Top 10 Thunderbolt 4 Verlängerungskabel – Kable USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ULT-WIIQ

#ad

Szybkie ładowanie, kompatybilny z kablem Thunderbolt 4/3, Kabel USB 4 240 W, USB C na USB C, obsługuje 8K/6K @ 60 Hz i 40 Gbit/s transmisja danych do MacBook Pro/Air Samsung S22 eGPU Docking GaN

#ad
ULT-WIIQ #ad - 40 gb/s, 5 g mogą być przesyłane w ciągu 1 sekundy rzeczywista prędkość transmisji do 2, szybko poruszające się pliki teoretyczna maksymalna prędkość transferu naszego kabla USB 4 240 W wynosi 40 Gb/s i jest kompatybilna z kablem Thunderbolt 4, co oznacza, 8 GB/s odczyt i 2, że pliki 2, 1. Z elektronicznym certyfikatem bezpieczeństwa zgodnie z odpowiednimi standardami, a kabel USB 4 240 W zastępuje inne pojedyncze kable funkcyjne.

Do codziennego użytku z pełnym zakresem funkcji ten kabel usb c na usb c o mocy 240 w jest wyposażony w technologię ładowania pd 3. 1/pps/qc 4. 0, przeszedł ponad 10 000 testów zginania i wtyczek, wysokiej jakości aluminiowa obudowa sprawia, że kabel jest bardziej trwały, która w przyszłości rozszerza standard szybkiego ładowania na wiele nowych obszarów zastosowań. Wideo do 8k uhd dzięki temu kablowi usb-c na usb-c można strumieniowo przesyłać treści wideo na pojedynczy wyświetlacz do 8k/6k lub na dwa wyświetlacze w rozdzielczości 4K.

Wskazówka: ostateczna rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od obsługi hosta i urządzenia. Brak pełnej listy. 100% kompatybilny z usb-c kabel usb 4 typu c obsługuje wszystkie fantastyczne funkcje thunderbole 4 i jest jednocześnie w pełni kompatybilny wstecz z urządzeniami usb 2. 0, thunderbolt, ipad mini, powerbanków, stacji dokującej ssd, mac studio, macbook Pro/Air, iPad Pro, iMac Pro, eGPU, Galaxy S22/22+/22 Ultra, Surface Laptop Stuio, USB 3.2 i thunderbolt 3.
MarkaULT-WIIQ #ad
ProducentWIIQ #ad
Numer części91165
Model91165

2. uni

#ad

IPad Pro, Surface Book, kabel USB C na USB C 5 A 100 W, Google Pixel 3/3XL itd., uni Kabel do ładowania USB-C 4,5 m, kompatybilny z MacBook Pro, Galaxy

#ad
uni #ad - Idealny wybór dla ciebie w szkole, 5 m, w domu, w pracy i jeśli nie jesteś przy stacji ładującej. Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Ekstra długość 4, bardzo dłuższy niż oryginalny kabel apple 2 m. Zapewnia prędkość transferu danych do 480 Mbps nie można używać jako kabla wideo.

Może to lepiej chronić akumulator urządzenia. Szybkie ładowaniemoc wyjściowa do 20 v, 5 a, 100 w. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Pleciony korpus nylonowy zapewnia elastyczność i trwałość kabla do ładowania. Z inteligentnym chipemwbudowany chip e-maker automatycznie rozpoznaje maksymalną wydajność wspieraną przez urządzenie.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo uni przyjazna antypoślizgowa konstrukcja ułatwia wkładanie i wyjmowanie. Aluminiowa obudowa klasy premium zapewnia lepszą izolację cieplną i doskonały wygląd. O obsłudze klientadążymy do przemyślanego wzornictwa, niezawodnej jakości i przyjaznej obsługi klienta. Nie wymaga przedłużacza.
Markauni #ad
Producentuni #ad
Długość4.5
Numer części1
Gwarancja18 Monate Garantie

3. OHBUYAGN

#ad

USB C 3.2 Gen2 x 2, szybkie ładowanie, Kabel przedłużający USB C 20 Gpbs, kompatybilny z S22/S21/S20 MacBook Pro iPad, transmisja wideo, wtyczka USB-C na gniazdo 4K 60 Hz, PD3.1, przedłużacz 240 W

#ad
OHBUYAGN #ad - Dzięki temu ten przedłużacz nie jest kompatybilny, Galaxy S23 S22. Przedłużacz usb c 3. 2przedłużacz usb-c na usb-c jest używany do wydłużenia odległości użytkowania interfejsu USB C do gniazda do ładowania lub synchronizacji danych. Długa gwarancjaoferujemy 18-miesięczną gwarancję i wysokiej jakości obsługę klienta na przedłużacz.

Adowanie 240 w i transmisja danych 20 gb/sprzedłużacz usb c 3. 2 gen2 x 2 typu c idealnie nadaje się do szybkiego ładowania przy wysokim natężeniu i transmisji danych z prędkością 20 Gbps przy maks. Wskazówka: ten kabel nie działa z każdym złączem dokującym Thunderbolt 3 / Hub/kabel, HP thunderbolt 3 dock, Oculus Quest Link itd. Może łatwo dotrzeć do każdego miejsca i chroni złącze USB typu C urządzenia przed częstym podłączaniem i odłączaniem.

Oznacza to, że przesłanie pliku 10g za pomocą przedłużacza kabla USB C na USB C trwa zaledwie 6-10 sekund. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, może nie działać, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Transmisja wideo i audio uhd 4kkabel przedłużający usb c do gniazda obsługuje wyświetlacze 4k 3840 x 2160 @60 hz uwaga: upewnij się, możesz cieszyć się ładowaniem, że złącza typu C na laptopie i monitorze obsługują funkcję wejścia i wyjścia wideo. 48 v 5 a. Szeroka kompatybilnośćprzedłużacz usb 3.
MarkaOHBUYAGN #ad
ProducentOHBUYAGN #ad
Numer części4

4. OHBUYAGN

#ad

Przedłużacz 240 W, transmisja wideo, PD3.1, Kabel przedłużający USB C 20 Gpbs, USB C 3.2 Gen2 x 2, wtyczka USB-C na gniazdo 4K 60 Hz, szybkie ładowanie, kompatybilny z S22/S21/S20 MacBook Pro iPad

#ad
OHBUYAGN #ad - Dzięki temu ten przedłużacz nie jest kompatybilny, 16 Thunderbolt 3 i stacja dokująca Belkin thunderbolt 3, Galaxy S23 S22. Kabel do szybkiego ładowania 240 w i transmisja danych 20 gb/sprzedłużacz usb c 3. 2 gen2 x 2 typu c działa idealnie do szybkiego ładowania wysokoprądowego i transmisji danych 20 Gb/s przy maks.

Kabel przedłużający usb c 3. 2 z certyfikatem usb-if - przedłużacz usb-c jest używany do wydłużenia odległości użytkowania wtyczki USB-C do gniazda w celu ładowania lub synchronizacji danych, może łatwo dotrzeć do każdego miejsca i chronić złącze USB typu C urządzenia przed częstym podłączaniem i odłączaniem. Oznacza to, że przesłanie pliku 10g za pomocą przedłużacza kabla USB C na USB C trwa zaledwie 6-10 sekund. Jest elastyczny i wystarczająco długi, aby go przedłużyć, dźwiękiem, wideo i przesyłaniem danych w podróży, możesz cieszyć się ładowaniem, w domu i w biurze.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, może nie działać, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Natężeniu prądu 48 V, 5 A. Długa gwarancja - oferujemy 18-miesięczną gwarancję i wysokiej jakości obsługę klienta na przedłużacz. Wskazówka: jeśli podłączysz koncentrator lub inne urządzenie USB 2. 0, należy obrócić tylko wtyczkę żeńską lub męską. Wyjście wideo i audio 4kkabel wideo usb-c męski na żeński przedłużacz obsługuje 4k 3840 x 2160 @60 hz 2k 165 hz wskazówka: funkcja wideo wymaga urządzenia ze złączem USB-C i obsługuje tryb DP Alt.
MarkaOHBUYAGN #ad
ProducentOHBUYAGN #ad
Numer części3

5. OHBUYAGN

#ad

PD 3.1, transmisja wideo, wtyczka USB-C na gniazdo 4K 60 Hz, przedłużacz 240 W, Kabel przedłużający USB C 20 Gpbs, kompatybilny z S22/S21/S20 MacBook Pro iPad, USB C 3.2 Gen2 x 2, szybkie ładowanie

#ad
OHBUYAGN #ad - Kabel do szybkiego ładowania 240 w i transmisja danych 20 gb/sprzedłużacz usb c 3. 2 gen2 x 2 typu c działa idealnie do szybkiego ładowania wysokoprądowego i transmisji danych 20 Gb/s przy maks. Wskazówka: ten kabel nie działa z każdym złączem dokującym Thunderbolt 3 / Hub/kabel, Pixel 8, większość stacji dokujących Dell opiera się na wejściu Thunderbolt 3.

Jest elastyczny i wystarczająco długi, możesz cieszyć się ładowaniem, dźwiękiem, aby go przedłużyć, wideo i przesyłaniem danych w podróży, w domu i w biurze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie. Natężeniu prądu 48 v, że przesłanie pliku 10g za pomocą przedłużacza kabla USB C na USB C trwa zaledwie 6-10 sekund. Kabel przedłużający usb c 3.

2 z certyfikatem usb-if - przedłużacz usb-c jest używany do wydłużenia odległości użytkowania wtyczki USB-C do gniazda w celu ładowania lub synchronizacji danych, może łatwo dotrzeć do każdego miejsca i chronić złącze USB typu C urządzenia przed częstym podłączaniem i odłączaniem. Oznacza to, aby umożliwić szybkie ładowanie PD 3. 1. Wskazówka: ładowarka jest wymagana, 5 A. Wskazówka: jeśli podłączysz koncentrator lub inne urządzenie USB 2.
MarkaOHBUYAGN #ad
ProducentOHBUYAGN #ad
Numer części1

6. ULT-WIIQ

#ad

Kabel wideo do stacji dokującej,, kabel do transmisji danych 40 Gb/s, Certyfikowany kabel USB4 z kablem Thunderbolt 4, USB C, 140 W, kabel do ładowania, PD 3.1 240 W, 8K 60 Hz 4K 120 Hz/144 Hz HDR

#ad
ULT-WIIQ #ad - Oferujemy profesjonalną i szybką obsługę klienta w ciągu 24 godzin. Wskazówka: ostateczna rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od obsługi hosta i urządzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Amazon. 40 gbps, szybko poruszające się pliki teoretyczna maksymalna prędkość transferu naszego kabla usb 4 240 w wynosi 40 gb/s, 8 GB/s odczytu i zapisu 2, 5 g można przesyłać w ciągu 1 sekundy rzeczywista prędkość transferu wynosi do 2, co oznacza, że pliki 2, 1 GB/s i łatwo podłączyć i grać swobodnie.

W ciągu najbliższych 5 do 10 lat ten kabel usb c może w pełni spełnić wymagania dotyczące szybkiego ładowania, FCP, wiodąca technologia szybkiego ładowania Certyfikowana przez USB-IF. Oferujemy również 18-miesięczną gwarancję producenta i dożywotnią przyjazną obsługę klienta.

Obsługuje również QC 5. 0/4. 0, od telefonów i akcesoriów po laptopy do gier. Nagrywanie do 8k uhd hdr dzięki temu kablowi usb 4 możesz przesyłać strumieniowo treści wideo na pojedynczy wyświetlacz o rozdzielczości do 8K/6K HDR lub na dwa wyświetlacze w rozdzielczości 4K HDR. Dwa monitory wymagają 2 kabli. Z elektronicznym certyfikatem bezpieczeństwa zgodnie z odpowiednimi normami, wysokiej jakości aluminiowa obudowa sprawia, przeszedł ponad 10 000 zgięć i testy wtyczek, PD 3.0 pps, że kabel jest bardziej trwały, QC 5.
MarkaULT-WIIQ #ad
ProducentWIIQ #ad
Numer części1166-139

7. Maxonar

#ad

240 W, USB C na USB C, 4K120 Hz, MacBook, 8K 60 Hz, PD3.1, laptopów,, kabel do ładowania 40 Gb/s, Maxonar Kabel USB4 certyfikowany z Thunderbolt 4 kabel 1,2 m, SSD, HDR, do i-Phone 15Pro/Max

#ad
Maxonar #ad - Zapewnia również stabilną moc i napięcie, aby chronić urządzenie przed przegrzaniem. Obsługa klienta: oferujemy niezawodną gwarancję do 18 miesięcy i dożywotnią pomoc techniczną. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy dotyczącej tego produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon.

Trwały materiał: kabel maxonar usb 4 jest wyposażony w aluminiowe złącze zapewniające lepsze odprowadzanie ciepła i wytrzymałą nylonową plecionkę w obszarze kabla. Zachęcamy do zapoznania się z nami więcej opcji kabli Maxonar USB 4. Dzięki temu ładowanie urządzeń może być wygodniejsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze. Jest również wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3.

2/3. 1/3. 0/2. 0 Obsługuje i-phone 15 pro/max, macbook, koncentratory, monitory, SSD, laptopy typu C, iPad Pro, stacje dokujące i urządzenia eGPU. Usb 4. 0 obsługuje również tryb DisplayPort Alt i inne standardy. Kabel usb c na usb c jest kompatybilny z urządzeniami thunderbolt 4/type-c i wstecznie kompatybilny z thunderbolt 3. Dzięki szybkości transmisji do 40 gb/s, maxonar uSB 4 może pobrać film 4K o pojemności 10 GB w mniej niż sekundę.
MarkaMaxonar #ad
ProducentMaxonar #ad
Wysokość1.7
Długość120
Szerokość1
Numer częściUSB4
ModelUC41-3.3ft

8. Maxonar

#ad

Kabel do ładowania 40 Gb/s, 240 W, MacBook, 8K 60 Hz 4K 120 Hz HDR, PD3.1, monitorów,, laptopów, USB C na USB C, SSD, Maxonar Certyfikowany kabel USB4 z kablem Thunderbolt 4, do i-Phone 15 Pro/Max

#ad
Maxonar #ad - Usb 4. 0 obsługuje również tryb DisplayPort Alt i inne standardy. Nasz zespół wsparcia jest do państwa dyspozycji 24/7 i skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Trwały materiał: kabel maxonar usb 4 jest wyposażony w aluminiowe złącze zapewniające lepsze odprowadzanie ciepła i wytrzymałą nylonową plecionkę w obszarze kabla.

Dzięki szybkości transmisji do 40 gb/s, maxonar uSB 4 może pobrać film 4K o pojemności 10 GB w mniej niż sekundę. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy dotyczącej tego produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem Amazon. Jesteśmy przekonani o naszych produktach. Zapewnia to długą żywotność i niezawodną wydajność. Wystarczy podłączyć urządzenie i rozpocząć natychmiast: funkcja Plug and Play umożliwia bezproblemowe połączenie z urządzeniami.

Jest również wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3. 2/3. 1/3. 0/2. 0 Może być również realizowany w celu obsługi dwóch monitorów 4K 60 Hz jednocześnie, co może poprawić wydajność pracy i wrażenia wizualne. Obsługa klienta: oferujemy niezawodną gwarancję do 18 miesięcy i dożywotnią pomoc techniczną.
MarkaMaxonar #ad
ProducentMaxonar #ad
Numer częściUC41-2
ModelUC41-3.3ft

9. CLEEFUN

#ad

USB 3.1 typu C, CLEEFUN Przedłużacz USB C 3 m, MacBook Air/Pro, Galaxy S23/S22/S21, Pad, obsługuje 5 Gbps Sync 100 W ładowanie do iPhone 15/15 Plus/15 Pro, Pixel 7/6, Hub USB-C

#ad
CLEEFUN #ad - Zakres dostawy: 1 opakowanie przedłużacza usb-c usb 3. 1 5 gps transmisja danych / maks. Inteligentnie identyfikuje podłączone urządzenia i steruje napięciem i prądem. Stabilny i trwałyprzyjęliśmy inteligentny chip e-mark.

Chroń złącze usb-c swoich urządzeń laptop/PC/notebook/pad/tablet. W przypadku pytań odpowiemy w ciągu 24 godzin. 1. 3. 2. Obsługuje super szybkie ładowanie 100 wten przedłużacz z wtyczką usb-c na gniazdo usb-c to kabel do szybkiego ładowania 5 a/20 v. Należy pamiętać, że zarówno kabel do ładowania, jak i adapter obsługują 5 A/20 V. Rozszerz zasięg stacji dokującej / koncentratora.

Filmy można pobierać w ciągu kilku sekund. Rozszerz swój kabel usb-c na kabel uSB-C, aby rozwiązać problem odległości do ładowania i przesyłania danych. Pleciony nylon premium skutecznie chroni wnętrze kabla i przedłuża jego żywotność. Transmisja danych usb 3. 1 5 gbit/s : jest to przedłużacz usb c 3. 1 gen2 o prędkości transferu do 5 Gbit/s, co odpowiada 900 MB/s.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Waga0.17
Numer częściLFY11
ModelLFY11

10. CLEEFUN

#ad

USB 3.1 USB C, obsługuje 10 Gpbs Sync 100 W ładowanie do iPhone 15/15 Plus/15 Pro, MacBook Air/Pro, Pad, Galaxy S23/S22/S21, Hub USB-C, Pixel 7/6, CLEEFUN Przedłużacz USB-C 0,5 m

#ad
CLEEFUN #ad - Należy pamiętać, że zarówno kabel do ładowania, jak i adapter obsługują 5 A/20 V. Zakres dostawy: 1 opakowanie przedłużacza usb-c usb 3. 1 10 gps transmisja danych / maks. Rozszerz swój kabel usb-c na kabel uSB-C, aby rozwiązać problem odległości do ładowania i przesyłania danych.

Stabilny i trwałyprzyjęliśmy inteligentny chip e-mark. Innych laptopów, steam deck, macbook, wszystkimi aktualnymi urządzeniami USB-C Hub / stacja dokująca, PSVR2, smartfonów, SurfaceBook, takich jak sejf wyposażony w złącze USB-C. Szybkie ładowanie 100 W. Chroń złącze usb-c swoich urządzeń laptop/PC/notebook/pad/tablet.

1. Dzięki temu przedłużaczowi usb-C możesz cieszyć się super szybką funkcją ładowania. Prędkość ładowania może wynosić do 100 W. 2. Inteligentnie identyfikuje podłączone urządzenia i steruje napięciem i prądem. 3. Filmy można pobierać w ciągu kilku sekund. 3 główne funkcje: ten przedłużacz typu c na gniazdo typu c może pomóc na trzy sposoby.
MarkaCLEEFUN #ad
ProducentCleefun #ad
Waga0.07
Numer częściLFY8
ModelLFY8