Top 10 Quick Release Plate – Elementy mocujące aparaty do statywów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SMALLRIG

#ad

SMALLRIG ZV-E10 Cage z uchwytem i wbudowaną płytką do szybkiej wymiany do AR-ca Swiss, Cage z uchwytem do Sony ZV-E10, 3538

#ad
SMALLRIG #ad - Dolne otwory gwintowane są przeznaczone do szybkiej wymiany stabilizatora DJI RS 2/RSC 2, aby szybko przełączać między chwytami ręcznymi, aby poprawić wrażenia podczas strzelania stabilizatora. Kompatybilność: smallrig cage ze zdejmowanym silikonowym uchwytem do Sony ZV-E10 3538 został zaprojektowany, aby zapewnić specjalną ochronę, akcesoria i lepsze wrażenia z chwytu.

Dedykowana ochrona: klatka jest zablokowana za pomocą śruby 1/4"-20 na spodzie a ponadto za pomocą dołączonej blokady zapobiegającej skręcaniu. Ta klatka nie jest kompatybilna z modelami SmallRig 1446. Płytka do szybkiej wymiany: płytka szybkiego montażu do ar-ca swiss na spodzie mocowana jest bezpośrednio do statywu Ar-ca Swiss, statywem i stabilizatorem. Punkt montażowy: klatka jest dostarczana w górnej i dolnej części z uchwytami na zimne buty do mikrofonu i światła LED.

Pełny dostęp: klatka zachowuje dostęp do przycisków, gniazd na karty, komory baterii i składanego ekranu. WskazÓwka: w przypadku potrzeby dopasowania górnego uchwytu, zalecamy SmallRig HTS2756. Jest również wyposażony w kilka gwintów 1/4"-20 i otwory 3/8"-16 dla AR-RI Standard. Ponadto posiada gumową wyściółkę na górze i na dole, aby zapobiec zarysowaniom. Otwór na baterie po lewej stronie komory baterii na kabel atrapowy baterii umożliwia ustawienie kamery na płasko na stole, gdy używasz atrapy baterii.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość2.36
Długość3.15
Waga0.17
Szerokość3.15
Numer części3538-SR
Model3538-SR
Gwarancja2 Jahre Produktgarantie

2. Rollei

#ad

Czarny , Rollei QAL profesjonalna szybkozłączka do aparatu

#ad
Rollei #ad - Zakres dostawy: 2 płyty szybkozłączne QAL-50 Pasuje do wszystkich kamer z gwintem statywu 1/4". Materiał: aluminium – wymiary: 49 x 41 x 10 mm – waga: 45 g. Profesjonalna płytka szybkiego zamykania aparatu.
MarkaRollei #ad
ProducentRCP Technik GmbH & Co. KG #ad
Wysokość0.78
Długość5.7
Waga0.17
Szerokość2.76
Numer części20868
Model20868
Gwarancja24 Miesięcy

3. Peak Design

#ad

PEAK Design Capture Clip V3 Black wraz ze standardową Plate

#ad
Peak Design #ad - Jest przy tym z najnowszą wersję zgodna ze standardami-plate-płytkę do aparatu. Clip został wyposażony w wiele korzyści: man ma swoje akcesoriów do stale pod ręką. Ponadto sprawia, że ​ ​ induktora klip kształt nawet 30% lżejsze. Poza minimalnymi jest wytrzymała, zaokrąglona konstrukcja bez krawędzi i jedna bardziej gładka powierzchnia.

Posiada on 1/4-calowy-śruby i rotacyjny profil zaciskowych. Nowa płyta jest cieńszy niż ich poprzednicy. O 20% w porównaniu z poprzednikiem jest on wyposażony w procesory Intel Core trzeciej generacji i o 20% bardziej płaskie. Przedstawiamy nowy clip składa się w całości z aluminium. Ze względu na to, aparat pozostaje w ich położenie. Zawiera capture camera clip to wszechstronna kamera clip, hueftgurte, które można używać,, um seine udział w pasek lub z paskiem do noszenia.

Nie należy schlenkert jakimkolwiek innym miejscu. Ze względu na to, że płyty dzięki temu pasuje również w odpowiednie szybkozłączki. Mimo to ze względu na to, że aparat może być różna w dowolnym momencie w stabilnym położeniu. Materiał: aluminium eloksalowane; wymiary: 20 x 83 x 40 mm, czarny; masa: 70 G tylko Clip; nośność: do 90 kg; zakres dostawy: 1 klip do aparatu; 1 klemmplatte arca-Swiss-kompatybilne; 1 kluczy imbusowych. Nawet jeśli przemieszcza się Man dużo, że aparat nie pod nogami i masz zachowuje zawsze obie ręce wolne.
MarkaPeak Design #ad
ProducentPeak Design #ad
Wysokość1.7
Długość5.5
Waga0.32
Szerokość5.5
Numer częściCP-BK-3
ModelCP-BK-3

4. SMALLRIG

#ad

1674, do Sony A7, do Canon R5 R6, do Panasonic GH5 GH6, płyta podstawowa do Sony A6500 A6600 A6300, SMALLRIG Płyta podstawowa kamery z zaciskiem na drążek, obie do kamer i klatek

#ad
SMALLRIG #ad - Uniwersalne zastosowanie - płyta bazowa smallrig 1674 to prosta i lekka płyta bazowa do najpopularniejszych aparatów, takich jak 6K Pro itd. Jest mocowany do kamery za pomocą śruby 3/8" lub 1/4".

15 mmpłyta podstawowa jest wyposażona w zaciski prętowe o średnicy 15 mm i odległości 60 mm, dzięki którym można zamontować dwa pręty 15 mm, a następnie uchwyt obiektywu lub inne akcesoria. Gumowa poduszka na płycie podstawy znajdują się gumowe poduszki, które zwiększają tarcie aparatu, aby zapobiec skręcaniu. Punkty montażu na spodzie znajdują się otwory 1/4" i 3/8" do szybkiego montażu klatki na statywie lub innych płytach. Materiał wyprodukowano z litego stopu aluminium, jest bardzo solidny i wytrzymały. Ponadto gumowe podkładki chronią aparat przed zarysowaniami.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość1.02
Długość3.15
Waga0.37
Szerokość1.69
Numer części1674
Model1674
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Xavax

#ad

Gamma 153", Action 165 3D, gwint 1/4 cala, Hama szybkozłączka do statywów serii Star 55-63, czarna

#ad
Xavax #ad - Do szybkiej wymiany aparatu. Antypoślizgowe mocowanie kamery dzięki gumowanej powierzchni. Elastyczne zastosowanie wielu kamer: wymienna płytka szybkozłączki do szybkiej wymiany wielu kamer na statywie - bez ciągłego przykręcania i odkręcania płyty. Zakres dostawy: 1 płytka szybkozłączki hama, 1 cm dł. X szer. 6 x 5, wymiary: 6, gwint: 1/4" 6, waga: 26 g, 4 mm, materiał: metal/guma. Nadaje się do statywów hama "star 55-64", "star 200", do wszystkich kamer z gwintem 1/4" 6, "Gamma 153" i "Action 165 3D", 4 mm.
MarkaXavax #ad
ProducentHama #ad
Wysokość1.18
Długość9.06
Waga0.08
Szerokość3.54
Numer części00004154
Model00004154

6. PGYTECH

#ad

Nikon, Fuji uchwyt na pasek aparatu, PGYTECH Bettle klips do aparatu fotograficznego, na pasku na ramię lub pasku, do noszenia lustrzanki cyfrowej, system szybkiej wymiany aparatu płytowego do Sony

#ad
PGYTECH #ad - Materiał ze stopu aluminium - główny korpus klipsa jest wykonany z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle mocny, a mimo to lekki. Możesz użyć płyty do montażu różnych urządzeń typu Arca, aby spełnić wszystkie Twoje kreatywne wymagania. Płyta kompatybilna z arca-swiss: klips do kamery beetle backpack wykorzystuje płytę kompatybilną z arca-swiss.

Instalacja z dowolnego kierunku dzięki płycie można natychmiast zainstalować kamerę w dowolnym kierunku. Uwolnij swoje ręce, używaj kamery w mgnieniu oka - przymocuj kamerę do strzemion, aby mieć wolne ręce i cieszyć się podróżą. Dzięki klipsowi do kamery beetle camera Clip można szybko zamontować i zablokować aparat bez konieczności naciśnięcia jakichkolwiek przycisków. Utrzymuje kamerę bardzo bezpiecznie.

Kierunek montażu kamery można ustawić w zależności od wielkości obiektywu kamery. Poziomo zamontowane obiektywy skutecznie zwiększają stabilność aparatu. Mocny i bezpieczny chwyt zastosowanie antypoślizgowego materiału gumowego w części wewnętrznej zapewnia mocne i bezpieczne trzymanie paska, eliminując obawy o ruch klipsa. Płyta wykorzystuje opatentowaną, która zawiera osiowe łożysko igiełkowe, które gwarantuje, ściśle przylegającą śrubę, że płyta się nie poluzuje.
MarkaPGYTECH #ad
ProducentPGYTECH #ad
Waga0.21
Numer częściP-CG-040
ModelPGYPCG040

7. SMALLRIG

#ad

2168C, SMALLRIG Obudowa do Canon M50, M50 II i M5 Movie Making Vlogging Rig ze zintegrowanym uchwytem

#ad
SMALLRIG #ad - Można uzyskać szybkie zakładanie i zdejmowanie, dzięki czemu w ciągu kilku sekund można zmienić ze statywu na zdjęcia ręczne. Zapobiega chwianiu się lub zarysowaniu aparatu. Szyny nato i otwory montażowe ARRI z boku do montażu uchwytu lub innych akcesoriów. Zapewnia ochronę i uchwyt na akcesoria dla Twojego aparatu i zapewnia pełny dostęp do przycisków, M50 II i m5.

Konstrukcja zapobiegająca skręcaniu - ta klatka w nowej wersji jest wyposażona w bardziej dopasowaną do kształtu powierzchnię z przodu i gumową poduszkę na płycie podstawowej. Składa się z bardzo wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium, który jest odporny na utlenianie i zarysowania. Wszechstronne punkty montażowezaprojektowane z zimnymi butami, otwory gwintowane 1/4" i 3/8" do mocowania większej ilości akcesoriów. Jak diody lED, mikrofon, monitor itd. Zaktualizowana wersja - to zaktualizowana wersja smallrig cage do canon m50, takimi jak smallrig 2093/2916/2913 i więcej.

Jest teraz kompatybilny z uniwersalnymi uchwytami bocznymi, złączy i baterii aparatu. Wskazówka: w pakiecie nie ma uchwytu na kabel. Pogłębiona konstrukcja uchwytu palca wskazującego sprawia, że uchwyt jest wygodniejszy. Szybkie zakładanie i zdejmowaniewbudowana płyta arca na spodzie, która ułatwia bezpośredni montaż na zaciskach łuku. Ergonomiczna i trwałaklatka jest wyposażona w ergonomicznie ukształtowany uchwyt, kompaktowa i praktyczna.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość3.86
Długość5.24
Waga0.35
Szerokość2.24
Numer części2168B-CF-FBA-US
Model2168-CF

8. SMALLRIG

#ad

Wbudowana płytka przełączająca do Arca i regulowana płyta boczna, obsługuje zdjęcia poziome i pionowe, 4137, SMALLRIG Uchwyt X-T5 L do aparatu FUJIFILM X-T5 z bocznym uchwytem Blackwood

#ad
SMALLRIG #ad - Poziome i pionowe ujęciapłyta boczna i płyta podstawowa mają szwajcarską płytę Arca, aby szybko zamontować je na statywach Arca i ułatwić przełączanie między trybem poziomym i pionowym. Regulowana płyta bocznapłyta boczna może być wydłużona o 23 mm, aby umożliwić przepływ kabli podczas zdjęć pionowych, a wbudowane otwory gwintowane 1/4"-20 na płycie bocznej do montażu uchwytu zimnego buta ID: BUC2736 do mikrofonu.

Quick switchwbudowana płytka do szybkiej wymiany arca na spodzie może być zainstalowana bezpośrednio na stabilizatorach RS 2 / RS 3 / RSC 2 / RS 3 Pro. Jeśli chcesz mieć lepszą przyczepność, rysunek słojów i kolor uchwytu są różne. Uwagaponieważ drewno jest wykonane z naturalnego hebanu, skontaktuj się niezwłocznie z działem obsługi klienta. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz wybrać SMALLRIG 4136. Wiele otworów montażowych płyta l jest wyposażona w kilka otworów gwintowanych 1/4"-20, otwory gwintowane 3/8"-16 na uchwyt boczny lub płytkę do manfrotto i szczelinę na pasek w stylu vintage SmallRig ID: 2926 i QD do mocowania klamer naramiennych Quick-Release-QD.

Do łatwego montażu i demontażu dołączony jest magnetyczny śrubokręt szczelinowy. Ergonomiczny uchwyt jest wykonany z czarnego drewna, aby poprawić komfort chwytu. Dopasowany kształtten uchwyt l blokuje kamerę x-t5 za pomocą śruby 1/4" 20 i trzpienia mocującego na spodzie oraz gumowej podkładki, która zapobiega zarysowaniom.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość3.31
Długość5.52
Waga0.26
Szerokość2.29
Numer części4137-CF
Model4137-CF
Gwarancja24 miesięcy

9. NEEWER

#ad

Adapter do statywu z interfejsem lokomotywy 6 m, 9,45"/240 mm, kompatybilny z uchwytem statywu RRS jaskółczy ogon, NEEWER M Lok Arca płytka szybkozłączna, kompatybilny tylko z zaciskiem Arca Swiss

#ad
NEEWER #ad - Płyta montażowa ma długość 240 mm i waży około 116 g. Kompatybilna z rrs jaskółczy ogon i typ arca płyta montażowa z jaskółczym ogonem 1, 5" jest w pełni kompatybilna z płytkami szybkiego wymiany Arca Swiss i kompatybilna ze standardowymi szybkozłączkami RRS oraz różnymi głowicami kulowymi statywu.

Materiał premium adapter montażowy jest w dużej mierze wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego, starannie obrobiony CNC i anodowany na twardo, aby zapewnić większą odporność na zużycie i korozję. W pełni kompatybilna z systemem m lok dokładnie zmierzona i precyzyjnie obrobiona cnc, ta płyta montażowa karabinu jest w 100% kompatybilna z szyną M Lock. Ponadto posiada funkcjonalne krawędzie zapobiegające przeciążeniom. Zdejmowane kołki zatrzymujące 4 zdejmowane kołki zatrzymujące na obu końcach płyty zapobiegają ślizganiu się punktu mocowania i zapewniają niezawodne polowanie bez ryzyka upadku, nawet jeśli uruchomiona jest cięższa platforma odrzutowa.

Szybka konfiguracja prosta konstrukcja umożliwia szybką konfigurację w ciągu kilku sekund. Te kompatybilne akcesoria m lock są dostarczane z 6 śrubami z nakrętkami T i 5 otworami pozycjonującymi, aby zmniejszyć odrzut i uderzenia oraz umożliwić łatwy montaż. Wystarczy wyrównać nakrętki z otworem, a następnie przekręcić nakrętki T o 90 °, zamontować je na karabinie, aby je zablokować. Szybki uchwyt na polowanie wskazówka: tylko do montażu karabinów.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga0.26
Numer części10101769
Model10101769

10. Manfrotto

#ad

Idealny do głowic kulowych Manfrotto 494 i 496, aluminium, Manfrotto MSQ6T Traveler Top Lock adapter szybkiej wymiany – kompatybilny z Arca urządzenie płytowe do statywów Befree, kompaktowy i lekki

#ad
Manfrotto #ad - Ergonomia: łatwe odkręcanie płytki szybkiej wymiany z kamerą dzięki ergonomicznemu pokrętłu. Precyzyjne ustawienie: dwuosiowa poziomica ułatwia precyzyjne ustawienie i zapewnia pionowe zdjęcia.

Arca-katybela: pasuje do głowic kulowych Manfrotto 494 i 496, płyta pasuje do wszystkich płyt kompatybilnych z Arca innych producentów. Atwy montaż: w dwóch prostych krokach uchwyt na płytę Manfrotto RC2 można wymienić na adapter Manfrotto MSQ6T. Specjalny do statywów podróżnych: kompaktowy i wystarczająco lekki do statywów podróżnych Befree firmy Manfrotto, adapter został zaprojektowany tak, aby dokładnie pasował między złożonymi nogami statywu.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.16
Szerokość19.69
Numer częściMSQ6T
ModelMSQ6T
Gwarancja24 Miesięcy