Top 8 Interaktives Plüschtier – Pluszowe interaktywne figurki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GUND

#ad

śpiewający i mówiący słoń gra Guck-Guck z uszami – niemiecki, GUND Flappy, ok. 30 cm, od 10 miesięcy

#ad
GUND #ad - Firma gund z ponad 100-letnią tradycją pluszową oferuje najwyższą jakość pluszu, wysokiej jakości wykonanie, wyjątkowy design i wysoki współczynnik przytulania.

30 cm, głosem i muzyką. Zawartość: 1 pluszowy słoń, z funkcją ruchu, ok. Ten czarujący pluszowy słoń zachwyca dzieci od 6 miesięcy interaktywną grą Guck-Guck z ruchomymi uszami oraz uroczą rymowaną niemiecką piosenką, która zaprasza do wzięcia udziału w nim. Zalecane dla dzieci od 6 miesiąca życia. Gra guck-guck, w której flappy rozmawia z dzieckiem po niemiecku, a piosenka aktywuje się poprzez naciśnięcie odpowiedniej stopy. Zmywalna powierzchnia. Ruchome uszy, które otwierają się i rozkładają podczas piosenki, zapewniają efekt zaskoczenia i zapewniają czarującą rozrywkę. 3 wymienne baterie AA w zestawie.
MarkaGUND #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10.5
Długość7
Waga1.61
Szerokość7.6
Numer części6053047
Model6053047
GwarancjaCzęściowa gwarancja

2. Learning Resources

#ad

Learning Resources HM95352-UK Pięć do śpiewania, zabawka z oświetleniem, zabawka licząca od 3 lat, interaktywna pluszowa zabawka, melodia tytułowa bloków numerycznych, 12 zestawów i piosenek

#ad
Learning Resources #ad - Numberblocks, znany z telewizji: pięć jest prawdziwą gwiazdą i wokalistką zespołu. Pluszowa zabawka: numberblock five jest wykonany z puszystej miękkiej tkaniny pluszowej i wypełniony wysokiej jakości pianką, aby zachować swój kanciasty kształt.

Zawiera: blok numeryczny pięć do śpiewania, z 3 bateriami AAA wymienne. X wys. 28 x 27 cm szer. Słuchaj lub śpiewaj, gdy wykonuje 12 zdań i piosenek. Interaktywną zabawkę można przytulać i przytulać, zaprasza do zabawy sensorycznej. Możesz liczyć na to, że ta przytulna pluszowa zabawka zainspiruje imprezę z liczbami – impreza w kraju liczb, na której dużo śpiewa i liczy się oraz przeżywa zabawę z liczbami.

Ręka z delikatnym oświetleniem: naciśnij gwiazdę na dłoni high five i policz razem z pięcioma palcami, 4 świeci na zielono, gdy palce zapalają się pojedynczo: 1 świeci na czerwono, 3 jest żółte, 2 świeci pomarańczowo, a 5 jest niebiesko – dokładnie kolory Twoich znajomych. Wymiary pięciu: ok. Piewaj pięć: pięć śpiewa melodię tytułową numberblocks, którą można usłyszeć również w odcinkach telewizyjnych.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources #ad
Wysokość7.48
Długość10.98
Szerokość4.76
Numer częściHM95352UK
ModelHM95352-UK

3. FurReal

#ad

Animatronic dla dzieci od 4 lat, jednorożec, furReal Flyalots Flitter, interaktywna zabawka, Mein Alihorn

#ad
FurReal #ad - Interaktywna zabawka to wspaniały prezent: to interaktywne zwierzę domowe to piękny prezent dla dzieci i miłośników zwierząt domowych od 4 lat. Ta interaktywna zabawka wydaje również słodkie odgłosy zwierząt domowych i inne zabawne dźwięki.

Trzepocze skrzydła: przesuń smycz, aby zobaczyć, jak trzepoczą skrzydła. Zawiera arkusz aktywności: zabawka zawiera dwustronny arkusz aktywności, którym dzieci mogą się cieszyć podczas przytulania i opieki nad swoim zabawnym przyjacielem fantasy. Ta urocza elektroniczna zabawka dla zwierząt domowych dla dzieci zawiera trzy baterie guzikowe, więc dodaj smycz i jest gotowa do pracy, zaledwie kilka chwil po rozpakowaniu.

Interaktywna pluszowa zabawka z jednorożcem: weź tę interaktywną zabawkę dla zwierząt domowych od FurReal Flyalots Flitter My Alicorn na spacer dzięki łatwej w montażu dwuczęściowej smyczy. Jest to wspaniały prezent urodzinowy dla dzieci i zabawna zabawka dla dziewcząt, które kochają jednorożce. Następnie podnieś smycz, aby ją chodzić i zobaczyć, jak skrzydła trzepoczą jeszcze szybciej. Gotowy do wyjścia bezpośrednio z pudełka.
MarkaFurReal #ad
ProducentfurReal #ad
Wysokość9
Długość5.25
Waga0.79
Szerokość9
Numer częściF6372
ModelF6372

4. Kögler

#ad

Ok. 17,5 cm wysokości, Kögler 75631 – zwierzę laberskie papuga Paul, od 1 roku do 99 lat, zabawnie gałuje i porusza się, zasilanie bateryjne, powtarzalna pluszowa zabawka z funkcją odtwarzania

#ad
Kögler #ad - Funkcjonalny pluszak, który nagrywa to, co zostało powiedziane do 6 sekund i gaśnie dowcipnym głosem. Z włącznikiem i wyłącznikiem, dostawa łącznie z 3 bateriami AAA wymienne. Wysoki współczynnik zabawy, idealny jako zabawka i prezent dla dzieci, chłopców i dziewczynek. Porusza przy tym głowę tam i z powrotem. Zabawna przytulanka ma ok. 12 x 11 x 17, 5 cm i składa się w 100% z miękkiego poliestru.
MarkaKögler #ad
ProducentWinfried Kögler #ad
Wysokość6.89
Długość4.72
Waga0.4
Szerokość4.33
Numer części75631
Model75631
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. FurReal

#ad

Ponad 45 dźwięków i reakcji, od 4 lat, FurReal Koala Kristy zabawka interaktywna

#ad
FurReal #ad - 60+ dźwięków i reakcji: nigdy nie wiadomo, jak reaguje następnie. Biegająca koala to głodna koala: kiedy maluch jest karmiony buteleczką, zaczyna gruchać, podskakuje i wydaje słodkie odgłosy jedzenia. Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat. Oto przychodzi niski koala krysty: kiedy głowa Kristy zostanie potrząśnięta głową lub jej grzechotka zaczyna biec i wydaje zabawne dźwięki. OdpowiedŹ: mówi wprawdzie w języku koala, ale to nic nie robi – mimo to wiesz, co chce powiedzieć.
MarkaFurReal #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość14.02
Długość12.87
Waga2.5
Szerokość7.36
Numer częściE9618
ModelE96185L1

6. Vtech

#ad

VTech Baby Mama żółw morski – przytulny żółw, który śpiewa i mówi – 100% plusz z recyklingu – dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy

#ad
Vtech #ad - Zakres dostawy: 1 x żółw morski vtech baby mama / wersja niemiecka / wiek: 6-36 miesięcy / 2 x baterie demo AAA/LR03 / art. Plusz i wypełnienie żółwia morskiego składają się w 100% z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu 10 butelek na żółwie – oszczędza to śmieci i chroni środowisko.

Zabawka wspiera zmysł dotyku z różnymi materiałami, trenuje percepcję wzrokową i zachęca do samodzielnego odkrywania / dzięki automatycznemu wyłączaniu oszczędza się baterie. Nr: 80-554804. Przycisk serca świeci się po naciśnięciu go, żółw można wyciągnąć, pod rozgwiazdą znajduje się papier trzaskający, a następnie porusza się ponownie w kierunku mamy. Przytulanie się z uroczym żółwiem i jego przyjaciółmi: przytulanka mówi, śpiewa 3 piosenki i gra 15 melodii / z otwieranym lusterkiem z muszli i słodką meduzą z tasiemkami.
MarkaVtech #ad
ProducentVtech #ad
Wysokość4.33
Długość8.66
Waga1.2
Szerokość11.34
Numer części80-554804
Model80-554804
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Think Gizmos

#ad

Interaktywna pluszowa zabawka Lama do chodzenia, 8, 9, 4, 7, ThinkGizmos Boppin, Shakin, 10 lat, 6, 5, tańca i odtwarzania muzyki, dla chłopców i dziewczynek w wieku 3

#ad
Think Gizmos #ad - Zabierz ją na spacer i kup Boppin z muzyką w stylu salsy. Kto potrząśnie najlepszymi? Zakres dostawy: 1 x think gizmos boppin, shakin, walking lama, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Boppin fun: omg! podnieś całą rodzinę i potrząśnij jej ofiarą przez wiele godzin zabawką Boppin, Shakin, Walkingl Lama. Dzięki licznym możliwościom interakcji i zabawy, ta zabawka złapie Twoje serce i natychmiast stanie się Twoim najlepszym przyjacielem. Funkcjonalność robota: potrząsanie robotem boppin Llamas porusza się i sprawia, że rodzina i przyjaciele będą się razem potrząsać.

Think gizmos: zabawka boopin, shakin, walkin llama jest częścią najnowszej serii uroczych robotów. Think gizmos przyniesie Ci radość i śmiech. Nie jest dostępna w języku polskim. Rodzinna zabawa: zabawka boppin, shakin, Lama jest absolutnie urocza, zabawna i jest idealnym prezentem na urodziny, Boże Narodzenie dla rodziny i przyjaciół. Wszystkie baterie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaThink Gizmos #ad
ProducentThink Gizmos #ad
Wysokość12
Długość14
Waga1.81
Szerokość6
Numer częściTG906
ModelTG906

8. Hasbro

#ad

Moja słodka zabawka Narwal, FurReal Wavy, interaktywna animatronik, od 4 lat, 80+ dźwięków i reakcji

#ad
Hasbro #ad - Wystarczy przytrzymać płetwę i już odtwarza muzykę i pokazuje swoje fajne ruchy taneczne. Kojący tryb nocny: wavy odtwarza delikatne dźwięki morza, aby po ekscytującym dniu pełnym zabawy i przyjaźni z miłością zadzwonić w noc.

I tak radośnie: głowa wavy jest pieszczona z miłością, porusza płetwą ogonową i porusza płetwami, wtedy jej róg zaświeci się, aby pokazać, jak bardzo jest szczęśliwa mała wskazówka: można ją również łaskotać po brzuchu. Interaktywna fala narwal reaguje ponad 80 dźwiękami i reakcjami zbliżonymi do życia. Tak się bawi: wavy uwielbia, gdy piłka jest zwinięta w płetwę, ponieważ wtedy próbuje ją odepchnąć.

Karmienie i zabawa: wavy ma mnóstwo energii i dlatego potrzebuje wielu smakołyków! Można go karmić dołączonym donutem ulubioną przekąską i reaguje zabawnymi odgłosami jedzenia i mi. Urocza dama wielorybów może całować, machać płetwami, poruszać płetwami, a nawet tańczyć.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość13
Długość7.75
Waga5.07
Szerokość20
Numer częściF26045S1
ModelF2604