Top 10 5V DC LED – Pamięć do drukarek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Yihaifu

#ad

Yihaifu DC-DC LM2596HV Buck Converter 5V-60V do 1,25V-26V Step-down Power 3 V/5 V/12 V moduł napięcia 48 V 3 V / 5 V / 12 V regulator napięcia

#ad
Yihaifu #ad - Bezpieczne w użyciu: lm2596hv z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją jest moduł, zabezpieczenie przed przegrzaniem i zwarciem, dzięki czemu jest o wiele bezpieczniejsza w obsłudze.

Zastosowanie: 5 v-60 v do 1, akumulatora litowego lub ołowiowo-kwasowego, 25 V-26 V moduł jest odpowiedni do wysokowydajnego napędu LED, niskiego napięcia zasilania systemowego i regulowanego zasilania. Zakres napięcia wejściowego: 5 v-60 v maksymalnie w ciągu 55 V w trybie ciągłym. Zakres napięcia wyjściowego: 1, 25 V-26 V ciągła regulacja.

W zestawie otwory na śruby dla łatwej instalacji. Ruchomy i łatwy w instalacji: moduł jest kompaktowy rozmiar: 50 x 25 x 14 mm dla łatwego transportu. Zapewnia stabilny prąd: 48 v do 3 v / 5 v / 12 v regulator napięcia wykorzystuje dedykowany wskaźnik odniesienia IC i precyzyjny opór pomiaru prądu może zapewnić stabilny prąd stały.
MarkaYihaifu #ad
ProducentLHB.Denali #ad
Numer częściAmzkongnijiwa1721

2. Jectse

#ad

Mikroskop elektronowy, 1600 x USB 5 V DC, ręczny mikroskop HD z uchwytem, leczenia skóry i kontroli ciśnienia, cyfrowy mikrofon, 30 W, do kontroli roślin, mikroskop LED

#ad
Jectse #ad - Dobra jakość, sprawdzania również tekstyliów i biżuterii, może być stosowana do kontroli roślin, kolekcji, do badania skóry, kontroli nadruku. Dzięki 8 wbudowanym diodom LED efekt świetlny jest dobry. Składa się z wysokiej jakości materiałów, jest trwały i praktyczny. Produkcja zdjęć i wideo to najlepszy wybór do rozpoznawania małych obiektów. Wyraźna jakość obrazu, niskie zużycie energii, wysoka rozdzielczość, nadaje się do mniejszych obiektów.
MarkaJectse #ad
ProducentJectse #ad
Wysokość0.87
Długość4.72
Szerokość1.38
Numer częściJectse6925nih07f
ModelJectse927pxz6g0o

3. KAKAKE

#ad

Do rysowania, DC AC 5 V, malowania #1, KAKAKE Tablica świetlna LED A5, szkicowania, profesjonalna podkładka świetlna Artcraft Tracing z tworzywa sztucznego

#ad
KAKAKE #ad - Dostawa z kablem usb, może być zasilana przez USB. Przyciski dotykowe służą do włączania i wyłączania oraz regulacji jasności. Regulowana jasność: jasność lampy jest regulowana. Idealnie nadaje się do wielu zadań, szkicowanie i rysowanie, animacja 2D, wytłaczanie, witraże, scrapbooking, rysowanie, takich jak szablony, przenoszenie tatuaży, projekty szycia, kaligrafia, pikowania i wiele innych.

Można łatwo włączać i wyłączać poprzez podłączenie do dowolnego źródła zasilania USB, adapter USB lub nawet powerbank. Miękkie światło: miękkie białe światło, koniec z bólem oczu po dłuższym użytkowaniu. Szerokie zastosowanie: gładki, nieoślepiający obszar, oglądania zdjęć, śledzenia sztuki, tworzenia sztuki t-shirtów, zapewnia dobre podświetlenie tła dla wzornictwa, transferu sztuki i wielu innych.

Wiatło podkładki wyrywkowej prześwituje przez papier, takiego jak komputer, aby oświetlić obraz i ułatwić śledzenie obrazu. Atwy w obsłudze: ten lekki pauzbox to smukła podświetlana podkładka. Lekki i przenośny: dzięki ultracienkiej i lekkiej konstrukcji można ją wszędzie ze sobą zabrać. Wystarczy przytrzymać przełącznik dotykowy przez kilka sekund, aż do osiągnięcia pożądanej jasności.
MarkaKAKAKE #ad
ProducentKAKAKE #ad
Numer częściKAKAKEvb64dzw3y13618-11

4. Garosa

#ad

Wielofunkcyjna, ślimak, zwierzę, 0,6~3, kreskówka, Lampa biurkowa LED z uchwytem na długopis, dzieci, lampa stołowa, dla studentów, urocza lampka na biurko, ciepłe białe światło, ładowanie przez USB

#ad
Garosa #ad - Nadaje się do akademika, pokoju dziecięcego, sypialni, salonu, w podróży itd. Miękkie światło, ochrona oczu: urocza lampa stołowa przyjmuje miękką osłonę światła, cała powierzchnia jest oświetlona, światło jest bardziej równomierne i miękkie, a nauka i praca są przyjemniejsze.

Wbudowany akumulator 400 mAh. Ta bezprzewodowa lampa edukacyjna może być zasilana przez powerbank, komputer lub port USB do ładowania laptopa. Mały i lekki: jest mały i lekki, składany i przenośny, biura, na kemping, dzięki czemu można go łatwo zabrać ze sobą. Elastyczna lampa stołowa 360°: nasza lampa stołowa wykorzystuje elastyczną konstrukcję węża, aby skierować światło tam, która umożliwia zginanie lampy pod dowolnym kątem.

Wielofunkcyjna lampa biurkowa led: nasza lampa biurkowa jest wyposażona w wbudowaną baterię, ale również służy jako awaryjne źródło zasilania do użytku domowego, która zapewnia nie tylko codzienne oświetlenie, ale również jako uchwyt na długopis. Trwała i elastyczna łabędzia szyja umożliwia łatwe ustawienie lampy biurkowej, gdzie chcesz. Wygodne ładowanie przez usb: nasza lampa świetlna jest dostarczana z kablem USB.
MarkaGarosa #ad
ProducentGarosa #ad
Numer częściGarosa49ovixa01p313-11

5. Ausla

#ad

Przewijana tabliczka LED, czerwone światło do dekoracji, programowalny ekran, rozdzielczość 12 x 72, USB DC 5 V

#ad
Ausla #ad - Szerokie zastosowanie nadaje się do sklepów, hoteli, koncertów, tabliczek reklamowych, barów, KTV, samochodów, restauracji, wesel i wielu innych.

Idealna dekoracja kilka trybów sprawia, że ten programowalny ekran LED jest idealną dekoracją domu. Dobre sterowanie za pomocą aplikacji Wystarczy połączyć się z telefonem i cieszyć się elastycznym programowaniem. Jasny i przejrzysty zaprojektowany z bardzo jasnym czerwonym światłem dla doskonałej widoczności w dzień i w nocy. Konstrukcja usb dc-5 v lekki i kompaktowy panel LED z łatwą instalacją za pomocą zasilacza DC 5 V USB.
MarkaAusla #ad
ProducentAusla #ad
Numer częściAusla5hbcsid2zg
ModelAusla5hbcsid2zg

6. FTVOGUE

#ad

FTVOGUE DC 5 V LED lampa biurkowa 1 W elastyczna łabędzia szyja do czytania przy stoliku nocnym różowa

#ad
FTVOGUE #ad - ObsŁuga klienta - jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówień / artykułów / lub usług, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Maszt świetlny jest wykonany z wytrzymałego materiału silikonowego, który dokładnie oświetla Twoją widoczność.

Elastyczna lampa biurkowa w kształcie łabędzia szyja – wąż można dowolnie wyginać i regulować w zakresie 360°. Odpisujemy tak szybko, jak to możliwe. Cechy – okrągła konstrukcja oprawy lampy softlight zapewnia równomierne oświetlenie. Zastosowanie – przed użyciem należy naładować przełącznik zasilania z tyłu na on, aby ją włączyć, krótko dotknąć ponownie, aby ustawić tryb, krótko dotknąć przedniego przełącznika lampy, aby ustawić jasność. Naciśnij przycisk smart touch włącznika, reakcja jest czuła i nie opóźnia się, możesz bezstopniowo regulować jasność, długo dotknąć, aby spełnić wymagania różnych warunków świetlnych.

Dwustopniowa temperatura barwowa – odpowiedni wybór białego światła/ciepłego żółtego światła, aby zmniejszyć zmęczenie oczu. Duży uchwyt na długopis z wyjściem usb, można podłączyć mały wentylator lub naładować telefon komórkowy. Temperatura barwowa ciepłego światła wynosi 2800-3200 K, a temperatura barwowa białego światła wynosi 6000-6500 K.
MarkaFTVOGUE #ad
ProducentFTVOGUE #ad
Numer częściFTVOGUEcv2w7ykzpe6099-12

7. Akynite

#ad

Zagłówek, lampa biurkowa LED biała, klips LED, elastyczna lampa zaciskowa z kablem, USB, lampka do czytania łóżka, Akynite Lampa zaciskowa 48 LED z 3 zmianami kolorów i 10 jasnościami

#ad
Akynite #ad - Zastosowanie: lampa zaciskowa usb z łabędzią szyją idealnie nadaje się jako lampka do czytania na łóżku dla dzieci, lampka do książek LED, lampa do manicure, lampa stołowa, lampa kempingowa. Ta wszechstronna i wygodna lampka do czytania jest niemigocząca i nie oślepia, lampa na biurko, lampka nocna dla dzieci, lampa do makijażu, lampa do tatuażu, lampka do szyi, lampa LED, aby zapobiec zmęczeniu oczu.

Lampa led z kablem usb dc 5 v: konstrukcja wtyczki usb jest bardzo praktyczna i praktyczna, ale nie wtedy, gdy zasilanie jest podłączone, komputera, można ją podłączyć do laptopa, gdy zasilanie jest przerwane. Jeśli przytrzymasz przycisk przełącznika przez 2 sekundy, lampa USB zgaśnie automatycznie po 1 minucie. 48 diod led, brak ciemnych obszarów, jaśniejsze. Metalowe ramię jest elastyczne, dzięki czemu wysokość i kierunek światła można dowolnie regulować, ale jednocześnie zachowuje swoją pozycję.

Pozycjonowanie w ciemności: możesz znaleźć to światło led w ciemności za pomocą niebieskiej lampki kontrolnej na przycisku przełącznika. Wskazówka: światło usb działa tylko wtedy, przenośnego zasilacza sieciowego, bez ładowania! Można go podłączyć do stolika nocnego, biurkiem, stojakiem na nuty. Lampa z klipsem i łabędzią szyjką: ramię o długości 35 cm można regulować o 360 stopni, szafki z lustrem, stołem do majsterkowania, aby zawsze znaleźć idealną pozycję. Lampa zaciskowa usb o zmiennej intensywności do tatuażu/manicure/makijażu, kolor biały.
MarkaAkynite #ad
ProducentWarm Lighting Co., Ltd #ad
Wysokość3.15
Długość5.51
Waga0.73
Szerokość4.72
Numer częściHU-XI-142
GwarancjaW ciągu 1 roku gwarancji możliwe są nowe wymiany lub zwroty.

8. Hosit

#ad

Leichter Tragbarer LED Light Box Tracer 3 Helligkeitsstufen DC AC 5V Zum Schablonieren, Hosit A3 Tracing Pad

#ad
Hosit #ad - Weiches weißes licht: das zeichenpad verwendet weiches weißes Licht, lange Zeit ohne Augenschmerzen. Starke praktikabilität: der led-leuchtkasten-tracer eignet sich für eine Vielzahl von Aufgaben wie Schablonieren, Nachzeichnen, Kalligrafie, Zeichnen, Scrapbooking, Prägen, 2D-Animation, Nähprojekte, Quilten und mehr.

Ultradünn: das led-kopierbrett ist ein schlankes Lichtpad, das Licht des Zeichenblocks beleuchtet das Bild klar durch das Papier und erleichtert das Nachzeichnen des Bildes. 3 helligkeitsstufen: das artcraft tracing light pad verfügt über 3 einstellbare Helligkeitsstufen, Touch-Tasten zum Ein-/Ausschalten und zur Helligkeitssteuerung, wird mit einem USB-Kabel geliefert und kann über USB mit Strom versorgt werden.

Halten sie einfach den berührungsschalter einige Sekunden lang gedrückt, bis Sie die gewünschte Helligkeit erhalten. Leicht und tragbar: das tracing Light Pad hat ein leichtes Design, sodass Sie es überall hin mitnehmen können.
MarkaHosit #ad
ProducentHosit #ad
Numer częściHositu30bmzrfxt
ModelHositu30bmzrfxt

9. Walfront

#ad

Lupa LED do komputera, telefonu, endoskopu, DC 5 V 1 A USB mikroskop 50X-500X 2MP cyfrowy mini mikroskop do komórki

#ad
Walfront #ad - Szerokie zastosowanie: ten mini mikroskop nadaje się do przemysłowych testów płytek drukowanych, testowania biżuterii, wykrywania itp. Noszenie: ten mikroskop jest łatwy w obsłudze i wygodny do przenoszenia. Wyraźne widzenie: lampa leD i wysokiej jakości soczewka optyczna ułatwiają wyraźne widzenie. Wygodna obsługa: metalowa platforma uchwytu sprawia, że obsługa jest wygodna. Ustawienie ostrości: powiększenie wynosi 500 x cyfrowy mikroskop.
MarkaWalfront #ad
ProducentSEAFRONT #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer częściSEAFRONTyhzat74gr9
ModelSEAFRONTyhzat74gr9

10. Lazmin112

#ad

Lampa biurkowa, stół do biura domowego, 4,5 W DC 5 V LED, sypialni, Lazmin Lampa do pielęgnacji oczu

#ad
Lazmin112 #ad - Za pomocą przełącznika dotykowego można dostosować trzy rodzaje jasności: niski, średni i wysoki, do własnych potrzeb. Konstrukcja z możliwością ponownego ładowania, dzięki kablowi USB lampę można ładować za pomocą power banku, bardzo wygodna w obsłudze i energooszczędna. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, jest wytrzymała, wodoszczelna i trwała. 18 sztuk białych diod led o wysokiej jasności, o długiej żywotności, nie oślepia, chroni Twoje widzenie. Ze stabilną podstawą, antypoślizgowa.
MarkaLazmin112 #ad
ProducentLazmin #ad
Wysokość9.84
Długość9.84
Waga0.62
Szerokość3.15
Numer częściLazmingemh9dt4a3