Top 9 Wallbox 11KW WiFi – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ECOPOINT

#ad

IP55, łatwa instalacja, sterowanie aplikacją, EV Wallbox 16 A z kablem 5 m typu 2 do pojazdów elektrycznych i hybrydowych, ECOPOINT Wallbox 11 kW WLAN z aplikacją 3-fazową, regulowany rozmiar prądu

#ad
ECOPOINT #ad - Z kablem do ładowania tpu o długości 5 m, który jest natychmiast gotowy do użycia. Atwa instalacja konstrukcja ecopoint wallbox wifi jest prosta i estetyczna, łatwa w instalacji. Dla zielonej przyszłości zawsze podążamy za wizją ochrony środowiska i zrównoważonego wzrostu, przyczyniając się do Ziemi poprzez energię odnawialną.

Uwaga: jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia, zaleca się przeprowadzenie instalacji pod nadzorem profesjonalnego elektryka. Czas ładowania ecopoint 11 kw wallbox jest trzy razy szybszy niż w przypadku 3, 6 kW, co znacznie oszczędza czas podczas ładowania. Stopień ochrony wynosi ip55, że Wallbox może być używany w każdych warunkach pogodowych. Ponadto prąd ładowania można dostosować w razie potrzeby, aby uniknąć szczytowych obciążeń i zaoszczędzić na kosztach energii.

Inteligentne ładowanie zapewnia zrównoważoną mobilność. Dynamiczny balans ładowania stacja ładująca ecopoint ev stale monitoruje prąd ładowania podczas ładowania za pomocą czujnika prądu i dostosowuje go w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bezpieczne wykorzystanie energii elektrycznej w całym gospodarstwie domowym. Zdalne sterowanie obsługuje sterowanie za pomocą aplikacji tuya. Obsługuje różne modele: s/3/x/Y, E-208, Leaf, ID.3, e-niro, ioniq 5, i3, ix3, ev6, enyaq, e-tron, ID.4, zoe, eqc, i-pace, i4, kona Electric, Taycan itd.
MarkaECOPOINT #ad
ProducentECOPOINT #ad
Wysokość5.26
Długość17.32
Szerokość11.42
Numer częściEQB-416-TC2-DLB
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Schneider Electric

#ad

Kabel T2, kolumna ładowania samochodu elektrycznego do bezpiecznego ładowania w domu, Schneider Electric, Wallbox EVH4S11NC kabel 11 kW, EVH4S11NC

#ad
Schneider Electric #ad - Dzięki imponującej maksymalnej mocy ładowania 11 kW i 3-fazowemu trybowi 3-fazowemu ładowanie Wallbox zapewnia szybki i niezawodny czas ładowania. Dołączony kabel do ładowania typu 2 o długości 5 metrów umożliwia wygodne połączenie z pojazdem elektrycznym i obsługuje wykrywanie prądu stałego 6 mA dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Dzięki stopniu ochrony ip55, odporności na uderzenia ik10 i szerokiemu zakresowi temperatur roboczych od -30 do +50 °C ta skrzynka ścienna nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i zapewnia niezawodne i bezpieczne ładowanie samochodów elektrycznych.

Schneider electric evlink home wallbox to najnowocześniejsza stacja ładująca do pojazdów elektrycznych, która umożliwia bezpieczne i wydajne ładowanie w domu. Proste i atrakcyjne wzornictwo wallbox idealnie wpasowuje się w otoczenie i zapewnia wyświetlanie statusu za pomocą dobrze widocznego wieńca LED.
MarkaSchneider Electric #ad
ProducentSchneider Electric #ad
Wysokość3.94
Długość15.35
Waga12.35
Szerokość13.78
Numer częściEVH4S11NC
ModelEVH4S11NC
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. spark

#ad

Spark Smart Wallbox Revolution 11 kW 16 A kompatybilny z samochodem osobowym, WiFi i 4G, funkcja Auto-Charge, RFID, aplikacja, typ 2 z kablem 5 m, wyłącznik awaryjny, 3-fazowe ładowanie, stacja

#ad
spark #ad - Składa się z wytrzymałego materiału abs + pc, zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, który może pracować w niskich lub wysokich temperaturach od -30°C do 50°C. Użytkownicy mogą łączyć się z urządzeniem za pomocą aplikacji lub przeglądarki komputerowej i sterować nim.

Urządzenie można skonfigurować tak, aby osoby trzecie mogły zeskanować kod QR, aby zapłacić za ładowanie. Jest wyposażony w OpenAPI do systemów solarnych w domu. Jeśli sygnał wi-fi w miejscu instalacji nie jest wystarczająco silny, można go poprawić za pomocą wzmacniacza sygnału Wi-Fi. Ponadto możliwe jest ładowanie terminowe. Urządzenie posiada wbudowaną ochronę przekaźnika i kolejny fizyczny przycisk z boku do wyłączania za pomocą jednego przycisku. Ponadto jest wyposażony w zabezpieczenie przed wyciekiem, zabezpieczenie przed przepięciem, uziemienie, zabezpieczenie przed przeciążeniem, ochronę przed przegrzaniem itd.

Można rozpocząć ładowanie w ciągu 1 sekundy po podłączeniu do samochodu, wyjście 11 kW 16 A, indukcyjna karta RFID, prędkość ładowania jest bardzo szybka. Ten produkt kwalifikuje się do pojazdów i jest dostarczany z 2-letnią gwarancją i 14-dniowym zwrotem bez pytań. Ip65 i można go czyścić bezpośrednio za pomocą myjki wysokociśnieniowej. Obsługiwane są 3 metody ładowania: Plug and Charge, sterowanie aplikacją.
Markaspark #ad
ProducentSpark #ad
Wysokość4.72
Długość13.78
Waga5600
Szerokość7.87
Numer częściSPKDE-DEEAN-SPKWB-11CB-REV6
ModelSPKWB-11CB-REV6

4. HEIDELBERG

#ad

HEIDELBERG Wallbox 11 kW z kablem do ładowania typu 2, odporna na warunki atmosferyczne i eleganckie wzornictwo, łatwa instalacja, wyprodukowano w Niemczech, stacja ładująca Home Eco do samochodów

#ad
HEIDELBERG #ad - W tym celu wystarczy wyszukać w Google "Amperfied Installationservice" i wygodnie zarezerwować. Oszczędność energii elektrycznej, oszczędność worka: ładowanie za pomocą podłączonego na stałe Wallbox jest wydajne i energooszczędne.

Spersonalizowana szyba przednia: Przednia szyba stacji ładowania samochodu elektrycznego może być łatwo wymieniana i indywidualnie zaprojektowana. Usługa instalacji: naszą bezobsługową stację ładującą do samochodu elektrycznego można bez problemu zamontować przez elektryka lub nasz serwis instalacyjny. Przekonuje wysokiej jakości lakierowanym metalowym frontem i porządnym wyglądem.

W trybie bezczynności wallbox o mocy 11 kW przełącza się w tryb czuwania. Szybkie ładowanie: w przeciwieństwie do ładowania za pomocą gniazdka elektrycznego, ładowarka EV umożliwia ładowanie do 11 kW. Niezawodne, bezpieczne i szybkie ładowanie. Wytrzymała i odporna na działanie wody konstrukcja: skrzynka ścienna nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaHEIDELBERG #ad
ProducentHeidelberger Druckmaschinen AG #ad
Wysokość4.72
Długość15.16
Waga14.11
Szerokość11.42
Numer części00.779.3005/*
Model00.779.3005/*
Gwarancja24 Miesięcy

5. Wallbox

#ad

Wallbox Pulsar Plus ładowarka do pojazdów elektrycznych, Wi-Fi i Bluetooth, kabel do ładowania typu 2, 5 m, czarna, OCPP, regulowana moc do 11 kW

#ad
Wallbox #ad - Regulowana moc ładowania do 22 kw, kabel do ładowania o długości 5 lub 7 m, typ 2. Kompatybilny ze wszystkimi instalacjami w domu, pojazdami elektrycznymi i hybrydami typu plug-in, które wykorzystują wtyczkę typu 2.

Kompatybilny ze wszystkimi licznikami wallbox, że unikniesz przerw w dostawie prądu, które gwarantują, niespodziewanie słonych rachunków i ładujesz EV kolektorami słonecznymi. Połącz się z aplikacją mywallbox, aby monitorować i programować ładowanie, wyświetlać statystyki w czasie rzeczywistym i wiele więcej. Czność bluetooth i wi-fi. Nadaje się do instalacji wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ dzięki ochronie IP54 jest wodoszczelny i pyłoszczelny.
MarkaWallbox #ad
ProducentWallbox #ad
Waga2.2
Numer częściPLP1-0-2-3-9-002
ModelPLP1-0-2-3-9-002
GwarancjaGwarancja 3 lata

6. Tera

#ad

Sterowanie aplikacją CEE, domowa stacja ładująca 400 V CE i TÜV Wallbox 7 m kabel do ładowania z uchwytem do ładowarki, Tera EV ładowarka Smart App z aplikacją 32 A typ 2 22 kW lub 11 kW, wtyczka

#ad
Tera #ad - Dzięki temu można schować kabel do ładowania EV, co oszczędza cenne miejsce i utrzymuje obszar ładowania w czystości. Kilka certyfikatów, szybkie ładowanie, co zapewnia jej wysokie bezpieczeństwo. Grubszy kabel! bezpieczny i wydajny: wallbox tera 22 kw z aplikacją poprawił jakość produktu, aby wspierać maksymalny prąd 32 A! Jeśli używasz prądu 16 A? Nie martw się! Aktualny produkt można bez problemu przełączyć na moc 16 A 11 kW, a kabel do ładowania został w pełni wzmocniony, co jest jeszcze bezpieczniejsze.

Maksymalna moc 22 kw, maksymalne natężenie prądu 32 A, maksymalne napięcie 400 V. Najnowsza aktualizacja!wszystkie dostępne w handlu! instrukcja obsługi w języku niemieckim jest dołączona do produktu. Raport tÜv: nr 64105223147901. Adowanie ręczne i zaplanowane za pomocą aplikacji niezależnie od tego, czy preferujesz praktyczną metodę samodzielnego ustawiania harmonogramu ładowania bezpośrednio na ładowarce EV, czy chcesz skorzystać z nowoczesnej wygody dedykowanej aplikacji mobilnej, nasza ładowarka EV zapewnia elastyczność w dostosowaniu do Twoich potrzeb i potrzeb.

Zintegrowane wskaźniki led pokazują postęp ładowania i wszelkie błędy oraz zapewniają wyraźny widok stanu pracy. Niemiecka jakośćnumer certyfikatu ce: nr n8a 104780 0028. Zachowaj pełną kontrolę i planuj sesje ładowania zgodnie z własnymi potrzebami. Jeśli potrzebujesz pomocy, 1 x zestaw śrub montażowych, 1 x szablon montażowy, skontaktuj się z nami! Zakres dostawy 1 x Tera W01 22 KW 32 A wtyczka CEE ładowarka EV z 7 m kablem typu 2, 1 x instrukcja obsługi w języku niemieckim i angielskim.
MarkaTera #ad
ProducentTera #ad
Wysokość8.27
Długość15.35
Waga9.7
Szerokość12.2
Numer częściFUN-EV-Charger-Z2
ModelFUN-EV-Charger-Z2
Gwarancja2

7. EVSEDO

#ad

EVSEDO Smart Wallbox Type-2 3ph 16A 11KW WiFi BT 4m

#ad
EVSEDO #ad - Do 11 kw mocy ładowania lista KfW-440 Zintegrowana ochrona przed różnicą prądu stałego, wymagana jest tylko zewnętrzna ochrona prądu różnicowego AC RCD-A. Długość kabla 4 m z wtyczką do ładowania typu 2 IEC 62196-2. Obudowa IP65. Możliwość tłoczenia zgodnie z KfW-440, KfW-439/441. Sterowanie za pomocą rfid lub aplikacji iOS i Android, możliwość konfiguracji trybu Plug'n'Charge. Komunikacja przez wi-fi 2, 5 GHz Bluetooth jest wymagany tylko do pierwszej konfiguracji.
MarkaEVSEDO #ad
ProducentEVSEDO #ad
Numer części57256900
Model57256900
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Boostech

#ad

Funkcja aplikacji, Wallbox ładowarka 3-fazowa, 400 V, typ 2, 16 A, 11 kW, kabel kompatybilny z pojazdami samochodowymi, 6 metrów

#ad
Boostech #ad - X gł. 195 x 295 x 65 mm, długość kabla do ładowania 6 m, waga: ok. Dalsze informacje i warunki można znaleźć m. In. 7 kg, długość kabla przyłączeniowego: ok. Wejście: 400 v trójfazowe, zintegrowana ochrona FI typu B, wyjście: 400 v trójfazowe, prąd wyjściowy: maks.

Ta skrzynka ścienna może wspierać mobilność elektryczną. 16 a,. Kabel do ładowania typu 2, paski led, inteligentne dopasowanie mocy, wyświetlacz LCD, RCD 6 mA DC, WiFi/Bluetooth, w zakres dostawy wchodzi kod QR do pobrania aplikacji!. Zastosowanie: garaż/wiata, ip54 do montażu wewnątrz lub na zewnątrz, w zestawie materiały montażowe i uchwyt ścienny na kabel do ładowania, .

Pod adresem: http://www. Kfw. De/inlandsfoerderung/privatpersonen/Zusende-Immobiie/Förderprodukte/Ladestationen-für-Elektroautos-Wohngebäude-440 Wymiary skrzynki ściennej szer. 0, 5 m, kolor: aluminium z czarnym frontem, materiał: ABS + stop PC, . X wys.
MarkaBoostech #ad
ProducentBoostech #ad
Wysokość11.61
Długość7.68
Waga15.43
Szerokość2.56
Numer części800801-3

9. Tera

#ad

Tera Smart EV ładowarka typu 2 Wallbox z gniazdem ściennym 16 A, wtyczka 3-fazowa do EVs i hybrydowa, 380 V, domowy Wallbox CEE, kabel do ładowania z uchwytem do ładowarki, 7 m, z Wi-Fi i Bluetooth

#ad
Tera #ad - Atwa instalacja i przyjazna dla użytkownika konstrukcja - wystarczy podłączyć wtyczkę typu 2 do źródła zasilania i rozpocznie się ładowanie. Trójfazowe kable do ładowania pojazdów elektrycznych 16 a są produkowane zgodnie z europejskim standardem IEC 62196-2. Kilka certyfikatów, szybkie ładowanie, wodoszczelność i minimalne wytwarzanie ciepła.

Dodatkowo można dostosować moc ładowania, bezpieczna i zgodnaŁadowarka Tera W01 została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa, 5% z miedzi i tym samym gwarantuje doskonałą przewodność, co zapewnia jej wysokie bezpieczeństwo. Stacja ładowania pojazdów W01 EV jest trzy razy szybsza niż tradycyjne stacje ładowania. Kabel do ładowania składa się w ponad 99, aby zapobiec przeładowaniu i skutecznie chronić akumulator. Dodatkowy uchwyt na kabel Ładowarka ev zapewnia oszczędność miejsca rozwiązanie do przechowywania kabla do ładowania.

Najnowsza aktualizacja!wszystkie dostępne w handlu! instrukcja obsługi w języku niemieckim jest dołączona do produktu. Wytrzymuje temperatury od -30°c do 50°C i zapewnia niezawodne użytkowanie na zewnątrz przez cały rok. Dzięki temu można schować kabel do ładowania EV, co oszczędza cenne miejsce i utrzymuje obszar ładowania w czystości. Zintegrowane wskaźniki led pokazują postęp ładowania i wszelkie błędy oraz zapewniają wyraźny widok stanu pracy. Niemiecka jakośćnumer certyfikatu ce: nr n8a 104780 0028.
MarkaTera #ad
ProducentTera #ad
Numer częściW01-APP-B-EVCharger
ModelTera ZB04-APP-B-EVCharger
Gwarancja24 Miesięcy