładowy z 2 kółkami, Travelite Speedline wózek pokładowy z 2 kółkami

#ad
Travelite #ad - Speedline: walizka na kółkach wykonana z wytrzymałego poliestru spełnia wymagania Iata oraz rygorystyczne wytyczne większości linii lotniczych dotyczące bagażu podręcznego na kółkach 55 x 40 x 20 cm.

Wnętrze: wózek kabinowy jest wyposażony w pasy do pakowania i oddzielną kieszeń wewnętrzną. Zakres dostawy: 1 x walizka podróżna, spełnia wymiary wózka pokładowego Iata; pojemność 35 litrów; waga 2, bagaż podręczny, wymiary 53 x 38 x 20 cm, 3 kg; materiał poliester; kolor czarny. Praktyczna: walizka podręczna ma blokowany, stabilny drążek teleskopowy, 2 duże przednie kieszenie i dwie lekko obracające się kółka do wygodnego ciągnięcia z tyłu.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość20.87
Długość7.87
Szerokość14.96
Numer części092407
Model092407-01
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Travelite

#ad

Orlando 2 w walizka na kółkach, Paklite Orlando 2 w walizka na kółkach, czarny

#ad
Travelite #ad - Wyposażenie: wytrzymałe kółka z łatwością usuwają wszelkie nierówności i charakteryzują się niskim poziomem hałasu. W pełni chowany stelaż teleskopowy z lekkiego metalu gwarantuje jednocześnie wysoki komfort podróży. Orlando: udana seria miękkich bagażów z wytrzymałego poliestru jest w asortymencie od ponad 15 lat i tym samym jest klasykiem bagażu podróżnego paklite.

Wnętrze: elastyczne pasy do pakowania, oddzielna kieszeń na pranie i 2 dodatkowe kieszenie zewnętrzne zapewniają porządek. Jesteśmy niemiecką marką z siedzibą w niemczech. Wszystkie produkty paklite są projektowane i opracowywane w Niemczech. To doświadczenie łączy się z naszym dążeniem do ciągłego ulepszania wszystkich produktów paklite, aby sprostać coraz nowym potrzebom współczesnych podróży również w przyszłości.

Paklite oznacza funkcjonalny i wartościowy bagaż podróżny w uczciwych cenach. Jako część rodziny travelite paklite mamy już dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu i produkcji bagażu podróżnego. Zakres dostawy: 1 x wózek pokładowy, materiał poliester, bagaż podręczny, 2 kg, wymiary: 53 x 37 x 20 cm, waga 3, spełnia normę IATA, kolor czarny, pojemność 37 litrów, zamek z kluczem.
MarkaTravelite #ad
ProducentTravelite #ad
Wysokość7.87
Długość14.57
Waga7.28
Szerokość20.87
Numer części4027002000957
Model98487-01
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Travelite

#ad

Wózek City, zielony, Travelite City 4 w walizka na kółkach, 4 w

#ad
Travelite #ad - Travelite rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w hamburgu już od 1949 roku dostarcza podróżnym lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny. City konstrukcja walizki została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie.

Wyposażenie: dzięki czterem podwójnym kółkom i stabilnemu drążkowi teleskopowemu walizkę na kółkach CITY można w każdej chwili transportować. Zakres dostawy: 1 x walizka podróżna w rozmiarze l ze zintegrowaną zakładką i zamkiem tsA; wymiary 77 x 49 x 32 cm; pojemność 113 litrów z możliwością rozszerzenia do 124 l; waga 4, 5 kg; materiał ABS; kolor zielony. Wnętrze wyściełane jest wyposażone w elastyczne pasy do pakowania i praktyczną ściankę do pakowania.

Dodatkowo można bez problemu zwiększyć objętość opakowania dzięki zintegrowanej zakładce rozciągającej. Sprytna ochrona narożników oraz odporna na zarysowania powierzchnia wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS chronią zawartość przed uszkodzeniami. Zintegrowany zamek szyfrowy TSA zamyka go bezpiecznie.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość30.31
Długość12.6
Waga9.92
Szerokość19.29
Numer części073049-80
Model073049-80
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Travelite

#ad

Travelite Kick Off Trolley, 68 cm Trolley M, KICK OFF walizka na kółkach, antracyt

#ad
Travelite #ad - Praktyczna: materiał torby jest nie tylko lekki, wyjątkowo wytrzymały i wytrzymały, ale również można go łatwo czyścić. Travelite: rodzinna firma z siedzibą w hamburgu już od 1949 roku zaopatruje podróżujących w lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny.

Kick off: torba wykonana z wytrzymałego poliestru jest wyposażona w 2 kółka komfortowe, stabilny stelaż teleskopowy i dwa wygodne uchwyty do noszenia. Zakres dostawy: 1 x torba podróżna na kółkach w rozmiarze l; wymiary 68 x 37 x 26 cm; pojemność 65 l; waga 2, 7 kg; materiał: poliester; kolor: D'antracyt szary. Wnętrze: torba jest wyposażona w pasy do pakowania, posiada duży otwór do łatwego pakowania i dodatkowo dwa regulowane paski kompresyjne do zewnętrznego mocowania bagażu.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość26.77
Długość10.24
Waga2.2
Szerokość14.57
Numer części006910-04
Model006910-04
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

8. Travelite

#ad

Rozmiary L/M/S, Travelite 4-kołowy zestaw walizek, miękka obudowa, seria Chios Trolley, Petrol, Miękki wózek na kółkach z 4 kółkami

#ad
Travelite #ad - Travelite: rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Hamburgu już od 1949 roku dostarcza podróżnym lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny. Wyposażenie: walizka na kółkach jest optymalnie wyposażona w cztery podwójne kółka, regulowany stelaż z lekkiego metalu, dodatkową ochronę krawędzi i zintegrowany zamek TSA.

Chios: ponadczasowy, praktyczny, funkcjonalny i tak piękny lekki – idealny miękki bagaż dla rodziny. Wnętrze: duża kieszeń przednia oraz przemyślany podział wewnętrzny z pasami do pakowania i ścianką działową zapewniają dużo miejsca do przechowywania.

Dzięki zintegrowanej zakładce rozszerzającej można bez problemu zwiększyć objętość opakowania. Zakres dostawy: 1 x walizka podróżna rozmiar l; wymiary: 78 x 46 x 30 cm; pojemność 90 litrów z możliwością rozszerzenia do 97 litrów; waga 3, 4 kg; materiał poliester; kolor benzyny; z zamkiem TSA.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość30.71
Długość18.11
Waga7.5
Szerokość11.81
Numer części080049-22
Model80049

9. Travelite

#ad

Wózek na 4 kółkach L 77 cm, miętowy, Travelite Bali

#ad
Travelite #ad - Seria: Bali. W cm: 77 x 51 x 29. X szer. Wymiary wys. Pojemność w litrach: 96. X gł. Waga w kg: 4. 1. Materiał: ABS.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość15.75
Długość19.69
Waga9.04
Szerokość9.84
Numer części72349
Model72349

10. Travelite

#ad

Benzyna/pomarańczowy, Travelite Basics Active Duffle bagaż podróżny, 71 cm, bagaż podróżny

#ad
Travelite #ad - Travelite: rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Hamburgu już od 1949 roku dostarcza podróżnym lekki, wytrzymały i funkcjonalny bagaż podróżny i rekreacyjny.

WyposaŻenie: dzięki wytrzymałym kółkom i w pełni opuszczanemu drążkowi teleskopowemu z lekkiego metalu gwarantowany jest wysoki komfort podróży. Wnętrze: komora główna z dużym otworem i dodatkowe kieszenie zewnętrzne zapewniają dużo miejsca do przechowywania i ułatwiają pakowanie. Basics active: dzięki setkom tysięcy sprzedanych toreb podróżnych na kółkach Travelite jest europejskim liderem na rynku w tej kategorii i każdego dnia staje się coraz więcej. Zakres dostawy: 1 x torba podróżna na kółkach z 2 rolkami; wymiary 36 x 71 x 35 cm; pojemność 86 l; waga 2, 4 kg; materiał poliester; kolor petrolowy/pomarańczowy.
MarkaTravelite #ad
Producenttravelite #ad
Wysokość14.17
Długość13.78
Waga5.29
Szerokość27.95
Numer części096281-22
Model096281-22
Gwarancja2 lata gwarancji producenta