Top 6 Creative Expressions Sue Wilson – Matryce do wycinania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Luvadeyo

#ad

Scrapbookingu, Luvadeyo Szablony do wykrawania, wytłaczania, szablony do scrapbookingu

#ad
Luvadeyo #ad - Nie ma nic lepszego niż ostry krój, kartonu, płyty wiórowej, w tym papieru, idealny kształt. Rozmiar: jak na zdjęciu. Wskazówki: ze względu na ręczny pomiar możliwe są różnice w wymiarach rzędu 2-3 cm.

Kompatybilny ze wszystkimi maszynami do wykrawania i wytłaczania. Jest to idealne narzędzie do różnorodnych kreatywnych zajęć i nadaje się dla każdego majsterkowicza, od początkującego po eksperta. Narzędzia tnące "dziurkują" lub wycinają formy z różnych materiałów, specjalnego papieru i innych. Szerokie zastosowanie: te metalowe narzędzia tnące mogą być używane do projektów ornamentowych.

Materiał: stal węglowa. Szablony do wykrawania używane do ręcznego wytłaczania "zrób to sam" do scrapbookingu, dekoracji, pamiętników, kartek z życzeniami, wycinania, wytłaczania papieru, albumów, albumów kolekcjonerskich, ramek itp. Na bony lub albumy ze zdjęciami itp. Motywy nadają się np.
MarkaLuvadeyo #ad
ProducentLuvadeyo #ad
Numer częściMHEUA3SZDaoMo
ModelMHEUA3SZDaoMo

2. Gowxs

#ad

Dekoracyjne wytłaczane formy do tworzenia kart, szablony do projektów rękodzielniczych, szablony okrągła pnącza kwiatów, scrapbookingu, albumów fotograficznych, Formy do wycinania liści kwiatów

#ad
Gowxs #ad - Te foremki do wykrawania nadają się do scrapbookingu, do tworzenia kart, aby dodać dodatkowe wymiary. Użyj szablonów, aby stworzyć zapierający dech w piersiach efekt 3D. Szablony do wytłaczania, majsterkowiczów, kartek okolicznościowych. Twórz wyjątkowe wzory kart i scrapbookingu i nakładaj je na siebie, wytłaczania albumów, prac rzemieślniczych itd.

Współpracuje z większością markowych maszyn do wykrawania, tkaninę, jak na przykład Big Shot Crossover. Kolor: srebrny. Idealny wzór szablonów do Twoich arcydzieł rękodzielniczych. Witamy w sklepie "AOOL". Ten wysokiej jakości cienki szablon do cięcia z metalu składa się w 100% ze stali. Idealnie nadają się również do tworzenia szablonów lub warstwowych, kartek z życzeniami z papieru lub kartonu, aby stworzyć niesamowite kształty z ulubionego kartonu i papieru.

Produkt idealnie nadaje się do precyzyjnego przycinania zdjęć. Szczegółowe i delikatne. Ten stalowy szablon przecina karton, filc, papier ścierny, octan, dżinsy, papier fornirowany, piankę do majsterkowania o grubości 2 mm, cienką płytę wiórową, 6 cm, płótno z samoprzylepnym spodem, korek o grubości 0, arkusze fotomagnetyczne i wiele innych. Idealnie nadaje się do kart na różne okazje.
MarkaGowxs #ad
ProducentGowxs #ad
Numer częściCuts-9873
ModelCuts-9873

3. GLOBLELAND

#ad

Do scrapbookingu, prostokątne, rzemiosła papierowego typu "zrób to sam", stojące, tło, nieregularne, w stylu albumu, GLOBLELAND Formy do wykrawania 3D w kształcie karty, szablony do wytłaczania

#ad
GLOBLELAND #ad - 154 mm szerokości, 194 mm długości i 0, 8 mm grubości. Wymiary modelu wynoszą ok. Kartka ma klasyczny, który wygląda jak stojąca ramka na zdjęcia i nadaje się do dekoracji kart i zdjęć oraz niektórych prac związanych z cięciem. Szerokie zastosowanie: te metalowe formy do wykrawania nadają się bardzo dobrze do ręcznego projektowania DIY, tworzenie kart, dekoracje albumów, ramki na zdjęcia itp.

Wysokiej jakości materiały: wyselekcjonowane wysokiej jakości materiały ze stali węglowej, forma do wykrawania jest bardzo lekka i cienka, z precyzyjnie polerowanymi krawędziami. Narzędzia tnące nie odkształcają się ani nie łamią, łatwe w obsłudze, bezpieczne w dotyku, są odporne na rdzę, można je czyścić i ponownie używać. Atwy w obsłudze: nadaje się do większości maszyn do wykrawania dużych marek, bawełna itp. Kartka z życzeniami 3d: forma do wycinania kart ma prostokątną krawędź, nieregularny prostokątny kształt, a gotowy produkt to kartka z życzeniami 3D.

Zestaw zawiera: formę do wycinania 3d w kształcie karty, która idealnie nadaje się do dekorowania kart i albumów kolekcjonerskich. Podczas cięcia można wykonywać wielokrotne ruchy tam i z powrotem, te szablony do wykrawania mogą bez problemu ciąć różne materiały, karty, takie jak filc, flanela, ułatwiając ściąganie i formowanie. Lub do warstwowania, zaproszenia tematyczne, dekoracje kieszonkowe, takich jak albumy kolekcjonerskie, rzemiosło papierowe, a następnie uzyskasz piękne i niesamowite efekty wizualne 3D.
MarkaGLOBLELAND #ad
ProducentGLOBLELAND #ad
Wysokość0.2
Długość1.97
Szerokość1.18
Numer częściDIY-WH0309-1040-EU19
ModelDIY-WH0309-1040-EU19

4. PFLYPF

#ad

Metalowe foremki do wykrawania, dekoracji scrapbookingu, 12 metalowych foremek do wykrawania, do kartek papierowych, do samodzielnego wykrawania, Happy Birthday

#ad
PFLYPF #ad - Wystarczająca ilość i styl może zaspokoić codzienne potrzeby. Możesz również cieszyć się zabawnym doświadczeniem majsterkowania z dziećmi i poprawić relacje rodzic-dziecko. Rozkoszuj się zabawą diy: te piękne foremki do cięcia mogą wspierać praktyczne umiejętności dzieci i zwiększyć ich zainteresowanie majsterkowaniem.

Możesz również puścić wodze fantazji, aby tworzyć dalsze prace DIY. Idealny prezent: możesz użyć tych foremek do cięcia, aby zrobić prezent niespodzianka dla rodziny, będą bardzo zadowoleni z twoich dzieł sztuki DIY, przyjaciół, sąsiadów lub kolegów, będzie to idealny prezent dla projektów artystycznych z papieru. Rozmiary to 75 x 57 mm happy birthday, 3 różne rodzaje form do wykrawania, cyfry 1-10 jak pokazano na zdjęciu. Szeroki zakres zastosowań: szablony do cięcia nadają się do dekorowania scrapbookingu, kartek okolicznościowych DIY, albumów fotograficznych, wytłaczania, majsterkowania decoupage, ramek na zdjęcia i różnych kształtów do wycinania DIY.

Zestaw zawiera: otrzymasz 12 metalowych form do wykrawania, 1 wykrawarkę "happy birthday", 16 x 62 mm nuty muzyczne, 1 wykrojnik z motywem węzłów muzycznych i 10 wykrojników w kształcie liczb. Mocny materiał: wykonany ze stali węglowej, dokładne wykonanie, drobny grawerunek wzoru kształtu, niełatwy do odkształcenia, polerowana powierzchnia, odporny na korozję, wielokrotnego użytku, brak zadziorów na krawędziach, trwały.
MarkaPFLYPF #ad
ProducentPFLYPF #ad
Wysokość0.2
Długość7.87
Szerokość5.91
Numer częścishengridaomo

5. ECMQS

#ad

Scrapbookingu, do scrapbookingu, ECMQS Szablony do wykrawania

#ad
ECMQS #ad - W razie jakichkolwiek pytań jak towar nie jest odbierany punktualnie, uszkodzone towary itp. Skontaktuj się z obsługą klienta, zajmiemy się odpowiednimi wydatkami tak szybko, jak to możliwe. Kompatybilny ze wszystkimi wykrawarkami i wykrawarkami.

Rozmiar: jak na zdjęciu. Jest idealnym narzędziem do różnorodnych kreatywnych czynności i nadaje się dla każdego majsterkowicza, od początkującego po eksperta. Mamy tysiące stylów szablonów do wykrawania, codziennie aktualizujemy nowe produkty. Każdy wynik wyszukiwania zawiera kilka wzorów. Zapraszamy do wyszukiwania "ECMQS szablon do wykrawania, możesz sortować według nowych informacji.

W poszukiwaniu interesującego szablonu do wykrawania. Szablony do wykrawania, dekoracji, tworzenia albumów, używane do ręcznego wytłaczania "zrób to sam", wytłaczanego papieru, ramek, kartek z życzeniami, albumów kolekcjonerskich, wycinek itp. Do bonów, albumów ze zdjęciami itp. Materiał: stal węglowa. Motywy nadają się np.
MarkaECMQS #ad
ProducentECMQS #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Waga0.03
Szerokość3.54
Numer części5AC205886

6. Stanzenshop.de

#ad

Szablony do wykrawania choinki, szablony do wykrawania, scrapbooking, Boże Narodzenie, Stanzenshop Szablony do wykrawania, szablony do wykrawania, trzy choinki w okrągłej ramie

#ad
Stanzenshop.de #ad - 6, 7 x 6, 7 cm. Wymiary: ok. Idealnie nadaje się do kartek, zaproszeń, dekoracji lub scrapbookingu. Szablony do wykrawania klasy premium – można bez problemu używać nawet po wielu czynnościach. Kompatybilny ze wszystkimi popularnymi maszynami do wykrawania i wytłaczania. Szybkie i precyzyjne wycinanie papieru - wspaniałe rezultaty.
MarkaStanzenshop.de #ad
ProducentStanzenshop.de #ad
Numer części6048
Model6048