Top 10 Hammerspiel Ab 4 Jahre – Zabawki do wbijania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hape International

#ad

Ksylofon i młotek

#ad
Hape International #ad - Wielofunkcyjny bukiet muzyczny: ksylofon dziecięcy można odtwarzać na różne sposoby. Nagroda cenowa: nagroda srebrna 2017, mother baby awards, nagroda silver 2015, indie, nagroda gold 2015 w kategorii ekologicznej independant toy, National Parenting Product Awards, Wielkiej Brytanii i Złotej Konna na biegunach 20011, w kategorii najlepszych produktów działalności/rozwoju, wielka Brytania, Niemcy, w kategorii dla najmłodszych.

Piłki można wbijać przez otwory drewnianym młotkiem lub ksylofon można wyciągnąć i używać bez użycia młotka. Wspieranie precyzyjnych motoryki: wspomaga zręczność, celowe chwytanie, koordynację ręka-oko, zręczność rąk oraz rozpoznawanie przyczyny i skutku.

BezpieczeŃstwo dzieci: Trwały i przyjazny dla dzieci, zawiera farby na bazie wody i nietoksyczne powierzchnie. Wspomaga muzykalność: gra z młotem dla małych dzieci wspiera rozwój muzyczny i wspiera radość z odkrywania, rozpoznawania i grania dźwięków.
MarkaHape International #ad
ProducentHape #ad
Wysokość5.9
Długość9.4
Waga2.67
Szerokość5.3
Numer częściHAP-E0305
ModelE0305
GwarancjaBrak gwarancji producenta

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Luksusowy stół warsztatowy do młotkowania i stukania | zabawka edukacyjna | 2+ lata | prezent dla chłopców lub dziewczynek

#ad
Melissa & Doug #ad - Złoty standard w zabawie dla dzieci": od ponad 30 lat melissa & doug tworzy pięknie zaprojektowane, fantazyjne i inspirujące kreatywność produkty, które NBC News w USA określiło jako "złoty standard w grze wczesnego dzieciństwa". Klasyczna zabawka do uderzenia: drewniana zabawka deluxe z drewnianym młotkiem to klasyczna zabawka z nutą wzornictwa.

Zintegrowanych długopisów nie można wyjąć, a każda półka jest wykonana z litego drewna, co zapewnia większą wytrzymałość i trwałość. Ruch pisaków pomaga dzieciom w określaniu kolorów. Pomaga w rozwoju precyzyjnej motoryki: nasza ławeczka to wyjątkowa zabawka edukacyjna, która pomaga dzieciom w realizacji motoryki precyzyjnej. Trwała konstrukcja drewniana: ten zestaw zabawek drewnianych z drewnianym młotkiem jest wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Nieusuwalne kołki na ławeczce do bicia przesuwają się w górę i w dół i bawią się w chowanPrzy tym na zmianę pokazują swój przyjazny uśmiech. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat: drewniana zabawka deluxe firmy Melissa & Doug to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Dodaj drewnianą deskę blokującą Melissa & Doug aby uzupełnić grę rozwojową i doświadczenie edukacyjne. Ponadto oferują wydajną, interaktywną i bezekranową opcję gry.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa & Doug #ad
Wysokość5
Długość5.25
Waga2.2
Szerokość10
Numer części4490
Model4490

3. Playkidz

#ad

Trwała piłka A, wspaniały prezent urodzinowy, Playkidiz Wielokrotnie nagradzana, zabawka wczesnego rozwoju, zabawny prezent dla dzieci, zabawka rozwojowa STEM, gra z młotem

#ad
Playkidz #ad - Konstrukcja młotka i kulek została stworzona specjalnie dla małych dłoni i nadaje się do łatwego chwytania. Gładko oszlifowane kulki opadają po uderzeniu i rozwijają się z boku. Zachowaj zajęcie dzieci dzięki tej specjalnej zabawce do walki z piłką, która pomoże Ci rozwijać umysł dziecka. Ten wielobarwny funt na kulkę idealnie nadaje się do treningu młotka. Ta piłka funta to idealny prezent urodzinowy dla Twojego dziecka i jego przyjaciół: rozpakujesz ją na imprezie i zagrasz razem.
MarkaPlaykidz #ad
ProducentDress Up America #ad
Wysokość10.39
Długość13.5
Waga1.5
Szerokość3.19
Numer części3004
Model3004

4. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Pound-a-Peg | zabawka rozwojowa | umiejętności silnika | rozwiązywanie problemów | 2+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

#ad
Melissa & Doug #ad - Pomaga rozwijać wiele zręczności: ta drewniana ławka do uderzeń pobudza rozpoznawanie kolorów i pomaga w rozwoju motoryki precyzyjnej. Trwała konstrukcja: ta klasyczna zabawka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i ma gładkie, okrągłe krawędzie, dzięki czemu jest bezpieczna, wytrzymała i idealna zabawka dla małych dzieci.

Dodaj drewnianą deskę blokującą Melissa & Doug, aby uzupełnić interaktywną grę bez ekranu. Zabawka do uderzania z drewna z jednym obrotem: ławka melissa & doug ma 8 niewyjmowanych kołków i solidny drewniany młotek. Kredki bawią się w ukryciu, gdy poruszają się w górę i w dół. Idealny prezent bożonarodzeniowy dla dzieci w każdym wieku.

Złoty standard zabaw dzieciństwa": od ponad 30 lat melissa & doug tworzą pięknie zaprojektowane, zachwycające fantazją i kreatywność produkty, które NBC News oznaczało "złotym standardem w grze wczesnego dzieciństwa". Wspaniały prezent dla dzieci od 2 do 4 lat: ławeczka melissa & doug deluxe to zabawka dla małych dzieci, idealny prezent dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.
MarkaMelissa & Doug #ad
ProducentMelissa and Doug #ad
Wysokość5
Długość11
Waga1.15
Szerokość3.5
Numer części10496
Model10496

5. KIDWILL

#ad

Zabawka edukacyjna dla dzieci, KIDWILL Drewniana zabawka ksylofon i labirynt & liczby i puzzle i gra z młotem, zabawka edukacyjna DIY, prezent dla, zabawka muzyczna pedagogiczna nauka przedszkolna

#ad
KIDWILL #ad - Wspaniały prezent dla małych dzieci. Bez małych części i ryzyka uduszenia, dzieci są dobrze chronione i dbają o zabawę. Puzzle z liczbami umożliwiają wspaniały trening mózgu dzieci i pozwalają rozpoznać również młodsze liczby. Ta wyjątkowa zabawka edukacyjna to doskonała zabawka dla dzieci w wieku 3, 4, świetny pomysł na prezent na urodziny dziecka, Halloween, 6 lat, w przedszkolakach, 5, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i wiele innych.

Wielofunkcyjny zestaw zabawek. W zestawie otrzymują państwo 1 zabawkę młotkową, 2 x młotek, 3 2 x pałeczki. Wysoka jakość i pielęgnacja; wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów drewnianych; wytrzymałe i gładkie dla dzieci. Idealny dla małych dłoni do chwytania i dotknięcia, aby spełnić najwyższe standardy. Ten wszechstronny zestaw zabawek to klasyczna ława do uderzenia, muzyczny ksylofon i labirynt z liczbami w jednym.

Proces uderzenia wspomaga koordynację ręka-oko i rozwój dotykowy dzieci. Dwa młotek i pałeczki umożliwiają dwóm lub więcej dzieciom wykonanie przyjemnych dźwięków lub sortowanie liczb po drugiej stronie. W pełni przetestowany, chłopców i dziewczynek. Zawiera dziesięć śledzi na ławce, uderzenia i chomiki na przemian podskakują w górę i w dół, pokazując swój bezczelny uśmiech. Ksylofon z 8 tonami umożliwia dzieciom reagowanie bardziej wrażliwych na różne dźwięki i poprawienie postrzegania muzyki.
MarkaKIDWILL #ad
ProducentKIDWILL #ad
Wysokość6
Długość10
Szerokość5.6
Numer częściMMM239
ModelMMM239

6. Small Foot

#ad

Od 3 lat, 10228, podłoga korkowa z motywami gospodarstwa do młotkowania, small foot Gra młotkowa "Gospodarstwo rolne" z drewna

#ad
Small Foot #ad - Gra młotkowa z młotkiem, deską korkową i małymi elementami z drewna i tektury do motta gospodarstwa rolnego. Wspomaga kreatywność, motorykę i bezpieczne obchodzenie się z młotkiem. Zawiera 1 płytkę korkową, 4 karty szablonowe, 89 płytek. Wykonane z korka, drewna i kartonu. Wymiary: 19 x 26 x 4, 80 gwoździ, 1 młotek, 5 cm. Gotowy do użycia i dobrze zapakowany w składane opakowanie z przegródkami.
MarkaSmall Foot #ad
Producentsmall foot #ad
Wysokość1.77
Długość7.48
Waga0.55
Szerokość10.24
Numer części10228
Model10228
Gwarancja0

7. Lamlingo

#ad

Zabawka rozwojowa dla chłopców i dziewczynek w wieku 1,2,3 lub więcej lat, Lamlingo Zabawka muzyczna z ksylofonu dla małych dzieci, drewniane puzzle do sortowania kolorów i kształtów

#ad
Lamlingo #ad - Zachęcamy rodziców do zabawy z dziećmi w domu, skontaktuj się z nami. Zaokrąglone krawędzie sprawiają, sortownik kształtów. Wzory i cyfry na drewnianych klockach mogą pobudzić wyobraźnię i kreatywność chłopców i dziewczynek w wieku od 1 do 3 lat. Sortownik kształtów o różnych kolorach może nauczyć dziecko rozpoznawania różnych kształtów i kolorów.

Zrobimy dla ciebie to, aby wspierać wczesną edukację dzieci. Ta klasyczna drewniana zabawka 4 w 1 jest wykonana z naturalnego drewna i bejcowana nietoksyczną farbą na bazie wody. Dzieci uczą się wiedzy poprzez wczesną zabawkę rozwojową i poprawiają swoje umiejętności życiowe. Zestaw drewnianych zabawek zawiera 1 skrzynkę do uderzenia, 6 bloków kształtowych, 1 młotek, 3 kolorowe kulki, 1 ksylofon i 2 pręty ksylofonowe.

Drewniana zabawka i 8-tonowy ksylofon wspierają rozpoznawanie kolorów i wspierają motorykę precyzyjną. Przedszkolna zabawka edukacyjna może uczynić dzieci mądrzejszymi i odgrywa ważną rolę w rozwoju wyobraźni i kreatywności dzieci. Zabawka montessori jest trwała, kolorowy i idealny dla małych dzieci. Jeśli masz dobrą sugestię edukacyjną lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, co najlepsze. Młot wspomaga zręczność, koordynację ręka-oko, manipulację i ruchy ramion.
MarkaLamlingo #ad
ProducentLamlingo #ad
Waga3.79
Numer częściTTW-T-2

8. goki

#ad

ławka do młotka, Basic, Goki 58581

#ad
goki #ad - Celuj, stukaj - trafienie! gdy wszystkie długopisy utkną w ławeczce – wystarczy je złożyć i stukać. Pierwsze wyzwanie dla małych rzemieślników.
Markagoki #ad
ProducentGoki #ad
Wysokość3.35
Długość8.27
Waga1
Szerokość3.46
Numer części58581
Model58581
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

9. SOBEAU

#ad

Drewniana zabawka muzyczna Montessori, wędkowie, 7 lat, 2, marchewka, 3, ksylofon, zabawka na prezent dla dzieci w wieku od 1, koła zębate, młotek od 1 roku, SOBEAU Drewniana zabawka 8 w 1, 6, 4, 5

#ad
SOBEAU #ad - Bogata rozgrywka może poprawić wyobraźnię, pozwolić zwierzętom ślizgać się przez labirynt, kreatywność i praktyczne umiejętności dzieci. Prezenty dla dziecidrewniana zabawka montessori to idealny prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od trzech do ośmiu lat, może być podarowana dzieciom na Halloween, Boże Narodzenie i urodziny.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami. Dzieci będą bardzo szczęśliwe otrzymując prezenty od rodziców i przyjaciół. Materiał drewnianyzestaw dziecięcy jest wykonany z drewna o gładkiej powierzchni, aby chronić ich bezpieczeństwo i zapewnić bezpieczną zabawę. Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Wysokiej jakości usługazobowiązujemy się do oferowania wysokiej jakości produktów i usług. Zabawka edukacyjnadzieci mogą odtwarzać wspaniałą muzykę, obracać koła zębate, łapać owady docelowe i tak dalej.

Bardzo bogata rozgrywka, magnesy, która pozwala dzieciom bawić się zabawkami według własnego uznania i radości. Piękne kolory i różne rozgrywki mogą sprawić, że dzieci będą bardziej skoncentrowane. Drewniana zabawka 8 w 1montessori - drewniana zabawka 8 w 1 obejmuje ciągnięcie rzodkiewek, które przyciągają owady, harf, stukanie podziemnych myszy, zegarków, łapanie owadów, kół zębatych i labiryntów zwierząt.
MarkaSOBEAU #ad
ProducentSOBEAU #ad
Numer częścino

10. CUBIDI

#ad

CUBIDI® Kreatywna gra z młotkami Montessori – słodka gra z młotkiem dla dzieci od 3 lat – gry dla dzieci od 3 lat do rozwijania wyobraźni małych dzieci w wieku 3 lat

#ad
CUBIDI #ad - W produkcji młotek użyto bezpiecznych kolorów. Nasz dział obsługi klienta odpowiada w ciągu 24 godzin i oferujemy 100% gwarancję zadowolenia! Gra młotkowa dla dzieci od 3 lat. Niemiecki dostawca – cubidi to niemiecka marka o świadomości jakości.

Prezent dla chłopca 4 lata. Prezent dla 3 lat. Zabawka motoryczna – drewniana zabawka z młotkiem od 3 lat dla wszystkich małych rzemieślników, którzy chętnie tworzą swój własny kolorowy świat z umiejętnością i kreatywnością. Wysoka jakość i trwałość – młotek cubidi od 4 lat charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania i ma zaokrąglone krawędzie.

Pomysł na prezent – dzięki drewnianej zabawce firmy cubidi to idealny prezent dla chłopca w wieku 3 lat jako upominek na urodziny dziecka, w kalendarzu adwentowym lub na Boże Narodzenie. Gra od 3 lat – oryginalna zabawka do paznokci cubidi o przyjaznym dla dzieci wzornictwie to wspaniała zabawka dla chłopców i dziewczynek od 3 lat.
MarkaCUBIDI #ad
ProducentPentra GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość7.87
Szerokość7.87
Numer częściCUB NAIL GAM
ModelCUB NAIL GAM
Gwarancja2 lata gwarancji producenta