Top 10 Rucksack Damen Schule – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WENGER

#ad

Szary Heather Grey, Klasyczny, WENGER MX Commute torba na laptopa

#ad
WENGER #ad - Zakres dostawy i wymiary: wenger plecak na laptopa, 6 kg, kolor: szary Heather Grey, waga: 0, wymiary: 18 x 28 x 42 cm, model: mx reloaded, numer artykułu: 611643. Nowoczesny plecak: ten prosty plecak z kieszenią szybkiego dostępu łączy w sobie komfort, przestrzeń do przechowywania i innowacyjne funkcje.

Najwyższa jakość: wenger jest producentem zegarków, bagażu podróżnego i bagażu biznesowego. Praktyczne kieszenie: plecak z zamknięciem antykradzieżowym zapewnia dużo miejsca. Ponadto jest wyposażony w wodoszczelny zamek błyskawiczny. Wygodne wyposażenie: plecak jest wyposażony w regulowane wyściełane paski na ramię i przyjemny tył.

Oprócz wyściełanych, odpornych na zarysowania przegródek na notebook o przekątnej ekranu do 14" i tablet do 10" posiada kieszeń na akcesoria. Kieszeń boczna z siatki zapewnia dodatkowe możliwości przechowywania. Szwajcarskie przedsiębiorstwo charakteryzuje się tradycją, jakością, precyzją i kunsztem i może już spojrzeć na ponad 125-letnią historię firmy.
MarkaWENGER #ad
ProducentWenger #ad
Wysokość16.54
Długość11.02
Waga1.32
Szerokość7.09
Numer części611643
Model611643

2. LOVEVOOK

#ad

LOVEVOOK Plecak damski, na laptopa, wodoszczelny, Casual, plecak szkolny, Beżowy i khaki

#ad
LOVEVOOK #ad - Bez ryzyka przy zamówieniu: przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów i Twoich doświadczeń z zakupów. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak o wymiarach 35, aby utrzymać porządek w biurze, uchwyt na długopis, takimi jak np. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, paszport, takie jak portfel, telefon komórkowy przed kradzieżą.

Może być używana jako torba na ramię lub torebka, aby dopasować się do Twojego stroju. Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Jeśli masz pytania lub nie jesteś zadowolony z artykułu, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, a my zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.

Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", plecak roboczy, takie jak wycieczki, nauka i praca. Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Wspaniały prezent dla siebie, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, rodziny, szkoła, dojazdy, przyjaciół i przyjaciółek.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość19.69
Długość6.1
Waga2.03
Szerokość13.98

3. LOVEVOOK

#ad

Na laptopa, torba robocza 15,6 cala, wodoszczelny, plecak szkolny, elegancki plecak dzienny, do szkoły, LOVEVOOK Plecak damski, dla nastolatków, torebka 2 w 1, torba szkolna, na uczelnię

#ad
LOVEVOOK #ad - Wodoszczelny i wytrzymały materiał: Ten plecak dzienny wykonany z wodoodpornej, wytrzymałej i lekkiej tkaniny poliestrowej chroni Twoje rzeczy przed deszczem i wodą rozbryzgową. Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, które są zarówno estetyczne, jak i wszechstronne.

Duże otwory i ośle uszu: plecak jest wyposażony w zintegrowaną metalową ramę, która sprawia, że wszystkie dokumenty można bez problemu wsunąć do komory głównej bez powstawania ośłych uszu. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu. Kieszeń antykradzieżowa, uchwyt na długopis, aby utrzymać gadżety biurowe, szkolne lub podróżne. Wspaniały prezent dla siebie, szkoła, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, przyjaciół i przyjaciółek. Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży.

Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, takie jak portfel, paszport, telefon komórkowy przed kradzieżą. Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak dzienny o wymiarach 35 cm x 14 cm x 45 cm dł. Jest podzielony na 3 przegródki i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, takimi jak np. X wys. X szer.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość17.72
Długość5.51
Waga1.85
Szerokość13.78

4. LOVEVOOK

#ad

Bagaż podręczny, plecak szkolny, plecak na laptopa z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17", duża torebka, nowoczesny, na podróż, wodoszczelny, LOVEVOOK Duży plecak damski, do, urlop, biznesowy

#ad
LOVEVOOK #ad - X wys. Idealny prezent: ten wszechstronny plecak może być używany jako plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", rodziny, szkoła, takie jak wycieczki, plecak szkolny lub codzienny plecak na różne okazje, nauka i praca. Dzięki paskowi bagażowemu z tyłu plecak można przymocować do bagażu.

Duża pojemność i 14 zorganizowanych kieszeni: ten plecak o wymiarach 35, 5 cm x 49, 5 cm dł. X szer. Kieszenie boczne średnica 12 cm ułatwiają nawodnienie w podróży. Wspaniały prezent dla siebie, plecak roboczy, dojazdy, przyjaciół i przyjaciółek. Przemyślane wzornictwo dla osób podróżujących i dojeżdżających do pracy: antykradzieżowa kieszeń tylna chroni wartościowe przedmioty, paszport, takie jak portfel, telefon komórkowy przed kradzieżą. Kieszeń antykradzieżowa, aby utrzymać porządek w biurze, uchwyt na długopis, kieszeń wewnętrzna z zamkiem błyskawicznym i kieszeń na laptopa, 5 cm x 15, szkole lub podróży.

Może być używana jako torba na ramię lub torebka, które są zarówno estetyczne, aby dopasować się do Twojego stroju. Bez ryzyka przy zamówieniu: przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych produktów i Twoich doświadczeń z zakupów. Konstrukcja uchwytu 3 w 1: plecak miejski jest wyposażony w długie uchwyty, jak i wszechstronne. Jest podzielony na 3 kieszenie i 14 kieszeni z różnymi funkcjami, takimi jak np.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentGuangzhou Yien Industrial Co., Ltd #ad
Wysokość19.49
Długość6.1
Waga2.03
Szerokość13.98

5. LOVEVOOK

#ad

Plecak podróżny, elegancki plecak do pracy, torba nauczycielska, LOVEVOOK Plecak damski, wodoszczelny plecak szkolny, plecak szkolny, duży, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", na

#ad
LOVEVOOK #ad - Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, pielęgniarką lub innym zawodem, czy jesteś studentem, podróży, niezależnie od tego, na wycieczki i jako prezent, nauczycielem, szkoły, będzie idealnym towarzyszem. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, pojemność: 20 l, waga: 0, 7 kg.

Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy.

Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

6. LOVEVOOK

#ad

Plecak podróżny, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 17", duży, elegancki plecak do pracy, torba nauczycielska, na, wodoszczelny, plecak szkolny, plecak szkolny, LOVEVOOK Plecak damski

#ad
LOVEVOOK #ad - Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 17, 3".

Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową.

Wymiary: 47 x 33 x 19 cm, pojemność: 28 l, waga: 0, 8 kg. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, pielęgniarką lub innym zawodem, podróży, na wycieczki i jako prezent, szkoły, niezależnie od tego, nauczycielem, czy jesteś studentem, będzie idealnym towarzyszem. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Szerokość13.39

7. LOVEVOOK

#ad

Plecak podróżny, antykradzieżowy, wodoszczelny, na, nowoczesny plecak do pracy, torba robocza, plecak damski, bagaż podręczny, LOVEVOOK Plecak damski o przekątnej ekranu 15,6", podróży, biura

#ad
LOVEVOOK #ad - Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą.

Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, niezależnie od tego, szkoły, nauczycielem, na wycieczki i jako prezent, czy jesteś studentem, podróży, pielęgniarką lub innym zawodem, będzie idealnym towarzyszem. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową.

Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, waga: 0, pojemność: 20 l, 7 kg. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

8. LOVEVOOK

#ad

Wodoszczelna, do biznesu, na uczelnię, szaro-beżowa, LOVEVOOK Torba robocza na laptopa 15,6", biura, plecak podróżny, torba podręczna, podróży, antykradzieżowy, nowoczesna torba szkolna

#ad
LOVEVOOK #ad - Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji.

Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, nauczycielem, podróży, szkoły, na wycieczki i jako prezent, niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pielęgniarką lub innym zawodem, będzie idealnym towarzyszem. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, pojemność: 20 l, waga: 0, 7 kg. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku.

Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

9. LOVEVOOK

#ad

Biura, do szkoły, wodoszczelny, do pracy, do pracy, na uczelnię, na, plecak damski, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 15,6", dla dziewcząt, nastolatków, na laptopa, LOVEVOOK Plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku.

Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, na wycieczki i jako prezent, niezależnie od tego, szkoły, podróży, pielęgniarką lub innym zawodem, czy jesteś studentem, nauczycielem, będzie idealnym towarzyszem. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty. Wymiary: 42 x 30 x 18 cm, pojemność: 20 l, waga: 0, 7 kg.

Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 15, 6". Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość6.3
Szerokość11.81

10. LOVEVOOK

#ad

Torba nauczycielska, plecak szkolny, elegancka torba do pracy, na podróż,, duży, wodoszczelny plecak szkolny, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 17", torba podróżna, LOVEVOOK Plecak damski

#ad
LOVEVOOK #ad - Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy.

Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy. Wymiary: 47 x 33 x 19 cm, pojemność: 28 l, waga: 0, 8 kg. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku.

Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 17, 3". Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, czy jesteś studentem, szkoły, pielęgniarką lub innym zawodem, na wycieczki i jako prezent, podróży, niezależnie od tego, nauczycielem, będzie idealnym towarzyszem. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Szerokość13.39